প্ৰথম নৰ্থ-ইষ্ট -ইণ্ডিয়া ৰোলাৰ স্কেটিং চেম্পিয়নশ্বিপৰ শুভাৰম্ভ প্ৰতিদিন টাইমৰ পৰিচালন সঞ্চালক স্মিতাক্ষী বি গোস্বামীৰ

প্ৰতিযোগিতাখনি শুভাৰম্ভ কৰি স্মিতাক্ষী বি গোস্বামীয়ে কয়- আজি নৰ্থ-ইষ্ট স্কেটাছ গীল্ডে আয়োজন কৰা স্কেটিং চেম্পিয়নশ্বিপত উপস্থিত থাকি সচাঁকৈয়ে ভাল লাগিছে।
প্ৰথম নৰ্থ-ইষ্ট -ইণ্ডিয়া ৰোলাৰ স্কেটিং চেম্পিয়নশ্বিপৰ শুভাৰম্ভ প্ৰতিদিন টাইমৰ পৰিচালন সঞ্চালক স্মিতাক্ষী বি গোস্বামীৰ

ডিজিটেল ডেস্ক : প্ৰথম নৰ্থ-ইষ্ট -ইণ্ডিয়া ৰোলাৰ স্কেটিং চেম্পিয়নশ্বিপৰ আয়োজন কৰা হৈছে। গুৱাহাটী মহানগৰীৰ পাঞ্জাবাৰীস্থিত মেট্ৰে'পলিটান হাইস্কুল প্ৰাঙ্গনৰ স্কেটিং পাৰ্কত দুদিনীয়াকৈ আয়োজন কৰা হৈছে এই প্ৰথম নৰ্থ-ইষ্ট -ইণ্ডিয়া ৰোলাৰ স্কেটিং চেম্পিয়নশ্বিপ।

এই খেলখনত উত্তৰ-পূৰ্বাঞ্চলৰ ৪খন ৰাজ্য ক্ৰমে অৰুণাচল, মেঘালয়, নাগালেণ্ড আৰু অসমৰ খেলুৱৈসকলে অংশগ্ৰহণ কৰিছে। আয়োজক সমিতিয়ে জনোৱা অনুসৰি প্ৰায় ১৩০গৰাকী খেলুৱৈয়ে অংশগ্ৰহণ কৰিছে প্ৰথম নৰ্থ-ইষ্ট -ইণ্ডিয়া ৰোলাৰ স্কেটিং চেম্পিয়নশ্বিপত। মুঠ ৪টা শাখাত অনুষ্ঠিত কৰা হৈছে প্ৰতিযোগিতাখন।

উক্ত প্ৰতিযোগিতাখনৰ শুভাৰম্ভ কৰে প্ৰতিদিন টাইমৰ পৰিচালন সঞ্চালক স্মিতাক্ষী বি গোস্বামীয়ে। প্ৰতিযোগিতাখনি শুভাৰম্ভ কৰি স্মিতাক্ষী বি গোস্বামীয়ে কয়- আজি নৰ্থ-ইষ্ট স্কেটাছ গীল্ডে আয়োজন কৰা স্কেটিং চেম্পিয়নশ্বিপত উপস্থিত থাকি সচাঁকৈয়ে ভাল লাগিছে। ল'ৰা-ছোৱালীৰ কাৰণে স্কেটিং খেল এক উৎসাজনক খেল। লগতে প্ৰতিযোগিতাখনিৰ সমূহ কৰ্মকৰ্তা তথা উদ্যোক্তালৈ তেওঁ কৃতজ্ঞতা জ্ঞাপন কৰে।

প্ৰথম নৰ্থ-ইষ্ট -ইণ্ডিয়া ৰোলাৰ স্কেটিং চেম্পিয়নশ্বিপৰ শুভাৰম্ভ প্ৰতিদিন টাইমৰ পৰিচালন সঞ্চালক স্মিতাক্ষী বি গোস্বামীৰ
টাটা ইলেক্ট্ৰনিকচ নিযুক্তি অভিযানত নিৰ্বাচিত মহিলা প্ৰাৰ্থীৰ সৈতে মন্ত্ৰী জয়ন্ত মল্লবৰুৱাৰ মত বিনিময়

Related Stories

No stories found.
Code:
logo
Asomiya Pratidin
www.asomiyapratidin.in