শেহতীয়া খবৰ
শ্ৰীলংকাৰ ধাৰাবাহিক বিস্ফোৰণত নিহতৰ সংখ্যা ১৫৬ জনলৈ বৃদ্ধি, নিহত সকলৰ ভিতৰত ৩৫ গৰাকী বিদেশী নাগৰিক  •  কোকৰাঝাৰত ১৭৬৫৪২৩ গৰাকী ভোটাৰে নিৰ্ণয় কৰিব ৯গৰাকী প্ৰাৰ্থীৰ ভাগ্য  •  কোনো শাৰিৰীক, মানসিক নিৰ্যাতন চলা নাছিল বিজেপি প্ৰাৰ্থী সাধ্বী প্ৰজ্ঞাৰ ওপৰত...  •  তৃতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচনৰ বাবে মহানগৰীৰ সোণাৰাম ফিল্ডত আৰক্ষীৰ কটকটীয়া নিৰাপত্তা ব্যৱ্স্থা  •  শ্ৰীলংকাৰ ধাৰাবাহিক বিস্ফোৰণৰ পিছত ভাৰতৰ হেল্পলাইন নম্বৰ মুকলি...  •  শ্ৰীলংকাৰ ধাৰাবাহিক বিস্ফোৰণত নিহতৰ সংখ্যা ১২৯ জনলৈ বৃদ্ধি  •  শ্ৰীলংকাৰ ধাৰাবাহিক বিস্ফোৰণত নিহতৰ সংখ্যা ১২৯ জনলৈ বৃদ্ধি  •  দক্ষিণ শালমাৰা মানকাচৰৰ ৫৩৩ টা ভোটগ্ৰহণ কেন্দ্ৰলৈ ৰাওনা পোলিং বিষয়া  •  পুনৰ লাডেনৰ সন্ত্ৰাস, হত্যা কৰিলে এজন লোকক  •  'হিমন্ত জ’কাৰ, ৰাইজে জ’কাৰৰ নৃত্য চাই ভোট নিদিয়ে’

মই ৰাইজৰ বাবে যুঁজিছোঃ অভিনেতা প্ৰকাশ ৰাজ

68
  • মঙলবাৰে নিৰ্বাচনী প্ৰচাৰত অংশ লয় অভিনেতা প্ৰকাশ ৰাজে।
  • বাংগালুৰু সংসদীয় সমষ্টিৰ পৰা নিৰ্দলীয় প্ৰাৰ্থী ৰূপে প্ৰতিদ্বন্দ্বিতা আগবঢ়াব প্ৰকাশ ৰাজে।
  • সংবাদমাধ্যমৰ আগত প্ৰকাশ ৰাজে কয়-
  • ‘মই কাৰো বিৰুদ্ধে যুঁজ দিয়া নাই।’
  • ‘মই কেৱল সৰ্বসাধাৰণ বাবে যুঁজি আছো।’
  • ‘গণতন্ত্ৰত সঠিক প্ৰাৰ্থীক নিৰ্বাচন কৰা অৰ্থ হ’ল ৰাইজ জয়ী হোৱা।’
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি