সমগ্ৰ দেশৰ লগতে বিশ্বনাথ জিলাতো ৰাষ্ট্ৰীয় পথ সুৰক্ষা মাহ ২০২৪ ৰ শুভাৰম্ভণি

অতিৰিক্ত আয়ুক্ত ধ্ৰুৱজ্যোতি দাসে কয় পথ দুৰ্ঘটনা‌ হ্ৰাস কৰাৰ বাবে চৰকাৰৰ নিৰ্দেশত এমাহ জোৰা কাৰ্যসূচীৰে এইবাৰ বিভিন্ন ৰাজহুৱা স্থানত সজাগতা সভাসমূহ অনুষ্ঠিত কৰা হ'ব
সমগ্ৰ দেশৰ লগতে বিশ্বনাথ জিলাতো ৰাষ্ট্ৰীয় পথ সুৰক্ষা মাহ ২০২৪ ৰ শুভাৰম্ভণি

ডিজিটেল সংবাদ,বিহালীঃ সমগ্ৰ দেশৰ লগতে কালি বিশ্বনাথ জিলাতো ৰাষ্ট্ৰীয় পথ সুৰক্ষা মাহ ২০২৪ ৰ শুভাৰম্ভণি কৰা হয় । অসম ৰাজ্যিক পৰিবহণ নিগমৰ বিশ্বনাথ চাৰিআলি বাছ আস্থানত অনুষ্ঠিত হয় এই শুভাৰম্ভণি অনুষ্ঠান ।

অনুষ্ঠানটি শুভাৰম্ভণি কৰে বিশ্বনাথৰ অতিৰিক্ত আয়ুক্ত ধ্ৰুৱজ্যোতি দাসে । সভাত জিলা আৰক্ষী অধীক্ষক শুভাশীষ বৰুৱা, জিলা পৰিবহন বিষয়া মঃ ৰফিকুল ইছলাম সমন্বিতে প্ৰায় শতাধিক ৰাইজে অংশগ্ৰহণ কৰে।

উল্লেখ্য যে, এইবাৰ জিলাখনৰ ভিন্ন স্থানত ১ মাহজোৰা কাৰ্যসূচীৰে পথ সুৰক্ষা মাহ অনুষ্ঠিত হ'ব । অতিৰিক্ত আয়ুক্ত ধ্ৰুৱজ্যোতি দাসে কয় পথ দুৰ্ঘটনা‌ হ্ৰাস কৰাৰ বাবে চৰকাৰৰ নিৰ্দেশত এমাহ জোৰা কাৰ্যসূচীৰে এইবাৰ বিভিন্ন ৰাজহুৱা স্থানত সজাগতা সভাসমূহ অনুষ্ঠিত কৰা হ'ব ।

সমগ্ৰ দেশৰ লগতে বিশ্বনাথ জিলাতো ৰাষ্ট্ৰীয় পথ সুৰক্ষা মাহ ২০২৪ ৰ শুভাৰম্ভণি
ৰাইডঙীয়াত শিল্পী দিৱসৰ কাৰ্যসূচী

Related Stories

No stories found.
Code:
logo
Asomiya Pratidin
www.asomiyapratidin.in