শেহতীয়া খবৰ
পুলৱামা কাণ্ডক লৈ ছ’চিয়েল মিডিয়াত ৰাজ্যপালৰ বিতৰ্কিত মন্তব্য  •  সাংস্কৃতিক কৰ্মী ভাস্কৰ দত্তৰ মৃত্যুত শিৱসাগৰত গভীৰ শোক  •  ডাইনী সন্দেহত কোকৰাঝাৰত একে পৰিয়ালৰ ৩ সদস্যক আক্ৰমণ  •  কেবিনেটৰ অনুমোদন, অতীত হ’ব তিনি তালাক  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’ল খুন্দাত নিহত মাতৃ-কন্যা  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  ৰাণা গোস্বামীক এ আই চি চিৰ সম্পাদক নিযুক্তি  •  কেন্দ্ৰীয় চৰকাৰৰ কৰ্মচাৰী সকলৰ বাবে সুখবৰ...  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’লৰ খুন্দাত প্ৰাণ গ’ল পাঁচ বছৰীয়া কন্যাৰ লগতে মাতৃৰ...

বান বিধ্বস্ত কেৰালালৈ শ্বাহৰুখৰ ২১লাখ

231

ডিজিটেল ডেস্কঃ অক্ষয় কুমাৰ আৰু ছবি নিৰ্মাতা প্ৰিয়দৰ্শনৰ পাছত কেৰালালৈ ২১ লাখ টকাৰ অনুদান আগবঢ়াইছে বলীউডৰ বাদশ্বাহ শ্বাহৰুখ খানৰ মীৰ ফাউণ্ডেচনে। ইতিমধ্যে কেৰালা চৰকাৰৰ সাহায্য পুজিঁত এই টকা প্ৰদান কৰিছে অভিনেতাজনে।

শ্বাহৰুখৰ আগতে কেৰলাবাসীৰ ওচৰত থিয় দিয়া অক্ষয় কুমাৰে সহায়ৰ কথা ক’তো প্ৰকাশ কৰা নাছিল যদিও প্ৰিয়দৰ্শনৰ এক টুইটৰ জৰিয়তে এই কথা পোহৰলৈ আহে। অৱশ্যে অক্ষয়ে প্ৰিয়দৰ্শনৰ টুইটটোকে পুনৰ টুইট কৰি কেৰালাৰ বানাক্ৰান্তক কেনেকৈ সাহায্য প্ৰদান কৰিব পাৰি সেই সম্পৰ্কে উল্লেখ কৰিছিল।

অক্ষয়, শ্বাহৰুখৰ লগতে অমিতাভ বচ্চন, শ্ৰদ্ধা কাপুৰ, অভিষেক বচ্চন আৰু বিদ্যা বালানৰ দৰে অভিনেতা-অভিনেত্ৰীয়েও কেৰালাক সহায়ৰ হাত আগবঢ়াবলৈ টুইটাৰযোগে সমগ্ৰ দেশবাসীক অনুৰোধ জনাইছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি