শেহতীয়া খবৰ
সোণাৰিত বিজেপিৰ বিৰুদ্ধে প্ৰতিবাদ ৰাইজৰ  •  হোজাইত গৰাকীবিহীন এল্ট’ উদ্ধাৰ  •  কাশ্মীৰ ভাৰতৰ অংশ আছিল, আছে আৰু থাকিবঃ শ্বাহিদ আফ্ৰিদীক প্ৰত্যুত্তৰ গৃহমন্ত্ৰীৰ, VIDEO  •  কাশ্মীৰ ভাৰতৰ অংশ আছিল, আছে আৰু থাকিবঃ শ্বাহিদ আফ্ৰিদীক প্ৰত্যুত্তৰ গৃহমন্ত্ৰীৰ, VIDEO  •  আজি আলফা নেতা জিতেন দত্ত আৰু মৃণাল হাজৰিকাক হাজিৰ কৰোৱা হ’ব আদালতত  •  ছয়গাঁৱত টিকট প্ৰদানৰ নামত বিধায়ক ৰেকিবুদ্দিনৰ বৃহৎ পৰিমাণৰ ধন সংগ্ৰহৰ অভিযোগ  •  আং ছান ছ্যু-চিৰ সন্মান ঘূৰাই ল'লে এমনেষ্টিয়ে  •  মুদ্ৰাস্ফীতিৰ ক্ষেত্ৰত দেশৰ ভিতৰতে শীৰ্ষত অসম  •  মুদ্ৰাস্ফীতিৰ ক্ষেত্ৰত দেশৰ ভিতৰতে শীৰ্ষত অসম  •  হিমাচল প্ৰদেশত তুষাৰপাত, হ্ৰাস পাইছে তাপমাত্ৰা

পুনৰ পেট্ৰ’ল-ডিজেলৰ মূল্যবৃদ্ধি, ‘অচ্চে দিন’ কেতিয়া আহিব বুলি ৰাইজৰ প্ৰশ্ন

537

ডিজিটেল ডেস্কঃ পুনৰ বৃদ্ধি পালে ইন্ধনৰ মূল্য। মুম্বাইত আজি পেট্ৰ’লৰ মূল্য প্ৰতি লিটাৰত ৮৮.৭৭ টকা। ইফালে, ডিজেলৰ প্ৰতি লিটাৰত হ’লগৈ ৭৭.৮২টকা।

‘প্ৰতিদিনে বৃদ্ধি হৈছে পেট্ৰ’ল-ডিজেলৰ মূল্য। চৰকাৰে কি কৰি আছে? ইন্ধনৰ মূল্য কমিব লাগে। তেওঁলোকে কৈছিল অচ্চে দিন আহিব। কিন্তু কেতিয়া?’- এনেকৈ প্ৰশ্ন কৰিলে স্থানীয় লোকে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি