শেহতীয়া খবৰ
বঙাইগাঁৱত সৰ্বভাৰতীয় পৰ্যায়ৰ শৰীৰচৰ্চা প্ৰতিযোগিতা  •  এজাক বৰষুণতে বুৰ গ'ল স্মাৰ্ট চিটি গুৱাহাটী  •  দেৰগাঁৱৰ আফাজুৰ ৰহমানৰ প্ৰযুক্তিবিদ্যাৰে চমকঃ ঘন্টাত ৩৫ কিলোমিটাৰ বেগী সৌৰশক্তিত চালিত বাহন উদ্ভাৱন  •  দেৰগাঁৱৰ আফাজুৰ ৰহমানৰ প্ৰযুক্তিবিদ্যাৰে চমকঃ ঘন্টাত ৩৫ কিলোমিটাৰ বেগী সৌৰশক্তিত চালিত বাহন উদ্ভাৱন  •  অসমৰ আন এটা সশস্ত্ৰ সংগঠনৰ যুদ্ধবিৰতি ঘোষণা, ওদালগুৰিত ইউজিপিঅ'ই জমা দিলে অস্ত্ৰ-শস্ত্ৰ  •  চন্দ্ৰযান-২ সন্দৰ্ভত ইছৰ’ই কৰিলে টুইট...  •  কৃষি বিজ্ঞান কেন্দ্ৰ নগাঁৱৰ উদ্যোগত 'বৃহৎ পৰিসৰত গছ পুলি ৰোপণ' কাৰ্যসূচী  •  মডেল বিটিচিত জৰাজীৰ্ণ পথ, ক্ষুব্ধ এবিএমছুৰ কোকৰাঝাৰ-ফুটকিবাৰী পথ অৱৰোধ, ক্ষুৰধাৰ সমালোচনা হাগ্ৰামা-প্ৰমিলাক  •  বলিউডৰ আটাইতকৈ বিগ বাজেট ছবি, ‘ৰাৱণ’ৰ চৰিত্ৰত দেখা পাব পাৰে বাহুবলীক!  •  আমেথিবাসীলৈ কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী স্মৃতি ইৰাণীৰ উপহাৰ...

এন এছ চি এনৰ নৱ নিযুক্ত অধ্যক্ষ আৰু উপাধ্যক্ষৰ শপত গ্ৰহণ

265

ডিজিটেল সংবাদ, গোলাঘাটঃ কেইবা দশক ধৰি বৃহত্তৰ নগালিমৰ দাবীত আন্দোলন চলাই থকা নাগালেণ্ডৰ বিদ্ৰোহী সংগঠন এন এছ চি এনৰ নতুনকৈ নিৰ্বাচিত অধ্যক্ষ আৰু উপাধ্যক্ষই সোমবাৰে এক শপত গ্ৰহণ অনুষ্ঠানৰ মাজেৰে আনুষ্ঠানিকভাৱে সংগঠনটোৰ দায়িত্ব গ্ৰহণ কৰা বুলি জানিব পৰা গৈছে।

এন এছ চি এনৰ হেব্ৰনস্থিত মুখ্য কাৰ্যালয়ত সোমবাৰে সংগঠনটোৰ নতুন অধ্যক্ষ হিচাপে দায়িত্ব গ্ৰহণ কৰে কিউ টুছু আৰু উপাধ্যক্ষ হিচাপে দায়িত্ব গ্ৰহণ কৰে টি বাংগোই। উল্লেখযোগ্য যে এন এছ চি এনৰ অধ্যক্ষ আৰু উপাধ্যক্ষৰ মৃত্যুৰ পিছতেই যোৱা কিছুদিন ধৰি খালি হৈ আছিল সংগঠনটোৰ অধ্যক্ষ আৰু উপাধ্যক্ষৰ পদ দুটা।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি