কি কাৰণে শ্ৰেণী কোঠাত চৰম পন্থা গ্ৰহণ কৰিলে প্ৰধান শিক্ষকে?

কি কাৰণে শ্ৰেণী কোঠাত চৰম পন্থা গ্ৰহণ কৰিলে প্ৰধান শিক্ষকে?

ডিজিটেল সংবাদ,নগাঁও : নগাঁৱত চাঞ্চল্যকৰ ঘটনা ৷ বিদ্যালয়ৰ শ্ৰেণীকোঠাত আত্মহনন শিক্ষকৰ ৷ শিক্ষকজনৰ নাম পাৰ্থ সাৰথি লস্কৰ ৷ শিক্ষকজনৰ ঘৰ ডিমৰুগুৰিত ৷

নগাঁও চৰকাৰী আৰবান হাইস্কুলৰ প্ৰধান শিক্ষক পাৰ্থ সাৰথি লস্কৰে শুকুৰবাৰে বিয়লি ভাগত বিদ্যালয়খনৰ প্ৰথম মহলাত আত্মহনন কৰে ৷ ঘটনাৰ এঘন্টামান পাছতেই এই সমগ্ৰ ঘটনা পোহৰলৈ আহে।

আন দিনৰ দৰে আজি পুৱা বিদ্যালয়লৈ আহি প্ৰধান শিক্ষক পাৰ্থ সাৰথি লস্কৰে বিদ্যালয়ৰ কাম কাজত ব্যস্ত আছিল ৷ বিদ্যালয়ৰ এজন শিক্ষকৰ বিদায় সভাত বিয়লি প্ৰায় ২:৩০ বজালৈকে উপস্থিত আছিল ৷ পিছত বিদ্যালয়ৰ পৰা নোহোৱা হয় প্ৰধান শিক্ষক লস্কৰ ৷ ৪ মান বজাত আত্মহনন কৰাৰ ঘটনা পোহৰলৈ আহে শিক্ষকজনে ৷

অৱশ্যে কি কাৰণে প্ৰধান শিক্ষকগৰাকীয়ে এই চৰম পন্থা গ্ৰহণ কৰিলে এতিয়ালৈকে জানিব পৰা হোৱা নাই। ঘটনাস্থলীত আৰক্ষী উপস্থিত হৈ আৰম্ভ কৰিছে তদন্ত।

কি কাৰণে শ্ৰেণী কোঠাত চৰম পন্থা গ্ৰহণ কৰিলে প্ৰধান শিক্ষকে?
অসমত আন্তঃৰাজ্যিক পাৰপত্ৰ ব্যৱস্থা প্ৰৱৰ্তন আৰু কা বাতিলৰ দাবীত প্ৰতিবাদ

Related Stories

No stories found.
Code:
logo
Asomiya Pratidin
www.asomiyapratidin.in