শেহতীয়া খবৰ
ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ সাহায্যৰে পশু চিকিৎসা বিভাগৰ প্ৰশিক্ষণঃ আত্মসহায়ক গোটৰ মাজত গৰু, গাহৰি বিতৰণ  •  পুনৰ উত্তপ্ত মৰিয়নিঃ নাগালেণ্ড সীমান্তৰ পৰা অসম আৰক্ষী প্ৰত্যাহাৰ কৰাৰ পাছতে নগাই আঁৰিলে ফলক  •  পুনৰ উত্তপ্ত মৰিয়নিঃ নাগালেণ্ড সীমান্তৰ পৰা অসম আৰক্ষী প্ৰত্যাহাৰ কৰাৰ পাছতে নগাই আঁৰিলে ফলক  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ঢকুৱাখনাত প্ৰয়াত সংবাদসেৱী অনিৰ্বাণ বৰগোঁহাইৰ স্মৃতিচাৰণ সভা...  •  মিজোৰাম ভ্ৰমণৰ পৰা বিৰত থাকিবলৈ জাৰি কৰা নিৰ্দেশনা প্ৰত্যাহাৰ অসম চৰকাৰৰ  •  মিজোৰাম ভ্ৰমণৰ পৰা বিৰত থাকিবলৈ জাৰি কৰা নিৰ্দেশনা প্ৰত্যাহাৰ অসম চৰকাৰৰ  •  ভাৰতীয় হকী দলটোত দলিত খেলুৱৈ থকাৰ বাবেই পৰাস্ত হ'লঃ হকী খেলুৱৈৰ ঘৰৰ সন্মুখত আতচবাজী ফুটাই উল্লাখ তথাকথিত উচ্চ বৰ্ণৰ

বৃদ্ধি পালে পেট্ৰ’ল-ডিজেলৰ মূল্য, জানি লওঁক কিমান…

  • সোমবাৰে বৃদ্ধি পালে পেট্ৰ’ল-ডিজেলৰ মূল্য।
  • প্ৰতিলিটাৰ পেট্ৰলত বৃদ্ধি পালে ২৯পইচাকৈ।
  • ইফালে বাঢ়িল ডিজেলৰ মূল্যও।
  • প্ৰতিলিটাৰ ডিজেলত বৃদ্ধি পালে ৩০পইচাকৈ।
  • এই বদ্ধিত দামৰ সৈতে বহুকেইখন ৰাজ্যত পেট্ৰল-ডিজেলৰ দাম হৈছেগৈ ১০০ৰ ওপৰত।
  • ৰাজস্থান, মুম্বাইত পেট্ৰলৰ দামে শতকৰ ঘৰ অতিক্ৰম কৰিছে।
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি