শেহতীয়া খবৰ
একেদিনাই কংগ্ৰেছ এৰি শিৱসেনালৈ প্ৰিয়ংকা...  •  মোৰ সমষ্টিৰ বিজেপি প্ৰাৰ্থীগৰাকী মোৰ বাবে ফেক্টৰ নহয়ঃ দিগ্বিজয় সিং  •  নগাঁৱৰ কঠীয়াতলীত ৰাবিজ ভৰ্তি ডাম্পাৰ আৰু বালি ভৰ্তি ট্ৰাক জব্দ, চাওক VIDEO  •  মঞ্চত ভাষণৰ মাজতে চৰিওৱা ব্যক্তিৰ বিৰুদ্ধে এজাহাৰ দাখিল হাৰ্দিকৰ  •  অসন্তুষ্ট কংগ্ৰেছ নেত্ৰী প্ৰিয়ংকা, অৱশেষত ল’লে পদত্যাগৰ সিদ্ধান্ত  •  গুৱাহাটী-ঝাৰখণ্ড উচ্চ ন্যায়ালয়ৰ মুখ্য ন্যায়াধীশক উচ্চতম ন্যায়ালয়ৰ ন্যায়াধীশ নিযুক্তি  •  গুৱাহাটী-ঝাৰখণ্ড উচ্চ ন্যায়ালয়ৰ মুখ্য ন্যায়াধীশক উচ্চতম ন্যায়ালয়ৰ ন্যায়াধীশ নিযুক্তি  •  কোকৰাঝাৰত শব্দ ৰাভাৰ নিৰ্বাচনী প্ৰচাৰ  •  হাতীৰ সলনি আঙুলি পৰিল পদুমত, তৰ্জনী আঙুলি কাটি যুৱকৰ প্ৰায়চিত্ত, চাওক VIDEO  •  মই দেশভক্তি মোডীৰ পৰা শিকাৰ প্ৰয়োজন নাইঃ কুমাৰস্বামী

পুনৰ পেট্ৰ’ল-ডিজেলৰ মূল্যবৃদ্ধি, ‘অচ্চে দিন’ কেতিয়া আহিব বুলি ৰাইজৰ প্ৰশ্ন

555

ডিজিটেল ডেস্কঃ পুনৰ বৃদ্ধি পালে ইন্ধনৰ মূল্য। মুম্বাইত আজি পেট্ৰ’লৰ মূল্য প্ৰতি লিটাৰত ৮৮.৭৭ টকা। ইফালে, ডিজেলৰ প্ৰতি লিটাৰত হ’লগৈ ৭৭.৮২টকা।

‘প্ৰতিদিনে বৃদ্ধি হৈছে পেট্ৰ’ল-ডিজেলৰ মূল্য। চৰকাৰে কি কৰি আছে? ইন্ধনৰ মূল্য কমিব লাগে। তেওঁলোকে কৈছিল অচ্চে দিন আহিব। কিন্তু কেতিয়া?’- এনেকৈ প্ৰশ্ন কৰিলে স্থানীয় লোকে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি