শেহতীয়া খবৰ
হিন্দু বাংলাদেশীক নাগৰিকত্ব প্ৰদানৰ বিৰোধিতাত কঁপিল শিৱসাগৰ  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিশ্বনাথ জিলাৰ নতুন উপায়ুক্ত পৱিত্ৰ ৰাম খাউণ্ডৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  শিৱসাগৰ জিলাৰ উপায়ুক্ত হিচাপে ডঃএছ লক্ষ্মণৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  নুমলীগড়ৰ ৩৯নং ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথত অচিনাক্ত গাড়ীৰ খুন্দাত নাহৰফুটুকীৰ মৃত্যু  •  বিজেপিৰ দল আৰু চৰকাৰৰ সুমতি কামনাৰে কংগ্ৰেছৰ ভাগৱত পাঠ  •  গোৱালপাৰাত ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ নিৰ্বাচনত সৰ্বমুঠ ৬৫:৮১% ভোট গ্ৰহণ

পুনৰ পেট্ৰ’ল-ডিজেলৰ মূল্যবৃদ্ধি, ‘অচ্চে দিন’ কেতিয়া আহিব বুলি ৰাইজৰ প্ৰশ্ন

543

ডিজিটেল ডেস্কঃ পুনৰ বৃদ্ধি পালে ইন্ধনৰ মূল্য। মুম্বাইত আজি পেট্ৰ’লৰ মূল্য প্ৰতি লিটাৰত ৮৮.৭৭ টকা। ইফালে, ডিজেলৰ প্ৰতি লিটাৰত হ’লগৈ ৭৭.৮২টকা।

‘প্ৰতিদিনে বৃদ্ধি হৈছে পেট্ৰ’ল-ডিজেলৰ মূল্য। চৰকাৰে কি কৰি আছে? ইন্ধনৰ মূল্য কমিব লাগে। তেওঁলোকে কৈছিল অচ্চে দিন আহিব। কিন্তু কেতিয়া?’- এনেকৈ প্ৰশ্ন কৰিলে স্থানীয় লোকে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি