শেহতীয়া খবৰ
এন আৰ চিক লৈ উচ্চতম ন্যায়ালয়ত আজি গুৰুত্বপূৰ্ণ শুনানি  •  বিহালীত বিদ্যুৎস্পৃষ্ট হৈ যুৱকৰ মৃত্যু  •  নগাঁৱত অবৈধ মাৰণাস্ত্ৰৰ উজান! ধিঙত সুৰাৰ আড্ডাত গুলীচালনাত এজন আহত  •  বাক্সাৰ বগামাটিত বন্যহস্তীৰ আক্ৰমণত ২জন আহত  •  'এমাজন'ত অক্টোবৰৰ পৰা পাব আৰ এছ এছৰ গোমূত্ৰ-গোবৰৰ চাবোন, টুথপেষ্ট  •  'এমাজন'ত অক্টোবৰৰ পৰা পাব আৰ এছ এছৰ গোমূত্ৰ-গোবৰৰ চাবোন, টুথপেষ্ট  •  ঘৰলৈ ওভতাৰ পথত অন্ধ্ৰপ্ৰদেশৰ ৰেল ষ্টেশ্যনত অসমৰ যুৱকক হত্যা  •  গুৰুজনাৰ ৫৭০ সংখ্যাক আৱিৰ্ভাৱ তিথিত পুৱাৰে পৰা হৰিনামৰ ধ্বনিৰে মুখৰিত ৰাজ্যৰ চৌদিশ  •  দুৰ্বল হংকঙৰ বিৰুদ্ধে ২৬ ৰানত ভাৰতৰ কষ্টকৰ জয়, আজি সমুখত পাকিস্তান  •  ভৰলুত ছুইফট ডিজায়াৰে মহতিয়ালে শিশুসহ ৮জনক

বান বিধ্বস্ত কেৰালালৈ শ্বাহৰুখৰ ২১লাখ

219

ডিজিটেল ডেস্কঃ অক্ষয় কুমাৰ আৰু ছবি নিৰ্মাতা প্ৰিয়দৰ্শনৰ পাছত কেৰালালৈ ২১ লাখ টকাৰ অনুদান আগবঢ়াইছে বলীউডৰ বাদশ্বাহ শ্বাহৰুখ খানৰ মীৰ ফাউণ্ডেচনে। ইতিমধ্যে কেৰালা চৰকাৰৰ সাহায্য পুজিঁত এই টকা প্ৰদান কৰিছে অভিনেতাজনে।

শ্বাহৰুখৰ আগতে কেৰলাবাসীৰ ওচৰত থিয় দিয়া অক্ষয় কুমাৰে সহায়ৰ কথা ক’তো প্ৰকাশ কৰা নাছিল যদিও প্ৰিয়দৰ্শনৰ এক টুইটৰ জৰিয়তে এই কথা পোহৰলৈ আহে। অৱশ্যে অক্ষয়ে প্ৰিয়দৰ্শনৰ টুইটটোকে পুনৰ টুইট কৰি কেৰালাৰ বানাক্ৰান্তক কেনেকৈ সাহায্য প্ৰদান কৰিব পাৰি সেই সম্পৰ্কে উল্লেখ কৰিছিল।

অক্ষয়, শ্বাহৰুখৰ লগতে অমিতাভ বচ্চন, শ্ৰদ্ধা কাপুৰ, অভিষেক বচ্চন আৰু বিদ্যা বালানৰ দৰে অভিনেতা-অভিনেত্ৰীয়েও কেৰালাক সহায়ৰ হাত আগবঢ়াবলৈ টুইটাৰযোগে সমগ্ৰ দেশবাসীক অনুৰোধ জনাইছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি