শেহতীয়া খবৰ
শিলচৰত সংখ্যালঘু আৰু চাহ জনগোষ্ঠীয় ভোটাৰে নিৰূপণ কৰিব সুস্মিতা-ৰাজদ্বীপৰ ভাগ্য  •  গভীৰ ৰহস্যৰ আৱৰ্তত চাপৰৰ বিজেপি নেতা তথা চিকিৎসক হত্যাকাণ্ডৰ ঘটনা, VIDEO  •  সোণোৱাল-মোডী চৰকাৰৰ প্ৰশংসাত পঞ্চমুখ অতুল বৰা  •  নতুন দিল্লীত ভাৰত চৰকাৰৰে নগা বিদ্ৰোহী এনএছচিএন (আই এম)ৰ যুদ্ধ বিৰতি পৰ্যালোচনা বৈঠক  •  মথুৰাপুৰৰ শ্ৰীপুৰত আশীৰ্বাদ গ্ৰাম্য সংগঠনৰ কাৰ্যালয় নিৰ্মাণৰ শুভাৰম্ভ  •  প্ৰধানমন্ত্ৰীৰ ৫৬ ইঞ্চিৰ বুকুক উপহাস! মোডীক লৈ নিৰ্মাণ হ’ব লাগে কমেডী চিনেমা, কাৰ মন্তব্য এয়া...  •  ফ্লায়িং স্কোৱাডৰ দলক বাধাঃ হেলিকপ্টাৰত তালাচী চলাবলৈ নিদিলে কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী ধৰ্মেন্দ্ৰ প্ৰধানে, VIDEO  •  থানাৰ ভিতৰতে কোন কংগ্ৰেছ নেতাই কাক শোধালে চৰ... VIDEO  •  তামুলপুৰৰ ছলিকান্দাত ইউপিপিএলৰ নিৰ্বাচনী সভা  •  ৰৌমাৰী পাথাৰত অঘটন, ট্ৰেক্টৰৰ চেপাত এজনৰ মৃত্যু

নাগৰিকত্ব বিধেয়ক বাতিলৰ দাবীত কৃষক মুক্তি, ছাত্ৰ মুক্তি আৰু এবিএমছুৰ উত্তাল প্ৰতিবাদ

53

ডিজিটেল সংবাদ, শালবাৰীঃ নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কক লৈ ৰাজ্য অগ্নিগৰ্ভা হৈ থকাৰ সময়তে ৪১ নং সৰভোগ সমষ্টিৰ অন্তৰ্গত তথা বাক্সা বৰপেটাৰ সীমামূৰীয়া ডুমুনীঘাটত বৰপেটা ৰোড আৰু ডুমুনী কাটাঝাৰ কৃষক মুক্তি,  ছাত্ৰ মুক্তি আৰু শালবাৰী জিলা এবিএমছুৰ উদ্যোগত মঙলবাৰে নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়ক ২০১৬ বাতিলৰ দাবীত ৰাজপথত টায়াৰ জ্বলাই পথ অৱৰোধ কৰি নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ প্ৰতিলিপি দাহ কৰা হয়৷

সংগঠন কেইটাৰ নেতা-কৰ্মীসকলে নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়ক বাতিল কৰক, বিজেপি গ’ বেক, সৰ্বানন্দ সোণোৱাল মুৰ্দাবাদ, অসম চৰকাৰ হায় হায়, RSS গ’ বেক, নৰেন্দ্ৰ মোডী মিছলীয়া, বিজেপি হুঁচিয়াৰ, ৰঞ্জিত দাস মুৰ্দাবাদ, ছাত্ৰ মুক্তি জিন্দাবাদ, কৃষক মুক্তি জিন্দাবাদ, এবিএমছু জিন্দাবাদ আদি শ্লোগান দি পৰিৱেশ উত্তাল কৰি তোলে৷

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি