শেহতীয়া খবৰ
শিলচৰত সংখ্যালঘু আৰু চাহ জনগোষ্ঠীয় ভোটাৰে নিৰূপণ কৰিব সুস্মিতা-ৰাজদ্বীপৰ ভাগ্য  •  গভীৰ ৰহস্যৰ আৱৰ্তত চাপৰৰ বিজেপি নেতা তথা চিকিৎসক হত্যাকাণ্ডৰ ঘটনা, VIDEO  •  সোণোৱাল-মোডী চৰকাৰৰ প্ৰশংসাত পঞ্চমুখ অতুল বৰা  •  নতুন দিল্লীত ভাৰত চৰকাৰৰে নগা বিদ্ৰোহী এনএছচিএন (আই এম)ৰ যুদ্ধ বিৰতি পৰ্যালোচনা বৈঠক  •  মথুৰাপুৰৰ শ্ৰীপুৰত আশীৰ্বাদ গ্ৰাম্য সংগঠনৰ কাৰ্যালয় নিৰ্মাণৰ শুভাৰম্ভ  •  প্ৰধানমন্ত্ৰীৰ ৫৬ ইঞ্চিৰ বুকুক উপহাস! মোডীক লৈ নিৰ্মাণ হ’ব লাগে কমেডী চিনেমা, কাৰ মন্তব্য এয়া...  •  ফ্লায়িং স্কোৱাডৰ দলক বাধাঃ হেলিকপ্টাৰত তালাচী চলাবলৈ নিদিলে কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী ধৰ্মেন্দ্ৰ প্ৰধানে, VIDEO  •  থানাৰ ভিতৰতে কোন কংগ্ৰেছ নেতাই কাক শোধালে চৰ... VIDEO  •  তামুলপুৰৰ ছলিকান্দাত ইউপিপিএলৰ নিৰ্বাচনী সভা  •  ৰৌমাৰী পাথাৰত অঘটন, ট্ৰেক্টৰৰ চেপাত এজনৰ মৃত্যু

উত্তৰপ্ৰদেশত প্ৰিয়ংকা গান্ধীৰ ছুনামী! বাতৰিহে নহল ৰাষ্ট্ৰীয় সংবাদমাধ্যমৰ প্ৰথম পৃষ্ঠাত

2,734

ডিজিটেল ডেস্কঃ সোমবাৰে উত্তৰপ্ৰদেশত ৰোড শ্ব’ত অংশ লৈছিল প্ৰিয়ংকা গান্ধীয়ে। যথেষ্ট সংখ্যক সমৰ্থক উপস্থিত আছিল এই ৰোড শ্ব’ত। কিন্তু সেই খবৰ ৰাষ্ট্ৰীয় সংবাদমাধ্যমৰ এখনতো সন্মুখৰ পৃষ্ঠাত প্ৰকাশ নাপালে।

মঙলবাৰে প্ৰকাশিত দেশৰ প্ৰধান বাতৰি কাকত সমূহত ইয়াৰ বিপৰীতে প্ৰকাশ পালে এটা বিজ্ঞাপন। ‘নয়া ভাৰত কা, নয়া উত্তৰপ্ৰদেশ’ শীৰ্ষক এই বিজ্ঞাপনটো প্ৰকাশ পাইছে ‘নৱ ভাৰত টাইম’, ‘অমৰ উজ্বলা’, ‘দৈনিক জাগৰণ’, ‘দ্য টাইমছ অৱ ইণ্ডিয়া’ আদি বহু প্ৰচলিত বাতৰি কাকতসমূহত।

‘উত্তৰপ্ৰদেশ ভাৰতৰ ১ নম্বৰ ৰাজ্য হিচাপে পৰিৱৰ্তনৰ ২২ মাহ’ শীৰ্ষৰে এই বিজ্ঞাপন প্ৰকাশ কৰিছে উত্তৰপ্ৰদেশ চৰকাৰে। মোডী, যোগী আদিত্যনাথৰ ফটো সন্মিলিত এই বিজ্ঞাপনটো সম্পূৰ্ণ প্ৰথম পৃষ্ঠাটোত ভৰি আছে। চৰ্চা হৈছে- প্ৰিয়ংকা গান্ধীৰ খবৰ যাতে সংবাদমাধ্যমসমূহে প্ৰকাশ কৰিব নোৱাৰে, তাৰ বাবেই এই বিজ্ঞাপন প্ৰকাশৰ ব্যৱস্থা কৰিলে উত্তৰপ্ৰদেশ চৰকাৰে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি