শেহতীয়া খবৰ
শোণিতপুৰত প্ৰথম পৰ্যায়ৰ পঞ্চায়ত নিৰ্বাচনৰ চূড়ান্ত প্রাৰ্থীৰ তালিকা প্ৰকাশ  •  জাগুনৰ অপহৰণ কাণ্ডৰ দায়িত্ব স্বীকাৰ আলফা স্বাধীনৰ  •  মধ্যপ্ৰদেশত ভয়াৱহ পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত শিশুসহ ৯জন  •  শ্ৰীশ্ৰী বদলা পদ্মআতা সত্ৰত ৰাসোৎসৱৰ হীৰক জয়ন্তী বৰ্ষ, খোল-তালৰ ধ্বনিত মুখৰিত চৌদিশ  •  মহানগৰীত ৰড চুৰি কৰিবলৈ আহি আৰক্ষীৰ জালত ৪ চোৰ  •  আক্ৰাছুৰ অসম বন্ধক লৈ বাক্সাৰ গুৱাবাৰীত উত্তেজনা  •  এন ই কে এছ চিৰ কোম্পানীৰ নামত ভুৱা ব্যৱসায় কৰি আৰক্ষীৰ জালত চৌকত আলী  •  মানকাচৰত নিৰ্বাচনী বতাহ, দলীয় বিসম্বাদ আৰু দল বাগৰা ৰাজনীতিৰ মাজতে শক্তিশালী নিৰ্দলীয় প্ৰাৰ্থী  •  নগাঁৱত হঠাৎ পোষ্টাৰৰ পৰা হেৰাইছে ৰাজেন গোঁহাইৰ ফটো!  •  ৰাজকুমাৰ আৰু যতীন য’ত, ১০ টকাতেই বিধে বিধে টেঙাৰ জুতি ত’ত...

বান বিধ্বস্ত কেৰালালৈ শ্বাহৰুখৰ ২১লাখ

224

ডিজিটেল ডেস্কঃ অক্ষয় কুমাৰ আৰু ছবি নিৰ্মাতা প্ৰিয়দৰ্শনৰ পাছত কেৰালালৈ ২১ লাখ টকাৰ অনুদান আগবঢ়াইছে বলীউডৰ বাদশ্বাহ শ্বাহৰুখ খানৰ মীৰ ফাউণ্ডেচনে। ইতিমধ্যে কেৰালা চৰকাৰৰ সাহায্য পুজিঁত এই টকা প্ৰদান কৰিছে অভিনেতাজনে।

শ্বাহৰুখৰ আগতে কেৰলাবাসীৰ ওচৰত থিয় দিয়া অক্ষয় কুমাৰে সহায়ৰ কথা ক’তো প্ৰকাশ কৰা নাছিল যদিও প্ৰিয়দৰ্শনৰ এক টুইটৰ জৰিয়তে এই কথা পোহৰলৈ আহে। অৱশ্যে অক্ষয়ে প্ৰিয়দৰ্শনৰ টুইটটোকে পুনৰ টুইট কৰি কেৰালাৰ বানাক্ৰান্তক কেনেকৈ সাহায্য প্ৰদান কৰিব পাৰি সেই সম্পৰ্কে উল্লেখ কৰিছিল।

অক্ষয়, শ্বাহৰুখৰ লগতে অমিতাভ বচ্চন, শ্ৰদ্ধা কাপুৰ, অভিষেক বচ্চন আৰু বিদ্যা বালানৰ দৰে অভিনেতা-অভিনেত্ৰীয়েও কেৰালাক সহায়ৰ হাত আগবঢ়াবলৈ টুইটাৰযোগে সমগ্ৰ দেশবাসীক অনুৰোধ জনাইছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি