শেহতীয়া খবৰ
হাতীৰ জাকৰ কাষতে শিল ভঙা জালান বাহিনীলৈ আৰক্ষীৰ ভয় কিয়?  •  যোৰাবাটৰ ন মাইলত ৰাজপথত দাউদাউকৈ জ্বলিল দুখনকৈ ট্ৰাক  •  শোণিতপুৰত প্ৰথম পৰ্যায়ৰ পঞ্চায়ত নিৰ্বাচনৰ চূড়ান্ত প্রাৰ্থীৰ তালিকা প্ৰকাশ  •  জাগুনৰ অপহৰণ কাণ্ডৰ দায়িত্ব স্বীকাৰ আলফা স্বাধীনৰ  •  মধ্যপ্ৰদেশত ভয়াৱহ পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত শিশুসহ ৯জন  •  নলবাৰী হৰিমন্দিৰত ২৩ নৱেম্বৰৰ পৰা ১৩দিনীয়া ৰাস মহোৎসৱ  •  শ্ৰীশ্ৰী বদলা পদ্মআতা সত্ৰত ৰাসোৎসৱৰ হীৰক জয়ন্তী বৰ্ষ, খোল-তালৰ ধ্বনিত মুখৰিত চৌদিশ  •  মহানগৰীত ৰড চুৰি কৰিবলৈ আহি আৰক্ষীৰ জালত ৪ চোৰ  •  চাকৰি বিছাৰিব নালাগে, চাকৰি দিয়কঃ কেনেকৈ ?  •  আক্ৰাছুৰ অসম বন্ধক লৈ বাক্সাৰ গুৱাবাৰীত উত্তেজনা

বিতৰ্কত এগৰাকী বলিউডৰ সুন্দৰী

618

ডিজিটেল ডেস্কঃ বহু সময়ত বিভিন্ন জন লোক মুখৰ কথাৰ বাবে বিৰ্তকত সোমাই পৰে । ৰাজনীতিবিদ আৰু অভিনেতা সকল এই ক্ষেত্ৰত অকনমান বেছি আগবঢ়া ।

শেহতীয়াকৈ বলিউডৰ এগৰাকী জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰীয়ে সংবাদমেলত কৰা এক মন্তব্যৰ পাছতে বিৰ্তকত মেৰপাঁকত সোমাই পৰিছে । অভিনেত্ৰী গৰাকীয়ে এখন সংবাদ মেলত কয় যে,’ যিবোৰ মানুহেহ জাতিৰ পিতা মহাত্না গান্ধীৰ হত্যা হওতে আনন্দ উল্লাহত মত্ত হৈ,সেই হত্যা উদযাপন কৰিছিল, সেইসকলেই এতিয়া শাসনৰ গাদীত অধিস্থিত’।

সংবাদ মাধ্যমৰ সন্মুখত এইদৰে বিৰ্তকিত মন্তব্য প্ৰদান কৰে বলিউদৰ জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী স্বৰা ভাস্কৰে । অভিনেত্ৰী গৰাকীয়ে নতুন দিল্লীত অনুষ্ঠিত এই সংবাদমেলত সংবাদমাধ্যমক ওলোটাই প্ৰশ্ন কৰে যে ‘ এই অপৰাধী সকলক জেইলৈ প্ৰেৰন কৰিব লাগে নে নালাগে আপোনালোকে বিচাৰ কৰক’ । উল্লেখ্য যে, স্বৰা ভাস্কৰে পূৰ্বতেও নিজৰ মন্তব্যৰ বাবে বহুবাৰ বিৰ্তকত সোমাইছে ।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি