শেহতীয়া খবৰ
মহানগৰীৰ লতাশিল আৰক্ষীৰ জালত ৩ মহিলা ড্ৰাগছ সৰবৰাহকাৰী  •  অৱশেষত আত্মসমৰ্পণ কৰিলে দীৰ্ঘদিনে পলাই ফুৰা এচিএছ বিষয়া নবাৰুন ভট্টাচাৰ্যই  •  বঙাইগাঁৱত খেদি খেদি দাৰে কাটি হত্যা এজনক  •  তৃতীয়খন টেষ্ট মেচত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ বিৰুদ্ধে ইংলেণ্ডৰ জয়  •  নলবাৰীত ৰমেশ চন্দ্ৰ শৰ্মাৰ স্মৃতিচাৰণ-গ্ৰন্থ উন্মোচনী সভা  •  অন্যায়ৰ বিৰুদ্ধে প্ৰতিবাদ কৰি নহয়! ধনদাবী কৰি ৰঙাঘৰত সোমাল জাতীয় সংগঠনৰ নেতা  •  সৰুপথাৰত প্ৰাণতোষ দাস সোঁৱৰণী বক্তৃতা প্ৰতিযোগিতা সম্পন্ন  •  ছেপ্টেম্বৰৰ পৰা ৯ বজাতে খুলিব বেংক...  •  মা, এয়া তোমাৰ জন্মদিনৰ উপহাৰ...  •  অভয়াপুৰীৰ কাকৈজানাত পথ দুৰ্ঘটনাত নিহত শিক্ষক

মাতৃ সুষমা স্বৰাজক স্মৰণ কৰি কন্যাই দিয়া ভাষণে আৱেগিক কৰিলে সকলোকে, VIDEO

1,014

ডিজিটেল ডেস্কঃ এটা ভাষণ। নতুন দিল্লীত অনুষ্ঠিত কৰা সুষমা স্বৰাজৰ শ্ৰদ্ধাঞ্জলি অনুষ্ঠানত দিয়া এই ভাষণে সকলোৰে চকু চলচলীয়া কৰি তুলিলে। প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোডী, অমিত শ্বাহকে ধৰি বিজেপিৰ জ্যেষ্ঠ নেতা, মন্ত্ৰী তথা আন ৰাজনৈতিক দলৰ নেতা আৰু সুষমা স্বৰাজৰ বহু অনুৰাগী উপস্থিত আছিল এই অনুষ্ঠানটোত।

মাতৃক স্মৰণ কৰি অতি কম সময়ৰ বাবে দিয়া এই ভাষণে হৃদয় চুই গ’ল সকলোৰে। সদ্য প্ৰয়াত বিজেপি নেতৃ তথা প্ৰাক্তন মন্ত্ৰী সুষমা স্বৰাজৰ কন্যা বাঞ্চুৰী স্বৰাজে মাতৃৰ কৰ্মজীৱনক আলোকপাত কৰিছিল এইদৰে। তেওঁ কৈছিল, মা মোৰ বাবে আছিল অত্যন্ত ঘনিষ্ঠ বন্ধু।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি