শেহতীয়া খবৰ
শিৱসাগৰৰ খৰিকটীয়া আলিত পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত ১  •  আজি তিনিদিনীয়া ভ্ৰমণসূচীৰে গুজৰাটলৈ প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোডী  •  এমাহ পাছত নৌ সেনাৰ যন্ত্ৰৰে উদ্ধাৰ মেঘালয়ৰ কয়লাখনিত শ্ৰমিকৰ মৃতদেহ, VIDEO  •  আজি শিল্পী দিৱস, ৰূপকোঁৱৰক সোঁৱৰি ৰাজ্যৰ ভিন্ন প্ৰান্তত বৰ্ণাঢ্য কাৰ্যসূচী  •  আজিৰে পৰা আৰম্ভ ঐতিহাসিক জোনবিল মেলা  •  নুমলীগড় শোধনাগাৰলৈ কেন্দ্ৰৰ ২২,৫৯৪ কোটি  •  নুমলীগড় শোধনাগাৰলৈ কেন্দ্ৰৰ ২২,৫৯৪ কোটি  •  মুখ্যমন্ত্ৰীৰ ভ্ৰমণক লৈ দৰঙত আজি অসম জাতীয়তাবাদী যুৱ ছাত্ৰ পৰিষদৰৰ ক’লা দিৱস ঘোষণা  •  মেঘালয়ৰ কয়লা খনিত আৱদ্ধ এজন শ্ৰমিকৰ মৃতদেহৰ সন্ধান  •  বিজেপি নেতা আটক, বিক্ৰীৰ বাবে আনিছিল বৃহৎ পৰিমানৰ অস্ত্ৰ-শস্ত্ৰ...

ভাৰতীয় বেটছমেনৰ নিৰাশাজনক প্ৰদৰ্শন, জয়ৰ বাবে প্ৰয়োজন ১৭৫ৰানৰ

358

ডিজিটেল ডেস্কঃ  কেংগাৰুবাহিনীৰ সন্মুখত বিধ্বস্ত ভাৰতীয় দল। পাৰ্থত অনুষ্ঠিত অষ্ট্ৰেলিয়া আৰু ভাৰতৰ মাজত চলি থকা দ্বিতীয়খন টেষ্টৰ চতুৰ্থ দিনত অষ্ট্ৰেলিয়াই ২৪৩ৰানৰ লক্ষ্য বান্ধি দি ৪৩ৰানৰ অগ্ৰগতি লাভ কৰে। অষ্ট্ৰেলিয়াৰ এই ৰানৰ পাছতেই ভাৰতক জয়ৰ বাবে প্ৰয়োজন আছিল ২৮৬ৰান।

ক্ৰীজত নামি অপেনাৰ বেটছমেন কে এল ৰাহুলে ০ ৰানতে পেভিলিয়নমুখী হয়। ইয়াৰ পাছতে এছ পূজাৰা, বিৰাট কোহলি, মুৰুলি বিজয়, অজ্যিংকা ৰাহানে কেংগাৰুবাহিনীৰ বলিঙৰ সন্মুখত বেছি সময় ক্ৰীজত তিষ্ঠিব নোৱাৰিলে। দিনটোৰ খেলৰ অন্তত ৫ উইকেটৰ বিনিময়ত ভাৰতীয় দলটোৱে ১১২ৰান সংগ্ৰহ কৰিবলৈ সক্ষম হয়। মঙলবাৰে পুনৰ ক্ৰীজত নামিলে ভাৰতৰ সন্মুখত জয়ৰ বাবে প্ৰয়োজন হ’ব ১৭৫ ৰান।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি