শেহতীয়া খবৰ
দুখতো সুখ! 'কঙালী'ৰ বাবেইতো বিশেষতকৈয়ো বিশেষ অসমীয়া  •  কিয় বৰ্ণনাতীত সুস্বাদু হয় দুৰ্গোৎসৱৰ ভোগ, চাওঁক VIDEO  •  পানীৰ সন্ধান বিচাৰি বুধ গ্ৰহলৈ ব্ৰিটেইনৰ মহাকাশযান  •  ৰাম আমাৰ গৌৰৱ, নিৰ্মাণ হ’ব লাগিবই ৰাম মন্দিৰঃ মোহন ভাগৱত  •  বিমানৰ ভিতৰত বিমান সেৱিকাক অশ্লীল ইংগিত, আটক মদাহী যুৱক  •  বিধায়ক শিলাদিত্যৰ বিৰুদ্ধে আনন্দ বজাৰ আৰক্ষীত এজাহাৰ দাখিল পপুলাৰ ফ্ৰ’ণ্ট অৱ ইণ্ডিয়াৰ  •  উত্তৰ প্ৰদেশৰ প্ৰাক্তন মুখ্যমন্ত্ৰী এন ডি তিৱাৰী আৰু নাই  •  'নতুন প্ৰতিবিম্ব' কাকতৰ সাংবাদিকক অভিযন্তাৰ ভাবুকি, আজাৰ গৰিহণা  •  'নতুন প্ৰতিবিম্ব' কাকতৰ সাংবাদিকক অভিযন্তাৰ ভাবুকি, আজাৰ গৰিহণা  •  মৰিগাঁৱত পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত ২জন

কলঙত পুত্ৰই গতিয়াই দিয়া বৃদ্ধাৰ মৃতদেহৰ সন্ধানত দ্বিতীয় দিনাও অভিযান অব্যাহত

99

ডিজিটেল সংবাদ, নগাঁওঃ  নগাঁও চহৰত কলং নৈত পুত্ৰই গতিয়াই পেলাই দিয়া মহিলাগৰাকীৰ মৃতদেহৰ সন্ধানত আজি দ্বিতীয় দিনাও অব্যাহত আছে উদ্ধাৰ অভিযান। বৃহস্পতিবাৰে আন্ধাৰ হোৱাৰ পিছত অভিযান সামৰা এছ ডি আৰ এফৰ দলটোৱে আজি পুৱাৰে পৰা অভিযান আৰম্ভ কৰে।

উল্লেখ্য যে, বুধবাৰে নিশাৰ ভাগত সংঘটিত হৈছিল এই হৃদয় বিদাৰক ঘটনা। চিকিসকৰ ওচৰলৈ নিব বুলি ৰত্না দেৱী আগৰৱালা নামৰ ৯০ উৰ্ধৰ মহিলাগৰাকীক এখন ই-ৰিক্সাৰে নগাঁও ছোৱালী মহাবিদ্যালয়ৰ সমীপলৈ লৈ আনি আন্ধাৰৰ সুযোগ লৈ কলং নৈত গতা মাৰি পেলাই দিছিল পুত্ৰ প্ৰমোদ আগৰৱালাই।

সেই সময়তে আলী হুছেইন নামৰ এজন ই-ৰিক্সা চালকে সমগ্ৰ দৃশ্য প্ৰত্যক্ষ কৰি চিঞৰ-বাখৰ কৰাত ঘটনাটো পোহৰলৈ আহে। পিছত ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হোৱা লোকসকলে আৰক্ষীক খবৰ দিয়ে।

আৰক্ষীয়ে নিশাই ঘটনাস্থলীৰ পৰা আটক কৰে প্ৰমোদ আগৰৱালা নামৰ পাষাণ পুত্ৰক। আৰক্ষীৰ জেৰাত ধৃত প্ৰমোদে ধনৰ অভাৱৰ বাবেই এনেদৰে মাতৃক পানীত পেলাই দিবলৈ বাধ্য হৈ পৰে বুলি দাবী কৰিছে। মাতৃক নৈত গতিয়াই দি নিজেও আত্মহত্যা কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিছিল বুলিও লোকজনে আৰক্ষীক জনায়।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি