শেহতীয়া খবৰ
হিন্দু বাংলাদেশীক নাগৰিকত্ব প্ৰদানৰ বিৰোধিতাত কঁপিল শিৱসাগৰ  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিশ্বনাথ জিলাৰ নতুন উপায়ুক্ত পৱিত্ৰ ৰাম খাউণ্ডৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  শিৱসাগৰ জিলাৰ উপায়ুক্ত হিচাপে ডঃএছ লক্ষ্মণৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  নুমলীগড়ৰ ৩৯নং ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথত অচিনাক্ত গাড়ীৰ খুন্দাত নাহৰফুটুকীৰ মৃত্যু  •  বিজেপিৰ দল আৰু চৰকাৰৰ সুমতি কামনাৰে কংগ্ৰেছৰ ভাগৱত পাঠ  •  গোৱালপাৰাত ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ নিৰ্বাচনত সৰ্বমুঠ ৬৫:৮১% ভোট গ্ৰহণ

এ টি এম কাৰ্ডবিহীনভাৱে এতিয়া উলিয়াব পাৰিব ধন!

647

ডিজিটেল ডেস্কঃ এ টি এম ব্যৱহাৰকাৰী সকলৰ বাবে ভাল খবৰ। এতিয়া কার্ডবিহীনভাৱে আপুনি এ টি এমৰ পৰা উলিয়াব পাৰিব ধন। ইনষ্টেণ্ট মানি ট্ৰান্সফাৰ (আই এম টি) ব্যৱস্থা দ্বাৰা আপুনি এ টি এম কার্ড নোহোৱাকৈয়ে ধন উলিয়াবলৈ সক্ষম হ’ব। এয়াৰটেল পেইমেণ্টছ বেংকৰ গ্ৰাহকসকলৰ বাবে উপলব্ধ হৈছে এই সুবিধা।

প্ৰথম পৰ্যায়ত ২০ হাজাৰ বেংকত উপলব্ধ হৈছে এই বিশেষ সুবিধা। ‘মাই এয়াৰটেল’ এপছৰ দ্বাৰা আপুনি কৰিব পাৰিব টকাৰ লেন-দেন। এমপেৰ কার্ডবিহীন প্ৰযুক্তিৰ জৰিয়তে সম্পাদন কৰিবলৈ লোৱা এই সুবিধা বিগত বছৰৰ শেষৰ ভাগলৈ দেশৰ প্ৰায় ১ লাখতকৈও অধিক এটিএমত উপলব্ধ হ’ব। ইফালে, প্ৰথম দুবাৰ টকা উলিওৱাৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰতিজন গ্ৰাহকে দিব লাগিব ২৫ টকাকৈ ধন।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি