শেহতীয়া খবৰ
গুৱাহাটীৰ গড়চুক আৰক্ষীৰ জালত দুৰ্ধৰ্ষ গাড়ীচোৰ  •  প্ৰথম, দ্বিতীয় শ্ৰেণীৰ শিক্ষাৰ্থীৰ বেগৰ ওজন হ’ব লাগিব ১.৫ কেজি, দ্বিতীয় শ্ৰেণীলৈ দিব নোৱাৰিব হোমৱৰ্ক  •  মুম্বাইত উজ্বলিল অসম সন্তান ভাৰ্গৱ...  •  উলুবাৰীত দ্ৰুতবেগী ট্ৰাকে মহটিয়ালে আই আই টিৰ দুজন ছাত্ৰক  •  চামগুৰিত পিঞ্জৰাবদ্ধ প্ৰকাণ্ড নাহৰফুটুকী বাঘ  •  আজি উত্তৰ প্ৰদেশলৈ প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদী  •  আজি ঘোষণা ছত্তীশগড়ৰ পৰৱৰ্তী মুখ্যমন্ত্ৰীৰ নাম  •  জৈৱিক পদ্ধতিৰে নাৰায়ণপুৰত কৃষি বিপ্লৱৰ সূচনা বে-চৰকাৰী সংস্থা সালোক্য সেৱা কাননৰ  •  জৈৱিক পদ্ধতিৰে নাৰায়ণপুৰত কৃষি বিপ্লৱৰ সূচনা বে-চৰকাৰী সংস্থা সালোক্য সেৱা কাননৰ  •  নগাঁৱত ৰহস্যজনক ঘটনা, চিকিৎসালয়ৰ পৰাই সন্ধানহীন হ’ল ৰোগী

বিৰাট কোহলীৰ কি কিটিপ অনুসৰণ কৰিলে অষ্ট্ৰেলিয়াৰ তাৰকা ক্ৰিকেটাৰ ষ্টিভ স্মিথে?

393

ডিজিটেল ডেস্কঃ বিৰাট কোহলীৰ কিটিপ অনুসৰণ কৰিলে বিশ্বৰ ক্ৰিকেটজগতৰ শ্ৰেষ্ঠ বেটছমেন তথা অষ্ট্ৰেলিয়াৰ প্ৰাক্তন অধিনায়ক ষ্টিভ স্মিথে। পিছে এই কিটিপ খেল সৰ্ম্পকীয় নহয়, ব্যক্তিগতহে।

শনিবাৰে বিবাহপাশত আৱদ্ধ হ’ল স্মিথ। বিশ্বৰ ক্ৰিকেট জগতৰ সুদৰ্শন খেলুৱৈগৰাকীয়ে অষ্ট্ৰেলিয়াৰ ‘ছাউথেৰান হিজলেণ্ড’ত প্ৰেমিকা ডেনী বিলিসক জীৱনসংগী হিচাপে আনুষ্ঠানিকভাৱে স্বীকৃতি দিয়ে। এই বৰ্ষৰে ফেব্ৰুৱাৰী মাহত দুয়ো প্ৰেমিক যুগলে এই বিবাহৰ বিষয়ে ঘোষণা কৰিছিল।

স্মিথৰ বিবাহস্থলীত উপস্থিত থাকে অষ্ট্ৰেলিয়াৰ কেবাজনো তাৰকা খেলুৱৈ। ষ্টিভ স্মিথে পত্নী ডেনীৰ সৈতে এখন ফটো ইনষ্টাগ্ৰামত আপলোড কৰি লিখিছে, ‘আজি মই খুবেই সুখী, কাৰণ মই মোৰ প্ৰিয়বন্ধুক জীৱনসংগী হিচাপে পাইছো।আজি ডেনীক আগতকৈ বেছি ধুনীয়া লাগিছে।’

উল্লেখ্য যে, খেলৰ বলিং ফিক্সিঙত জড়িত থকাৰ অপৰাধত যোৱা ৫মাহৰ পূৰ্বতে স্মিথক ১২ মাহৰ বাবে আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় ক্ৰিকেটৰ পৰা নিলম্বন কৰা হৈছিল।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি