চমুৱাগাঁৱৰ ব্যৱসায়ী অনন্ত কাকতিৰ মৃত্যু...

ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ী গৰাকীৰ মৃত্যুত চমুৱাগাঁও তিনিআলি ব্যৱসায়ী সন্থাই দোকান বন্ধ কৰি শোক প্ৰকাশ কৰে
ব্যৱসায়ী অনন্ত কাকতি
ব্যৱসায়ী অনন্ত কাকতি

ডিজিটেল সংবাদ,বেবেজীয়াঃ নগাঁও জিলাৰ বেবেজীয়াৰ সমীপৰ চমুৱাগাঁৱৰ ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ী অনন্ত কাকতি(৪৮)ৰ সোমবাৰে নিশা প্ৰায় ২ বজাত হৃদযন্ত্ৰৰ ক্ৰিয়া বন্ধ হৈ মৃত্যু হয় । নিশা ঘৰতে অসুস্থ অনুভৱ কৰা কাকতিক পৰিয়ালৰলোকে এম্বুলেঞ্চ সেৱা যোগে নগাঁৱৰ ভোগেশ্বৰী ফুকননী অসামৰিক চিকিৎসালয়লৈ লৈ যায় যদিও চিকিৎসালয়তে তেওঁ শেষ নিশ্বাস ত্যাগ কৰে ।

উল্লেখ্য যে, চমুৱাগাঁও তিনিআলিত পাণ-তামোলৰ দোকান দি জীৱন নিৰ্বাহ কৰা অনন্ত কাকতিয়ে কিছুবছৰ পূৰ্বে এক দুঘটনাত পতিত হৈ ভৰিৰ সক্ষমতা হেৰুৱাই পেলাইছিল। মৃত্যুৰ সময়ত তেওঁ পত্নীৰ লগতে আত্মীয়-কুটুম্বক এৰি থৈ যায় ।

ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ী গৰাকীৰ মৃত্যুত চমুৱাগাঁও তিনিআলি ব্যৱসায়ী সন্থাই দোকান বন্ধ কৰি তেওঁলৈ শোক প্ৰকাশ কৰে । মঙলবাৰে পুৱা প্ৰায় ১০ বজাত চমুৱাগাঁও শ্মশানত তেওঁৰ শেষকৃত্য সম্পন্ন কৰে ।

আৰু পঢ়কঃ বিলাসীপাৰাত ড০ বাণীকান্ত কাকতিক স্মৰণ...

Related Stories

No stories found.
Asomiya Pratidin
www.asomiyapratidin.in