শেহতীয়া খবৰ
মহানগৰীৰ চানমাৰিত প্ৰাচী 'ছুইটছ'ত উত্তপ্ত পৰিস্থিতি  •  এন আৰ চিঃ আকৌ মইমতালিৰে মমতাৰ ভিত্তিহীন বিস্ফোৰণ, হ’ব নেকি এইবাৰ গ্ৰেপ্তাৰ পশ্চিমবংগৰ মুখ্যমন্ত্ৰী?  •  এন আৰ চিঃ আকৌ মইমতালিৰে মমতাৰ ভিত্তিহীন বিস্ফোৰণ, হ’ব নেকি এইবাৰ গ্ৰেপ্তাৰ পশ্চিমবংগৰ মুখ্যমন্ত্ৰী?  •  কিয় নোহোৱা হ'ল 'জন গণ মন'ত উত্তৰ-পূবৰ অংশ?  •  কিয় নোহোৱা হ'ল 'জন গণ মন'ত উত্তৰ-পূবৰ অংশ?  •  ইটালীত দলং খহি ৩০ জনৰ মৃত্যু  •  স্বাধীনতা দিৱসৰ প্ৰাকসন্ধ্যা দেশবাসীক সম্বোধন ৰাষ্ট্ৰপতিৰ  •  সাঁচিপতীয়া শিল্পী হৰিনাৰায়ণ কোঁৱৰলৈ চৰকাৰী স্বীকৃতি, উৎফুল্লিত বটদ্ৰৱাবাসী  •  নিৰীহ লোকক সেনাই অত্যাচাৰ চলোৱাৰ অভিযোগত উত্তপ্ত ওদালগুৰি  •  ১৫ আগষ্ট আহে, স্বাধীনতাহে নাহে...

কলঙত পুত্ৰই গতিয়াই দিয়া বৃদ্ধাৰ মৃতদেহৰ সন্ধানত দ্বিতীয় দিনাও অভিযান অব্যাহত

91

ডিজিটেল সংবাদ, নগাঁওঃ  নগাঁও চহৰত কলং নৈত পুত্ৰই গতিয়াই পেলাই দিয়া মহিলাগৰাকীৰ মৃতদেহৰ সন্ধানত আজি দ্বিতীয় দিনাও অব্যাহত আছে উদ্ধাৰ অভিযান। বৃহস্পতিবাৰে আন্ধাৰ হোৱাৰ পিছত অভিযান সামৰা এছ ডি আৰ এফৰ দলটোৱে আজি পুৱাৰে পৰা অভিযান আৰম্ভ কৰে।

উল্লেখ্য যে, বুধবাৰে নিশাৰ ভাগত সংঘটিত হৈছিল এই হৃদয় বিদাৰক ঘটনা। চিকিসকৰ ওচৰলৈ নিব বুলি ৰত্না দেৱী আগৰৱালা নামৰ ৯০ উৰ্ধৰ মহিলাগৰাকীক এখন ই-ৰিক্সাৰে নগাঁও ছোৱালী মহাবিদ্যালয়ৰ সমীপলৈ লৈ আনি আন্ধাৰৰ সুযোগ লৈ কলং নৈত গতা মাৰি পেলাই দিছিল পুত্ৰ প্ৰমোদ আগৰৱালাই।

সেই সময়তে আলী হুছেইন নামৰ এজন ই-ৰিক্সা চালকে সমগ্ৰ দৃশ্য প্ৰত্যক্ষ কৰি চিঞৰ-বাখৰ কৰাত ঘটনাটো পোহৰলৈ আহে। পিছত ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হোৱা লোকসকলে আৰক্ষীক খবৰ দিয়ে।

আৰক্ষীয়ে নিশাই ঘটনাস্থলীৰ পৰা আটক কৰে প্ৰমোদ আগৰৱালা নামৰ পাষাণ পুত্ৰক। আৰক্ষীৰ জেৰাত ধৃত প্ৰমোদে ধনৰ অভাৱৰ বাবেই এনেদৰে মাতৃক পানীত পেলাই দিবলৈ বাধ্য হৈ পৰে বুলি দাবী কৰিছে। মাতৃক নৈত গতিয়াই দি নিজেও আত্মহত্যা কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিছিল বুলিও লোকজনে আৰক্ষীক জনায়।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি