শেহতীয়া খবৰ
মন্ত্ৰী নৱ দলেৰ গৃহ পঞ্চায়তত কৃষি বান্ধৰ দুৰ্নীতি, ২০ লাখৰ ঠাইত খৰচ নকৰিলে ১০ হাজাৰো, কাম নকৰাকৈয়ে সৰকালে ৮.৮০ লাখ টকা  •  ড° অনামিকা ৰায় সোঁৱৰণী ন্যাসৰ উদ্যােগত ৰোগীৰ অধিকাৰ দিৱস উদযাপন  •  ক্ৰিকেট বিশ্বকাপত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ সন্মুখত শিৰণত আয়োজক দেশ ইংলেণ্ড  •  পৰস্ত্ৰীৰ অশ্লীল ফটো ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল কৰি ৰঙাঘৰত সোমাল বদৰপুৰৰ সেনা জোৱান  •  প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰ, গুৱাহাটী কমাৰ্চ কলেজৰ প্ৰাক্তন অধ্যক্ষ উমেশ শৰ্মাৰ দেহাৱসান  •  মুখ্যমন্ত্ৰী সৰ্বানন্দ সোণোৱাল মাৰ্ঘেৰিটা কয়লা চিণ্ডিকেটত জড়িত বুলি কৰা সাংসদ প্ৰদ্যুৎ বৰদলৈৰ মন্তব্যৰ বিৰুদ্ধে পুত্তলিকা দাহেৰে বিজেপিৰ উত্তাল প্ৰতিবাদ  •  টীয়ক বৈদ্যুতিক উপ সংমণ্ডলত আছুৱে ওলমালে তলা, বিদ্যুৎ নিয়মীয়াকৰণৰ দাবী  •  বিতৰ্কৰ অন্ত পেলাই ৰাজমুকুট থিয়েটাৰত চুক্তিবদ্ধ হ'ল অভিনেত্ৰী প্ৰাঞ্জনা দত্ত  •  ওড়িশ্যাত যাত্ৰীবাহী ৰে’ল লাইনচ্যুত হৈ ৩ ৰে'লকৰ্মী নিহত, আহত কেইবাজনো যাত্ৰী  •  পুৰণিগুদামত বিদ্যুতৰ তাঁৰ ছিঙি আহত এজন...

ম্যানমাৰস্থিত নগা বিদ্ৰোহী সংগঠন এন এছ চি এন (কে)ৰ জ্যেষ্ঠনেতা ব্ৰিগেডিয়াৰ কুড়ুছুৰ মৃত্যু

215

ডিজিটেল সংবাদ, ৱাখাঃ ম্যানমাৰস্থিত নগা বিদ্ৰোহী সংগঠন এন এছ চি এন (কে)ৰ এগৰাকী শীৰ্ষ নেতা তথা জি পি আৰ এনৰ চৰকাৰৰ, ব্ৰিগেডিয়াৰ কুড়ুছুৰ সোমবাৰে বিয়লি নগা স্ব-শাসিত অঞ্চল ছাগাইঙিৰ হকামিতৰ এখন চিকিৎসালয়ত মৃত্যু হয়।

অৱশ্যে বিদ্ৰোহী নেতাজনৰ কি কাৰণত মৃত্যু হয় সংগঠনটোৱে এতিয়ালৈকে একো তথ্য প্ৰকাশ কৰা নাই। মঙলবাৰে দুপৰীয়া ম্যানমাৰ নগা হোহোৱে বিদ্ৰোহী নেতাজনক তেওঁৰ পিতৃৰ গাঁৱত শেষকৃত্য সম্পন্ন কৰিব।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি