শেহতীয়া খবৰ
মহাতাৰকা অমিতাভ বচ্চন বৰ্তমান সংকটমুক্তঃ ডাঃ ৰণদ্বীপ গুলেৰীয়া  •  ৰাজ্যিক বিজেপিত আৰম্ভ হৈছে নেকি যদুকূল ধ্বংসৰ আখৰা? কোৰোনাৰ মাজতে শিলাদিত্যৰ ধুমুহা...  •  জিএমচিএইচত পিপিই কিট পৰিধান কৰি ৮-৯ ঘন্টা কৰ্তব্য কৰা নাৰ্ছ হঠাৎ হ’ল অসুস্থ... VIDEO  •  জলশাক কন্টেইনমেন্ট জ’ন ঘোষণা মুম্বাই পৌৰ নিগমৰ  •  ভাৰতীয় ৰিজাৰ্ৱ বেংকৰ ডেপুটি গৱৰ্ণৰৰ বাবে ৮ গৰাকী প্ৰতিদ্বন্দী  •  বিকাশ ডুবে এনকাউন্টাৰৰ তদন্ত কমিটি গঠন  •  বটদ্ৰৱাত সৰ্পদংশনত এজনৰ মৃত্যু  •  তামুলপুৰত বেংক বিষয়া কোৰোনাত আক্ৰান্ত  •  অসমৰ গৌৰাংগলাল দাস হ’ব টাইৱানত ভাৰতৰ পৰৱৰ্তী ৰাষ্ট্ৰদূত  •  জম্মু-কাশ্মীৰত সংঘৰ্ষত সন্ত্ৰাসবাদী নিহত

টীয়ক ষ্টেট বেংকৰ উপ মহাপ্ৰবন্ধকক আছুৰ বিদায় সম্বৰ্ধনা

51

ডিজিটেল সংবাদ, টীয়কঃ বৃহত্তৰ টীয়ক অঞ্চলৰ ভাৰতীয় ষ্টেট বেংক (কৃষি) শাখাৰ উপ মহাপ্ৰবন্ধক গৌতম হাজৰাক লকডাউনৰ মাজতে সামাজিক ব্যৱধান ৰক্ষা কৰি বেংকত উপস্থিত হৈ বিদায় সম্বৰ্ধনা জ্ঞাপন কৰে টীয়ক আঞ্চলিক ছাত্ৰ সন্থায়।

সদৌ যোৰহাট জিলা ছাত্ৰ সন্থাৰ সাধাৰণ সম্পাদক জিতু নেওগ, টীয়ক আঞ্চলিক ছাত্ৰ সন্থাৰ সভাপতি ৰন্টু ভূঞা, সাধাৰণ সম্পাদক প্ৰীতমজ্যোতি শইকীয়া, সহকাৰী সাধাৰণ সম্পাদক দীপাংকৰ বেজবৰা, উপ সভাপতি ৰক্তিম হাজৰিকা, প্ৰচাৰ সম্পাদক দীপাংকৰ দাস, শিক্ষা সম্পাদক বিতোপন পুদ্দাৰ, মুখ্য সাংগঠনিক সম্পাদক ৰূপক সৰকাৰ সহিতে এটি দলে ফুলাম গামোছা, সম্বৰ্ধনা পত্ৰ আদিৰে তেওঁক বিদায় সম্ভাষণ জনায়।

আনহাতে ৰেঙণি এটি আশাৰ সঞ্চালক বিজু কুমাৰ শৰ্মাই এটি গছপুলিৰে বিদায় সম্বৰ্ধনা জনায়। উল্লেখযোগ্য যে, ২০১৭ চনৰ পৰা ২০২০ চনলৈকে সুদীৰ্ঘ তিনিটা বছৰ বেংক সেৱাৰ জৰিয়তে টীয়কৰ ৰাইজক সেৱা আগবঢ়াই থকা ব্যক্তিজন ৰাইজৰ মাজত থাকি বিভিন্ন ক্ষেত্ৰত জড়িত হৈ আছিল।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি