শেহতীয়া খবৰ
হাৰিয়ানাত উদ্ধাৰ অসমৰ যুৱতী  •  মহাৰাষ্ট্ৰৰ ৰে’ল পথত উদ্ধাৰ ২টা বাঘৰ পোৱালীৰ মৃতদেহ  •  সোণাৰিত বিজেপিৰ বিৰুদ্ধে প্ৰতিবাদ ৰাইজৰ  •  হোজাইত গৰাকীবিহীন এল্ট’ উদ্ধাৰ  •  কাশ্মীৰ ভাৰতৰ অংশ আছিল, আছে আৰু থাকিবঃ শ্বাহিদ আফ্ৰিদীক প্ৰত্যুত্তৰ গৃহমন্ত্ৰীৰ, VIDEO  •  কাশ্মীৰ ভাৰতৰ অংশ আছিল, আছে আৰু থাকিবঃ শ্বাহিদ আফ্ৰিদীক প্ৰত্যুত্তৰ গৃহমন্ত্ৰীৰ, VIDEO  •  আজি আলফা নেতা জিতেন দত্ত আৰু মৃণাল হাজৰিকাক হাজিৰ কৰোৱা হ’ব আদালতত  •  ছয়গাঁৱত টিকট প্ৰদানৰ নামত বিধায়ক ৰেকিবুদ্দিনৰ বৃহৎ পৰিমাণৰ ধন সংগ্ৰহৰ অভিযোগ  •  আং ছান ছ্যু-চিৰ সন্মান ঘূৰাই ল'লে এমনেষ্টিয়ে  •  মুদ্ৰাস্ফীতিৰ ক্ষেত্ৰত দেশৰ ভিতৰতে শীৰ্ষত অসম

এ টি এম কাৰ্ডবিহীনভাৱে এতিয়া উলিয়াব পাৰিব ধন!

584

ডিজিটেল ডেস্কঃ এ টি এম ব্যৱহাৰকাৰী সকলৰ বাবে ভাল খবৰ। এতিয়া কার্ডবিহীনভাৱে আপুনি এ টি এমৰ পৰা উলিয়াব পাৰিব ধন। ইনষ্টেণ্ট মানি ট্ৰান্সফাৰ (আই এম টি) ব্যৱস্থা দ্বাৰা আপুনি এ টি এম কার্ড নোহোৱাকৈয়ে ধন উলিয়াবলৈ সক্ষম হ’ব। এয়াৰটেল পেইমেণ্টছ বেংকৰ গ্ৰাহকসকলৰ বাবে উপলব্ধ হৈছে এই সুবিধা।

প্ৰথম পৰ্যায়ত ২০ হাজাৰ বেংকত উপলব্ধ হৈছে এই বিশেষ সুবিধা। ‘মাই এয়াৰটেল’ এপছৰ দ্বাৰা আপুনি কৰিব পাৰিব টকাৰ লেন-দেন। এমপেৰ কার্ডবিহীন প্ৰযুক্তিৰ জৰিয়তে সম্পাদন কৰিবলৈ লোৱা এই সুবিধা বিগত বছৰৰ শেষৰ ভাগলৈ দেশৰ প্ৰায় ১ লাখতকৈও অধিক এটিএমত উপলব্ধ হ’ব। ইফালে, প্ৰথম দুবাৰ টকা উলিওৱাৰ ক্ষেত্ৰত প্ৰতিজন গ্ৰাহকে দিব লাগিব ২৫ টকাকৈ ধন।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি