শেহতীয়া খবৰ
বঙাইগাঁৱত সৰ্বভাৰতীয় পৰ্যায়ৰ শৰীৰচৰ্চা প্ৰতিযোগিতা  •  এজাক বৰষুণতে বুৰ গ'ল স্মাৰ্ট চিটি গুৱাহাটী  •  দেৰগাঁৱৰ আফাজুৰ ৰহমানৰ প্ৰযুক্তিবিদ্যাৰে চমকঃ ঘন্টাত ৩৫ কিলোমিটাৰ বেগী সৌৰশক্তিত চালিত বাহন উদ্ভাৱন  •  দেৰগাঁৱৰ আফাজুৰ ৰহমানৰ প্ৰযুক্তিবিদ্যাৰে চমকঃ ঘন্টাত ৩৫ কিলোমিটাৰ বেগী সৌৰশক্তিত চালিত বাহন উদ্ভাৱন  •  অসমৰ আন এটা সশস্ত্ৰ সংগঠনৰ যুদ্ধবিৰতি ঘোষণা, ওদালগুৰিত ইউজিপিঅ'ই জমা দিলে অস্ত্ৰ-শস্ত্ৰ  •  চন্দ্ৰযান-২ সন্দৰ্ভত ইছৰ’ই কৰিলে টুইট...  •  কৃষি বিজ্ঞান কেন্দ্ৰ নগাঁৱৰ উদ্যোগত 'বৃহৎ পৰিসৰত গছ পুলি ৰোপণ' কাৰ্যসূচী  •  মডেল বিটিচিত জৰাজীৰ্ণ পথ, ক্ষুব্ধ এবিএমছুৰ কোকৰাঝাৰ-ফুটকিবাৰী পথ অৱৰোধ, ক্ষুৰধাৰ সমালোচনা হাগ্ৰামা-প্ৰমিলাক  •  বলিউডৰ আটাইতকৈ বিগ বাজেট ছবি, ‘ৰাৱণ’ৰ চৰিত্ৰত দেখা পাব পাৰে বাহুবলীক!  •  আমেথিবাসীলৈ কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী স্মৃতি ইৰাণীৰ উপহাৰ...

উত্তৰপ্ৰদেশত প্ৰিয়ংকা গান্ধীৰ ছুনামী! বাতৰিহে নহল ৰাষ্ট্ৰীয় সংবাদমাধ্যমৰ প্ৰথম পৃষ্ঠাত

2,746

ডিজিটেল ডেস্কঃ সোমবাৰে উত্তৰপ্ৰদেশত ৰোড শ্ব’ত অংশ লৈছিল প্ৰিয়ংকা গান্ধীয়ে। যথেষ্ট সংখ্যক সমৰ্থক উপস্থিত আছিল এই ৰোড শ্ব’ত। কিন্তু সেই খবৰ ৰাষ্ট্ৰীয় সংবাদমাধ্যমৰ এখনতো সন্মুখৰ পৃষ্ঠাত প্ৰকাশ নাপালে।

মঙলবাৰে প্ৰকাশিত দেশৰ প্ৰধান বাতৰি কাকত সমূহত ইয়াৰ বিপৰীতে প্ৰকাশ পালে এটা বিজ্ঞাপন। ‘নয়া ভাৰত কা, নয়া উত্তৰপ্ৰদেশ’ শীৰ্ষক এই বিজ্ঞাপনটো প্ৰকাশ পাইছে ‘নৱ ভাৰত টাইম’, ‘অমৰ উজ্বলা’, ‘দৈনিক জাগৰণ’, ‘দ্য টাইমছ অৱ ইণ্ডিয়া’ আদি বহু প্ৰচলিত বাতৰি কাকতসমূহত।

‘উত্তৰপ্ৰদেশ ভাৰতৰ ১ নম্বৰ ৰাজ্য হিচাপে পৰিৱৰ্তনৰ ২২ মাহ’ শীৰ্ষৰে এই বিজ্ঞাপন প্ৰকাশ কৰিছে উত্তৰপ্ৰদেশ চৰকাৰে। মোডী, যোগী আদিত্যনাথৰ ফটো সন্মিলিত এই বিজ্ঞাপনটো সম্পূৰ্ণ প্ৰথম পৃষ্ঠাটোত ভৰি আছে। চৰ্চা হৈছে- প্ৰিয়ংকা গান্ধীৰ খবৰ যাতে সংবাদমাধ্যমসমূহে প্ৰকাশ কৰিব নোৱাৰে, তাৰ বাবেই এই বিজ্ঞাপন প্ৰকাশৰ ব্যৱস্থা কৰিলে উত্তৰপ্ৰদেশ চৰকাৰে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি