শেহতীয়া খবৰ
দুখতো সুখ! 'কঙালী'ৰ বাবেইতো বিশেষতকৈয়ো বিশেষ অসমীয়া  •  কিয় বৰ্ণনাতীত সুস্বাদু হয় দুৰ্গোৎসৱৰ ভোগ, চাওঁক VIDEO  •  পানীৰ সন্ধান বিচাৰি বুধ গ্ৰহলৈ ব্ৰিটেইনৰ মহাকাশযান  •  ৰাম আমাৰ গৌৰৱ, নিৰ্মাণ হ’ব লাগিবই ৰাম মন্দিৰঃ মোহন ভাগৱত  •  বিমানৰ ভিতৰত বিমান সেৱিকাক অশ্লীল ইংগিত, আটক মদাহী যুৱক  •  বিধায়ক শিলাদিত্যৰ বিৰুদ্ধে আনন্দ বজাৰ আৰক্ষীত এজাহাৰ দাখিল পপুলাৰ ফ্ৰ’ণ্ট অৱ ইণ্ডিয়াৰ  •  উত্তৰ প্ৰদেশৰ প্ৰাক্তন মুখ্যমন্ত্ৰী এন ডি তিৱাৰী আৰু নাই  •  'নতুন প্ৰতিবিম্ব' কাকতৰ সাংবাদিকক অভিযন্তাৰ ভাবুকি, আজাৰ গৰিহণা  •  'নতুন প্ৰতিবিম্ব' কাকতৰ সাংবাদিকক অভিযন্তাৰ ভাবুকি, আজাৰ গৰিহণা  •  মৰিগাঁৱত পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত ২জন

৭ ছেপ্তেম্বৰত ছবিঘৰলৈ ইমতিয়াজৰ ‘লাইলা মজনু’

151

ডিজিটেল ডেস্কঃ বলীউডক জৱ উই মেট, তামাছা আৰু ৰকষ্টাৰৰ দৰে সফল ছবিৰ উপহাৰ দিয়াৰ পাছত এইবাৰ ছবিগৃহলৈ আহিব ইমতিয়াজ আলীৰ বহু প্ৰত্যাশিত ছবি “লাইলা মজনু”।

ইতিহাসৰ প্ৰেমৰ আটাইতকৈ মনোৰম কাহিনীটোক নতুন ৰূপত সজাই-পৰাই প্ৰস্তুত কৰা ছবিখন ছবিগৃহত মুক্তি লাভ কৰিব অহা ৭ ছেপ্তেম্বৰত। একতা কাপুৰৰ প্ৰযোজনা, চাজিদ আলীৰ পৰিচালনাৰে ভূ-ৰ্স্বগ কাশ্মীৰত শ্বুটিং কৰা এই ছবিখনৰ জৰিয়তে বলীউডত প্ৰৱেশ কৰিব তৃপ্তি ডিমৰী, মীৰ চৰৱাৰ আৰু অবিনাশ তিৱাৰীয়ে।

ইতিমধ্যে ছবিখনৰ ট্ৰেইলাৰত কাশ্মীৰৰ মনোৰম পৰিৱেশৰ লগতে তাৰ কিছুমান ক’লা অধ্যায়ো উজাগৰ কৰিছে। ৰোমান্টিক এই ছবিখনে নৱপ্ৰজন্মৰ পৰা বিপুল সহাঁৰি পাব বুলি আশা কৰা হৈছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি