শেহতীয়া খবৰ
মহানগৰীৰ লতাশিল আৰক্ষীৰ জালত ৩ মহিলা ড্ৰাগছ সৰবৰাহকাৰী  •  অৱশেষত আত্মসমৰ্পণ কৰিলে দীৰ্ঘদিনে পলাই ফুৰা এচিএছ বিষয়া নবাৰুন ভট্টাচাৰ্যই  •  বঙাইগাঁৱত খেদি খেদি দাৰে কাটি হত্যা এজনক  •  তৃতীয়খন টেষ্ট মেচত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ বিৰুদ্ধে ইংলেণ্ডৰ জয়  •  নলবাৰীত ৰমেশ চন্দ্ৰ শৰ্মাৰ স্মৃতিচাৰণ-গ্ৰন্থ উন্মোচনী সভা  •  অন্যায়ৰ বিৰুদ্ধে প্ৰতিবাদ কৰি নহয়! ধনদাবী কৰি ৰঙাঘৰত সোমাল জাতীয় সংগঠনৰ নেতা  •  সৰুপথাৰত প্ৰাণতোষ দাস সোঁৱৰণী বক্তৃতা প্ৰতিযোগিতা সম্পন্ন  •  মা, এয়া তোমাৰ জন্মদিনৰ উপহাৰ...  •  অভয়াপুৰীৰ কাকৈজানাত পথ দুৰ্ঘটনাত নিহত শিক্ষক  •  আগন্তুক বিটিএডি নিৰ্বাচনত শক্তিশালীভাৱে অৱতীৰ্ণ হ'ব বিজেপিঃ ওদালগুৰিত বিজেপিৰ ৰাজ্যিক সম্পাদক কিশোৰ উপাধ্যায়

জম্মু-কাশ্মীৰবাসীক শীৰ্ষ আৰক্ষী বিষয়াৰ বাৰ্তাঃ আনন্দ-উল্লাহেৰে উদযাপন কৰক স্বাধীনতা দিৱস…

94

ডিজিটেল ডেস্কঃ জম্মু-কাশ্মীৰ আৰক্ষীৰ শীৰ্ষ বিষয়া মুনিৰ খানে ৰাজ্যখনৰ নাগৰিকক স্বাধীনতা দিৱস উপলক্ষে প্ৰদান কৰিলে এক সুখৰ বাৰ্তা। আৰক্ষী বিষয়াগৰাকীয়ে কয়- ‘আনন্দ-উল্লাহেৰে স্বাধীনতা দিৱস আপোনালোকে উদযাপন কৰক। প্রশাসনৰো প্ৰস্তুতি সম্পূৰ্ণ হৈছে।’

তেওঁ লগত কয় যে- আশা কৰো স্বাধীনতা দিৱসৰ দিনটো সকলোৱে যেন উদযাপন কৰে। আৰক্ষীয়ে নজৰ ৰাখিব যাতে আপোনালোকে স্বাধীনতা দিৱসটি কোনো অসুবিধা নোপোৱাকৈ উদযাপন কৰিব পাৰে।

উল্লেখ্য যে, বুধবাৰে আৰক্ষী বিষয়াগৰাকীয়ে এক সংবাদমেল সম্বোধন কৰে। সংবাদমেলত তেওঁ কয়- জম্মুৰ পৰা সকলো ধৰণৰ প্ৰতিবন্ধকতা আঁতৰোৱা হৈছে। কিন্তু কাশ্মীৰৰ একাংশ স্থানত বৰ্তমানেও এই প্ৰতিবন্ধকতা সমূহ আঁতৰোৱা হোৱা নাই।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি