শেহতীয়া খবৰ
শিলচৰত সংখ্যালঘু আৰু চাহ জনগোষ্ঠীয় ভোটাৰে নিৰূপণ কৰিব সুস্মিতা-ৰাজদ্বীপৰ ভাগ্য  •  গভীৰ ৰহস্যৰ আৱৰ্তত চাপৰৰ বিজেপি নেতা তথা চিকিৎসক হত্যাকাণ্ডৰ ঘটনা, VIDEO  •  সোণোৱাল-মোডী চৰকাৰৰ প্ৰশংসাত পঞ্চমুখ অতুল বৰা  •  নতুন দিল্লীত ভাৰত চৰকাৰৰে নগা বিদ্ৰোহী এনএছচিএন (আই এম)ৰ যুদ্ধ বিৰতি পৰ্যালোচনা বৈঠক  •  মথুৰাপুৰৰ শ্ৰীপুৰত আশীৰ্বাদ গ্ৰাম্য সংগঠনৰ কাৰ্যালয় নিৰ্মাণৰ শুভাৰম্ভ  •  প্ৰধানমন্ত্ৰীৰ ৫৬ ইঞ্চিৰ বুকুক উপহাস! মোডীক লৈ নিৰ্মাণ হ’ব লাগে কমেডী চিনেমা, কাৰ মন্তব্য এয়া...  •  ফ্লায়িং স্কোৱাডৰ দলক বাধাঃ হেলিকপ্টাৰত তালাচী চলাবলৈ নিদিলে কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী ধৰ্মেন্দ্ৰ প্ৰধানে, VIDEO  •  থানাৰ ভিতৰতে কোন কংগ্ৰেছ নেতাই কাক শোধালে চৰ... VIDEO  •  তামুলপুৰৰ ছলিকান্দাত ইউপিপিএলৰ নিৰ্বাচনী সভা  •  ৰৌমাৰী পাথাৰত অঘটন, ট্ৰেক্টৰৰ চেপাত এজনৰ মৃত্যু

এন এছ চি এনৰ নৱ নিযুক্ত অধ্যক্ষ আৰু উপাধ্যক্ষৰ শপত গ্ৰহণ

259

ডিজিটেল সংবাদ, গোলাঘাটঃ কেইবা দশক ধৰি বৃহত্তৰ নগালিমৰ দাবীত আন্দোলন চলাই থকা নাগালেণ্ডৰ বিদ্ৰোহী সংগঠন এন এছ চি এনৰ নতুনকৈ নিৰ্বাচিত অধ্যক্ষ আৰু উপাধ্যক্ষই সোমবাৰে এক শপত গ্ৰহণ অনুষ্ঠানৰ মাজেৰে আনুষ্ঠানিকভাৱে সংগঠনটোৰ দায়িত্ব গ্ৰহণ কৰা বুলি জানিব পৰা গৈছে।

এন এছ চি এনৰ হেব্ৰনস্থিত মুখ্য কাৰ্যালয়ত সোমবাৰে সংগঠনটোৰ নতুন অধ্যক্ষ হিচাপে দায়িত্ব গ্ৰহণ কৰে কিউ টুছু আৰু উপাধ্যক্ষ হিচাপে দায়িত্ব গ্ৰহণ কৰে টি বাংগোই। উল্লেখযোগ্য যে এন এছ চি এনৰ অধ্যক্ষ আৰু উপাধ্যক্ষৰ মৃত্যুৰ পিছতেই যোৱা কিছুদিন ধৰি খালি হৈ আছিল সংগঠনটোৰ অধ্যক্ষ আৰু উপাধ্যক্ষৰ পদ দুটা।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি