৭৭ বছৰৰ পিছত এই দিনটোত ঘটিব বিৰল কাকতালীয় ঘটনা

৭৭ বছৰৰ পিছত এই দিনটোত ঘটিব বিৰল কাকতালীয় ঘটনা

ডিজিটেল ডেস্ক: এই বছৰ মকৰ সংক্ৰান্তি ১৫ জানুৱাৰীত উদযাপন কৰা হ'ব। এইবাৰ মকৰ সংক্ৰান্তিক অতি বিশেষ বুলি গণ্য কৰা হৈছে। বহু বছৰৰ পিছত এই দিনটোত কিছুমান বিৰল যোগৰ কাকতালীয় ঘটনা ঘটিবলৈ গৈ আছে, যিয়ে কিছুমান ৰাশি চিহ্নৰ বাবে অতি ভাল দিন কঢ়িয়াই আনিব।প্ৰকৃততে, মকৰ সংক্ৰান্তিৰ দিনটো সূৰ্যৰ উপাসনাৰ বাবে এটা বিশেষ দিন। উক্ত দিনটোত এই বিশেষ তিনি ৰাশিৰ ভাগ্য সূৰ্যৰ দৰে জিলিকি উঠিব।

২০২৪ চনৰ ১৫ জানুৱাৰীৰ মকৰ সংক্ৰান্তিত  ৭৭ বছৰৰ পিছত ভাৰিয়ান যোগ আৰু ৰবি যোগৰ সংযোগ ঘটিব। এই দিনটোত বুধ আৰু মঙ্গল গ্ৰহো একেটা ৰাশিচিহ্ন ধনুত বহিব। এই গ্ৰহবোৰৰ সংযোগ ৰাজনীতিত কাম কৰা লোকসকলৰ বাবে অতি লাভজনক।

ভাৰিয়ান যোগ - পুৱা ০২.৪০ বজাৰ পৰা নিশা ১১.১১ বজালৈ (১৫ জানুৱাৰী, ২০২৪)।

ৰবি যোগ - পুৱা ০৭.১৫ বজাৰ পৰা পুৱা ০৮.০৭ বজালৈ (১৫ জানুৱাৰী, ২০২৪)।

সোমবাৰ - পাঁচ বছৰৰ পিছত মকৰ সংক্ৰান্তি সোমবাৰে পৰিছে। এনে পৰিস্থিতিত, সূৰ্যৰ সৈতে মহাদেৱৰো আশীৰ্বাদ প্ৰাপ্ত হ'ব।

মকৰ সংক্ৰান্তিত ভাগ্য উদয় হোৱা ৰাশিচিহ্নকেইটা -

সিংহ ৰাশি 

মকৰ সংক্ৰান্তিৰ সূৰ্যৰ উত্তৰায়ান সিংহ ৰাশিৰ বাবে আশীৰ্বাদতকৈ কম নহয়। ৰবি আৰু ভাৰিয়ান যোগৰ সংযোগে এই ৰাশিৰ লোকসকলৰ কেৰিয়াৰৰ লগতে সমৃদ্ধিত সফলতা প্ৰদান কৰিব। চাকৰি কৰা লোকসকলৰ কাম বৃদ্ধি হ'ব, নতুন দায়িত্ব লাভ কৰিব, যিয়ে দীৰ্ঘম্যাদী সময়ত শুভ ফলাফল দিব পাৰে।এই ৰাশিৰ লোকসকলৰ ব্যৱসায় বৃদ্ধি হোৱাৰ লগতে বিবাহিত তথা প্ৰেম জীৱনৰ লগত জড়িত সকলো সমস্যা দূৰ হ’ব। 

মেষ ৰাশি 

মকৰ সংক্ৰান্তিত সূৰ্যই মেষ ৰাশিৰ দশম ঘৰত প্ৰৱেশ কৰিব। ৰাশিফলৰ এই ঘৰটো কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায়ৰ সৈতে সম্পৰ্কিত। এনে পৰিস্থিতিত, মকৰ সংক্ৰান্তিৰ শুভ কাকতালীয় ঘটনাই এই ৰাশিৰ লোকক সম্পদ আৰু সন্মানত লাভান্বিত কৰিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি হ'ব।তদুপৰি, এই ৰাশিৰ লোকসকলৰ প্ৰগতিশীল বাধাবোৰো দূৰ হোৱাৰ লগতে দৰমহা বৃদ্ধিৰো লক্ষণ যথেষ্ট আছে।এই ৰাশিৰ লোকসকলে ব্যৱসায়ৰ অংশীদাৰী কামতো সফলতা লাভ কৰিব।

মীন 

মীন ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে মকৰ সংক্ৰান্তি অতি উপকাৰী হ'ব। এই সময়ছোৱাত আপোনাৰ উপাৰ্জনৰ উৎস বৃদ্ধি হ'ব। ব্যৱসায়ৰ ওপৰত দীৰ্ঘদিন ধৰি চলি থকা চুক্তিও আপুনি এতিয়া চূড়ান্ত কৰিব পাৰে।এই ৰাশিৰ লোকৰ প্ৰেম জীৱনো আগৰ তুলনাত ভাল হ'ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত এক ভাল পৰিৱেশ থাকিব, মানুহে আপোনাৰ কামৰ প্ৰশংসা কৰিব। তদুপৰি, এই ৰাশিৰ লোকসকলে ভাল চাকৰিৰ প্ৰস্তাৱো লাভ কৰিব পাৰে।

৭৭ বছৰৰ পিছত এই দিনটোত ঘটিব বিৰল কাকতালীয় ঘটনা
চালে চকু ৰোৱা হৈ পৰিছে সমগ্ৰ আযোধ্যা

Related Stories

No stories found.
Code:
logo
Asomiya Pratidin
www.asomiyapratidin.in