শেহতীয়া খবৰ
মহানগৰীৰ চানমাৰিত প্ৰাচী 'ছুইটছ'ত উত্তপ্ত পৰিস্থিতি  •  এন আৰ চিঃ আকৌ মইমতালিৰে মমতাৰ ভিত্তিহীন বিস্ফোৰণ, হ’ব নেকি এইবাৰ গ্ৰেপ্তাৰ পশ্চিমবংগৰ মুখ্যমন্ত্ৰী?  •  এন আৰ চিঃ আকৌ মইমতালিৰে মমতাৰ ভিত্তিহীন বিস্ফোৰণ, হ’ব নেকি এইবাৰ গ্ৰেপ্তাৰ পশ্চিমবংগৰ মুখ্যমন্ত্ৰী?  •  কিয় নোহোৱা হ'ল 'জন গণ মন'ত উত্তৰ-পূবৰ অংশ?  •  কিয় নোহোৱা হ'ল 'জন গণ মন'ত উত্তৰ-পূবৰ অংশ?  •  ইটালীত দলং খহি ৩০ জনৰ মৃত্যু  •  স্বাধীনতা দিৱসৰ প্ৰাকসন্ধ্যা দেশবাসীক সম্বোধন ৰাষ্ট্ৰপতিৰ  •  সাঁচিপতীয়া শিল্পী হৰিনাৰায়ণ কোঁৱৰলৈ চৰকাৰী স্বীকৃতি, উৎফুল্লিত বটদ্ৰৱাবাসী  •  নিৰীহ লোকক সেনাই অত্যাচাৰ চলোৱাৰ অভিযোগত উত্তপ্ত ওদালগুৰি  •  ১৫ আগষ্ট আহে, স্বাধীনতাহে নাহে...

৭ ছেপ্তেম্বৰত ছবিঘৰলৈ ইমতিয়াজৰ ‘লাইলা মজনু’

141

ডিজিটেল ডেস্কঃ বলীউডক জৱ উই মেট, তামাছা আৰু ৰকষ্টাৰৰ দৰে সফল ছবিৰ উপহাৰ দিয়াৰ পাছত এইবাৰ ছবিগৃহলৈ আহিব ইমতিয়াজ আলীৰ বহু প্ৰত্যাশিত ছবি “লাইলা মজনু”।

ইতিহাসৰ প্ৰেমৰ আটাইতকৈ মনোৰম কাহিনীটোক নতুন ৰূপত সজাই-পৰাই প্ৰস্তুত কৰা ছবিখন ছবিগৃহত মুক্তি লাভ কৰিব অহা ৭ ছেপ্তেম্বৰত। একতা কাপুৰৰ প্ৰযোজনা, চাজিদ আলীৰ পৰিচালনাৰে ভূ-ৰ্স্বগ কাশ্মীৰত শ্বুটিং কৰা এই ছবিখনৰ জৰিয়তে বলীউডত প্ৰৱেশ কৰিব তৃপ্তি ডিমৰী, মীৰ চৰৱাৰ আৰু অবিনাশ তিৱাৰীয়ে।

ইতিমধ্যে ছবিখনৰ ট্ৰেইলাৰত কাশ্মীৰৰ মনোৰম পৰিৱেশৰ লগতে তাৰ কিছুমান ক’লা অধ্যায়ো উজাগৰ কৰিছে। ৰোমান্টিক এই ছবিখনে নৱপ্ৰজন্মৰ পৰা বিপুল সহাঁৰি পাব বুলি আশা কৰা হৈছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি