শেহতীয়া খবৰ
দুদিনীয়া কাৰ্যসূচীৰে নুনমাটি কীৰ্তন ঘৰত শংকৰদেৱৰ আৱিৰ্ভাৱ তিথি উদযাপন  •  গহপুৰৰ পুৰুপবাৰী চাহ বাগিচাত মালিক-সহপৰিচালকক আক্ৰমণ ক্ষুব্ধ শ্ৰমিকৰঃ VIDEO  •  আমিনগাঁৱত মহাৰুদ্ৰ যজ্ঞঃ বহিঃৰাজ্যৰ পৰা সাধু-সন্ত অনা নামতে ব্যয় কোটি টকা  •  শাস্তিযোগ্য অপৰাধ হোৱাৰ দিশে তিনি তালাক, অধ্যেদেশত অনুমোদন কেবিনেটৰ  •  এন আৰ চিক লৈ উচ্চতম ন্যায়ালয়ত আজি গুৰুত্বপূৰ্ণ শুনানি  •  বিহালীত বিদ্যুৎস্পৃষ্ট হৈ যুৱকৰ মৃত্যু  •  নগাঁৱত অবৈধ মাৰণাস্ত্ৰৰ উজান! ধিঙত সুৰাৰ আড্ডাত গুলীচালনাত এজন আহত  •  বাক্সাৰ বগামাটিত বন্যহস্তীৰ আক্ৰমণত ২জন আহত  •  'এমাজন'ত অক্টোবৰৰ পৰা পাব আৰ এছ এছৰ গোমূত্ৰ-গোবৰৰ চাবোন, টুথপেষ্ট  •  'এমাজন'ত অক্টোবৰৰ পৰা পাব আৰ এছ এছৰ গোমূত্ৰ-গোবৰৰ চাবোন, টুথপেষ্ট

বিতৰ্কত এগৰাকী বলিউডৰ সুন্দৰী

604

ডিজিটেল ডেস্কঃ বহু সময়ত বিভিন্ন জন লোক মুখৰ কথাৰ বাবে বিৰ্তকত সোমাই পৰে । ৰাজনীতিবিদ আৰু অভিনেতা সকল এই ক্ষেত্ৰত অকনমান বেছি আগবঢ়া ।

শেহতীয়াকৈ বলিউডৰ এগৰাকী জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰীয়ে সংবাদমেলত কৰা এক মন্তব্যৰ পাছতে বিৰ্তকত মেৰপাঁকত সোমাই পৰিছে । অভিনেত্ৰী গৰাকীয়ে এখন সংবাদ মেলত কয় যে,’ যিবোৰ মানুহেহ জাতিৰ পিতা মহাত্না গান্ধীৰ হত্যা হওতে আনন্দ উল্লাহত মত্ত হৈ,সেই হত্যা উদযাপন কৰিছিল, সেইসকলেই এতিয়া শাসনৰ গাদীত অধিস্থিত’।

সংবাদ মাধ্যমৰ সন্মুখত এইদৰে বিৰ্তকিত মন্তব্য প্ৰদান কৰে বলিউদৰ জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী স্বৰা ভাস্কৰে । অভিনেত্ৰী গৰাকীয়ে নতুন দিল্লীত অনুষ্ঠিত এই সংবাদমেলত সংবাদমাধ্যমক ওলোটাই প্ৰশ্ন কৰে যে ‘ এই অপৰাধী সকলক জেইলৈ প্ৰেৰন কৰিব লাগে নে নালাগে আপোনালোকে বিচাৰ কৰক’ । উল্লেখ্য যে, স্বৰা ভাস্কৰে পূৰ্বতেও নিজৰ মন্তব্যৰ বাবে বহুবাৰ বিৰ্তকত সোমাইছে ।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি