শনিৰ প্ৰভাৱৰ পৰা মুক্ত হ’বলৈ আপুনি কি ত্যাগ দিব লাগিব জানেনে ?

শনিৰ প্ৰভাৱৰ পৰা মুক্ত হ’বলৈ আপুনি কি ত্যাগ দিব লাগিব জানেনে ?

ডিজিটেল ডেস্ক: শনিবাৰে ন্যায়ৰ দেৱতা শনি দেৱক উপাসনা কৰা হয়।এই দিনটোত শনি দেৱক উপাসনা কৰিলে তেওঁ সন্তুষ্ট হয় বুলি বিশ্বাস কৰা হয়। যদি ৰাশিফলত শনিৰ অৱস্থান অশুভ হয়, তেনেহ'লে এজন ব্যক্তিয়ে জীৱনত যথেষ্ট সংগ্ৰাম কৰিবলগীয়া হয়।শনিৰ কুপ্ৰভাৱৰ ফলত ধনৰ লগতে এজন ব্যক্তিয়ে তেওঁৰ জীৱনীশক্তিও হেৰুৱাব লগীয়াত পৰে।শনিয়ে কিদৰে আমাৰ জীৱনত কিদৰে প্ৰভাৱ পেলায় তথা শনি দেৱক কিদৰে উপাসনা কৰিলে তেওঁ সন্তুষ্ট হয়, আজি জানো আহক-

শনিৰ অশুভ প্ৰভাৱ

যদি ৰাশিফলত শনিৰ অৱস্থান অশুভ হয়, তেনেহ'লে ব্যক্তিজন অসুস্থ হৈ পৰে।তেওঁৰ চকু দুৰ্বল আৰু চুলি সৰিবলৈ আৰম্ভ কৰে।তদুপৰি তেওঁক পেটৰ বিভিন্ন সমস্যাই আগুৰি ধৰে। শনিৰ দ্বাৰা প্ৰভাৱিত ব্যক্তি এজনৰ প্ৰকৃতিও ক্ৰমান্বয়ে সলনি হ'বলৈ আৰম্ভ কৰে আৰু এনে ব্যক্তিয়ে মিছা ক'বলৈ লয়। শনিৰ কুপ্ৰভাৱৰ বাবে এজন ব্যক্তিৰ ধৰ্ম-কৰ্মৰ ওপৰত বিশ্বাস নাইকিয়া হৈ পৰে আৰু যিকোনো কথাতে সোনকালে খং উঠে।

শনিক কিদৰে সন্তুষ্ট কৰিব ?

আপোনাৰ ৰাশিফলত শনিক শক্তিশালী কৰিবলৈ তথা শনিৰ দশা দূৰ কৰিবলৈ হনুমান, শিৱ, আঁহত গছ আৰু ব্ৰহ্মজীৰ উপাসনা কৰক। প্ৰতিদিনে হনুমান চালিচা, শনি চালিচা আৰু দশৰথ শনি স্টোট্ৰা আওৰাই কৰক। ই শনিৰ কুপ্ৰভাৱ হ্ৰাস কৰে। শনি প্ৰতিকাৰ হিচাপে শনিবাৰে দৰিদ্ৰ লোকক চামৰাৰ সামগ্ৰী যেনে চেণ্ডেল, জোতা আদি দান কৰক।শনিবাৰে নিৰামিষ ভোজন গ্ৰহণ কৰা আৰু সুৰা পৰিহাৰ কৰাটোও শনিৰ বাবে এক শক্তিশালী প্ৰতিকাৰ।শনিৰ প্ৰভাৱৰ পৰা মুক্ত হৈ থাকিবলৈ আপুনি মিছা কথা কোৱা আৰু প্ৰতাৰণা কৰাৰ পৰাও আঁতৰি থাকিব।

শনিৰ প্ৰভাৱৰ পৰা মুক্ত হ’বলৈ আপুনি কি ত্যাগ দিব লাগিব জানেনে ?
শনি, ৰাহু, কেতুৰ প্ৰভাৱত দিশহাৰা হ’ব এই তিনি ৰাশিৰ লোক

Related Stories

No stories found.
X
Code:
logo
Asomiya Pratidin
www.asomiyapratidin.in