শেহতীয়া খবৰ
অব্যাহত বিজেপিৰ কেন্দ্ৰীয় নিৰ্বাচনী কমিটিৰ বৈঠক, কাৰ মুখত বিৰিঙিব হাঁহি  •  অব্যাহত বিজেপিৰ কেন্দ্ৰীয় নিৰ্বাচনী কমিটিৰ বৈঠক, কাৰ মুখত বিৰিঙিব হাঁহি  •  গৃহকন্দল! মোডীভক্ত পিতৃয়ে কংগ্ৰেছৰ টিকট লাভ কৰা পুত্ৰক কৰিলে 'ত্যাজ্যপুত্ৰ’  •  ৭ আলফা (স্বাঃ)ৰ কেডাৰে আৰক্ষীক চমজালে কি কি অস্ত্ৰ-শস্ত্ৰ, চাওক VIDEO  •  শিৱসেনাৰ ভৱিষ্যৎবাণী- ২০১৯ত ২১০ খন আসন লাভ কৰিব বিজেপিয়ে  •  যোৰহাট আৰু লখিমপুৰ সমষ্টিত চিপিআইৰ প্ৰাৰ্থীৰ নাম ঘোষণা...  •  যোৰহাট আৰু লখিমপুৰ সমষ্টিত চিপিআইৰ প্ৰাৰ্থীৰ নাম ঘোষণা...  •  বিজেপিৰ নিৰ্বাচনী কমিটীৰ বৈঠক অব্যাহত, বিলম্ব হ’ব প্ৰাৰ্থী তালিকা ঘোষণাত  •  বিজেপিৰ নিৰ্বাচনী কমিটীৰ বৈঠক অব্যাহত, বিলম্ব হ’ব প্ৰাৰ্থী তালিকা ঘোষণাত  •  যোৰহাটত ১৪৪ ধাৰা জাৰি, দুচকীয়া বাহনত দুজন লোক উঠাত নিষেধাজ্ঞা প্ৰশাসনৰ

‘অনিল আম্বানীয়ে যুঁজাৰু বিমান বাদেই, কাগজৰ বিমানো নিৰ্মাণ কৰিব নোৱাৰে’

287

ডিজিটেল ডেস্কঃ গুজৰাটৰ গান্ধী নগৰত লোকসভা নিৰ্বাচনৰ পূৰ্বে এক ৰেলীত অংশ গ্ৰহণ কৰে কংগ্ৰেছ অধ্যক্ষ ৰাহুল গান্ধীয়ে। ৰেলী কাৰ্যসূচীত কংগ্ৰেছ অধ্যক্ষগৰাকীয়ে অনিল আম্বানীক কটাক্ষ কৰি কয়- ‘অনিল আম্বানীক যুঁজাৰু বিমান নিৰ্মাণৰ দায়িত্ব দিয়া হৈছে। কিন্তু মই দাবী কৰিছো, তেওঁ কাগজৰ বিমানো নিৰ্মাণ কৰিব নোৱাৰে।’

গান্ধীনগৰত ৰাহুল গান্ধীয়ে লগতে কয়- ‘প্ৰধানমন্ত্ৰী মোডীয়ে ভাৰতীয় ভাৰতীয় বায়ু সেনাৰ ৩০হাজাৰ কোটি টকা চুৰ কৰি অনিল আম্বানীক দিছে। বিমুদ্ৰাকৰণৰ পাছত বেংকৰ সন্মুখত দীঘলীয়া শাৰী পাতিছিল দুখীয়া, কৃষক-শ্ৰমিক ৰাইজে, ক’লা ধন থকা সকলে নহয়।’

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি