আৰক্ষী থানাৰ কাষতে থকা মথুৰাপুৰ বাগিচা প্ৰাথমিক বিদ্যালয়ত চুৰিকাণ্ড

আৰক্ষী থানাৰ কাষতে থকা মথুৰাপুৰ বাগিচা প্ৰাথমিক বিদ্যালয়ত চুৰিকাণ্ড

ডিজিটেল সংবাদ,মথুৰাপুৰঃ চৰাইদেউ জিলা মথুৰাপুৰ অঞ্চলত চোৰ উপদ্ৰৱ বৃদ্ধি পাবলৈ ধৰিছে ৷ মঙলবাৰে নিশা মথুৰাপুৰ আৰক্ষী থানাৰ সমীপতে থকা এখন চৰকাৰী বিদ্যালয়ত চুৰিকাণ্ড সংঘটিত হয় ।

জানিব পৰা মতে মথুৰাপুৰ বাগিচা প্ৰাথমিক বিদ্যালয় মঙলবাৰে নিশা চোৰে খিৰিকী ভাঙি বিদ্যালয় প্ৰৱেশ কৰে। বিদ্যালয়ৰ ভিতৰত প্ৰৱেশ কৰি চোৰে ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ বাবে ৰখা মধ্যহ্ন ভোজনৰ দুটাকৈ চাউলৰ বস্তা চাইকেলত তুলি থকা অৱস্থাত এটা চোৰক ৰাইজে আটক কৰি আৰক্ষীক গতাই দিয়ে ৷

ধৃত চোৰটোৰ নাম বিশাল খাৰিয়া বুলি জানিব পৰা গৈছে ৷ ইয়াৰ পূৰ্বে বিদ্যালয়খনত কেইবাৰো চুৰি ঘটনা সংঘটিত হোৱা বুলি বিদ্যালয় কৰ্তৃপক্ষই জানিবলৈ দিছে ৷ ইফালে মথুৰাপুৰ আৰক্ষী থানাৰ নিচেই কাষতে থকা বিদ্যালয়ত সংঘটিত হোৱা এই চুৰিকাণ্ডই অঞ্চলজুৰি তীব্ৰ চাঞ্চল্যৰ সৃষ্টি হৈছে।

আৰক্ষী থানাৰ কাষতে থকা মথুৰাপুৰ বাগিচা প্ৰাথমিক বিদ্যালয়ত চুৰিকাণ্ড
মায়ঙৰ বৰপাক সাৰ্বজনীন দুৰ্গা পূজাৰ অস্থায়ী কাৰ্যালয় মুকলি

Related Stories

No stories found.
logo
Asomiya Pratidin
www.asomiyapratidin.in