শেহতীয়া খবৰ
বঙাইগাঁৱত সৰ্বভাৰতীয় পৰ্যায়ৰ শৰীৰচৰ্চা প্ৰতিযোগিতা  •  এজাক বৰষুণতে বুৰ গ'ল স্মাৰ্ট চিটি গুৱাহাটী  •  দেৰগাঁৱৰ আফাজুৰ ৰহমানৰ প্ৰযুক্তিবিদ্যাৰে চমকঃ ঘন্টাত ৩৫ কিলোমিটাৰ বেগী সৌৰশক্তিত চালিত বাহন উদ্ভাৱন  •  দেৰগাঁৱৰ আফাজুৰ ৰহমানৰ প্ৰযুক্তিবিদ্যাৰে চমকঃ ঘন্টাত ৩৫ কিলোমিটাৰ বেগী সৌৰশক্তিত চালিত বাহন উদ্ভাৱন  •  অসমৰ আন এটা সশস্ত্ৰ সংগঠনৰ যুদ্ধবিৰতি ঘোষণা, ওদালগুৰিত ইউজিপিঅ'ই জমা দিলে অস্ত্ৰ-শস্ত্ৰ  •  চন্দ্ৰযান-২ সন্দৰ্ভত ইছৰ’ই কৰিলে টুইট...  •  কৃষি বিজ্ঞান কেন্দ্ৰ নগাঁৱৰ উদ্যোগত 'বৃহৎ পৰিসৰত গছ পুলি ৰোপণ' কাৰ্যসূচী  •  মডেল বিটিচিত জৰাজীৰ্ণ পথ, ক্ষুব্ধ এবিএমছুৰ কোকৰাঝাৰ-ফুটকিবাৰী পথ অৱৰোধ, ক্ষুৰধাৰ সমালোচনা হাগ্ৰামা-প্ৰমিলাক  •  বলিউডৰ আটাইতকৈ বিগ বাজেট ছবি, ‘ৰাৱণ’ৰ চৰিত্ৰত দেখা পাব পাৰে বাহুবলীক!  •  আমেথিবাসীলৈ কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী স্মৃতি ইৰাণীৰ উপহাৰ...

পেট্ৰ’লপাম্পৰ অনুজ্ঞাপত্ৰ দিয়াৰ নামত উৎকোচ লওঁতে হাতে লোটে গ্ৰেপ্তাৰ বিষয়া

474
  • গুৱাহাটীত চিবিআইৰ দুৰ্নীতি নিবাৰক শাখাৰ অভিযান।
  • উৎকোচ লওঁতে হাতে লোটে গ্ৰেপ্তাৰ IOCৰ জ্যেষ্ঠ বিষয়া দিব্যজ্যোতি দত্তক।
  • এগৰাকী মহিলাৰ পৰা ২ লাখ টকা লৈছিল বিষয়াগৰাকীয়ে।
  • ৰুক্মিণীগাঁৱৰ বিলাসী হোটেলত উৎকোচ লৈছিল ধৃত দত্তই।
  • পেট্ৰ’লপাম্পৰ অনুজ্ঞাপত্ৰ দিয়াৰ নামত ধন লৈছিল।
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি