শেহতীয়া খবৰ
পুলৱামা কাণ্ডক লৈ ছ’চিয়েল মিডিয়াত ৰাজ্যপালৰ বিতৰ্কিত মন্তব্য  •  সাংস্কৃতিক কৰ্মী ভাস্কৰ দত্তৰ মৃত্যুত শিৱসাগৰত গভীৰ শোক  •  ডাইনী সন্দেহত কোকৰাঝাৰত একে পৰিয়ালৰ ৩ সদস্যক আক্ৰমণ  •  কেবিনেটৰ অনুমোদন, অতীত হ’ব তিনি তালাক  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’ল খুন্দাত নিহত মাতৃ-কন্যা  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  ৰাণা গোস্বামীক এ আই চি চিৰ সম্পাদক নিযুক্তি  •  কেন্দ্ৰীয় চৰকাৰৰ কৰ্মচাৰী সকলৰ বাবে সুখবৰ...  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’লৰ খুন্দাত প্ৰাণ গ’ল পাঁচ বছৰীয়া কন্যাৰ লগতে মাতৃৰ...

কইনা সাজত প্ৰিয়ংকাক দেখি নিকে কিয় টুকিলে চকুলো ? ভাইৰেল VIDEO

2,797

ডিজিটেল ডেস্কঃ বহু জল্পনা-কল্পনাৰ ওৰ পেলাই অৱশেষত ৰাজকীয়ভাৱে তেওলোকৰ বিবাহ সম্পন্ন হৈছিল। বহুতে বহু কথা কৈছিল ‘দৰা কম বয়সীয়া, কইনাৰ বয়স বেছি।’ এইসকলোবোৰ কথা তল পেলাই ২ ডিচেম্বৰত যোধপুৰত নিকে প্ৰিয়ংকাক আনুষ্ঠানিকভাৱে পত্নীৰ মৰ্যদা দিলে।

এক উৎসৱমুখৰ পৰিৱেশৰ মাজেৰে ধুমধামেৰে সম্পন্ন হল বিবাহ। পূৰ্বে যদিও বিবাহৰ ভিডিঅ’ ভাইৰেল হোৱা নাছিল,দিন বাগৰাৰ লগে লগে ক্ৰমান্বয়ে ভাইৰেল হৈছে প্ৰিয়ংকা নিকৰ বিয়াৰ বহু ভিডিঅ। বিবাহৰ যিসময়ত বগাসাজেৰে প্ৰিয়ংকা নিকৰ ওচৰলৈ আহিছিল,সেই সময়ৰ এটি ভিডিঅ’ শেহতীয়াকৈ ছচিয়েল মিডিয়াত খুবেই ভাইৰেল হৈছে।

বগা সাজত পৰীৰ দৰে দেখা প্ৰেমিকা তথা হবলগীয়া পত্নীক দেখি নিকৰ চকুৰে বাগৰি আহিছিল চকুলো। সেই ভিডিঅ’টো-

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি