আগন্তুক বৰ্ষত আপোনাৰো পূৰণ হ'ব পাৰে বহু দিনীয়া আশা

আগন্তুক বৰ্ষত আপোনাৰো পূৰণ হ'ব পাৰে বহু দিনীয়া আশা

ডিজিটেল ডেস্ক: দেৱগুৰু বৃহস্পতিক যুৱতীৰ বিবাহৰ কাৰক বুলি গণ্য কৰা হয়। যদি বৃহস্পতি গ্ৰহটো ৰাশিফলত শক্তিশালী হয়, তেনেহ'লে অবিবাহিত ছোৱালীবোৰে সোনকালে বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হয়। আনহাতে, যদি গুৰু দুৰ্বল হয় তেন্তে বিবাহ পলমকৈ হয়। জ্যোতিষ শাস্ত্ৰত ৰাশিফলৰ বৃহস্পতি আৰু শুক্ৰ গ্ৰহক বিশেষ ভাৱে বিবেচনা কৰা হয়।যদি এই গ্ৰহত একো ক্ৰুটি নাথাকে, তেন্তে এনে জাতিকাৰ বিবাহ অতি সোনকালেই সম্পন্ন হয়। জ্যোতিষ শাস্ত্ৰৰ মতে, ২০২৪ চনত চাৰিটা ৰাশি চিহ্নৰ বিবাহৰ যোগ আছে।

বৰ্তমান দেৱগুৰু বৃহস্পতি মেষ ৰাশিত বহি আছে, বৃহস্পতি এই ৰাশিচিহ্নত আগন্তুক বৰ্ষৰ ১ মে'ৰ দুপৰীয়া ১২.৫৮ বজালৈকে থাকিব। ইয়াৰ পিছত, দেৱগুৰু বৃহস্পতি মেষ ৰাশিৰ পৰা বৃষ ৰাশিলৈ যাব। এই সময়ছোৱাত, তেওঁ ১২ জুনত ৰোহিনী নক্ষত্ৰত পৰিবহন কৰিব। একে সময়তে, বৃহস্পতি ৯ অক্টোবৰত পশ্চাদগামী হ'বলৈ গৈ আছে আৰু ২০২৫ৰ ৪ ফেব্ৰুৱাৰীত পোনপটীয়া হ'ব।২০২৪ চনত বিবাহৰ যোগ থকা ৰাশিকেইটাৰ বিষয়ে আজি জানো আহক- 

কৰ্কট ৰাশি 

জ্যোতিষ শাস্ত্ৰ অনুসৰি, বৃহস্পতি কৰ্কট ৰাশিত উচ্চ স্থানত আছে। এনে পৰিস্থিতিত, দেৱগুৰু বৃহস্পতিৰ কৃপা কৰ্কট ৰাশিৰ লোকসকলৰ ওপৰত থাকে। বছৰটোৰ মাজভাগৰ পৰা এই ৰাশিৰ লোকসকলৰ বিবাহৰ বাবে সম্পৰ্ক আহিব পাৰে। তাৰ আগতে হয়তো সম্পৰ্কৰ বিষয়ে আলোচনাও হ'ব পাৰে। 

মিথুন ৰাশি 

২০২৪ চনৰ মাজভাগলৈকে এই ৰাশিৰ লোকসকলৰ বিবাহৰ দিন আছে। এই সময়ছোৱাত, তেওঁলোকৰ বিবাহ তথা বাগদান সম্পন্ন হ’ব। এই সময়ছোৱাত এই ৰাশিৰ লোকসকলৰ সম্পৰ্কৰ বিষয়ে আলোচনাও হ'ব পাৰে। এই ৰাশিৰ লোকসকলে গণেশক উপাসনা কৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি

আগন্তুক বৰ্ষটো বৃশ্চিক ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবেও অতি শুভ।জ্যোতিষীয় গণনা অনুসৰি, ২০২৪ চনত এই ৰাশিৰ লোকসকলে বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হ'ব । এই ৰাশিৰ লোকসকলৰ বিবাহৰ শুভ দিন ২০২৫ চনৰ প্ৰথমলৈকে আছে। 

তুলা ৰাশি

তুলা ৰাশিৰ লোকসকলৰো ২০২৪ বৰ্ষটো অতি ভালদৰে অতিবাহিত হ'ব। বৃহস্পতিৰ ৰাশি চিহ্ন সলনি হোৱাৰ সৈতে এই ৰাশিচিহ্নৰ লোকসকলৰ ২০২৪ চনত বিবাহৰ সম্ভাৱনা আছে। এই ৰাশিচক্রৰ লোকসকলৰ বিবাহৰ শুভ দিন আগন্তুক বৰ্ষৰ মাজভাগলৈকে আছে। যদি এই ৰাশিৰ লোকসকলে সোনকালে বিয়া পাতিবলৈ বিচাৰে, তেন্তে মা দুৰ্গাক উপাসনা কৰক। 

বি. দ্ৰ: ওপৰৰ প্ৰবন্ধটো কেৱল তথ্যৰ ওপৰত আধাৰিত।

আগন্তুক বৰ্ষত আপোনাৰো পূৰণ হ'ব পাৰে বহু দিনীয়া আশা
শনিবাৰে কি ৰাশিৰ লোকে কি ৰঙৰ কাপোৰ পিন্ধিব লাগে জানি লওঁক

Related Stories

No stories found.
Code:
logo
Asomiya Pratidin
www.asomiyapratidin.in