শেহতীয়া খবৰ
পৰ পুৰুষৰে পত্নীৰ সম্পৰ্ক! কামপুৰত পত্নী-শহুৰৰ পৰিয়ালে বিহ খুৱাই হত্যা কৰাৰ সন্দেহ যুৱকক...  •  বিশ্বনাথত ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনা, থিতাতে নিহত ২জন  •  মহানগৰীত ৱৰ্ল্ড ডে অফ ৰিমেম্বাৰেঞ্চ উদযাপন, পথ দুৰ্ঘটনাত নিহত সকলক স্মৰণ  •  মহানগৰীত সেনাৰ সহযোগত বন বিভাগে পানী টেংকীৰ পৰা উদ্ধাৰ কৰিলে পোৱালিসহ এটা হাতী  •  পুৰণিগুদামত চোৰাং গৰু ভৰ্তি বাহন উদ্ধাৰ, চামগুৰি আৰক্ষী ভূমিকাত সন্দেহ স্থানীয় ৰাইজৰ  •  জম্মু-কাশ্মীৰৰ হীৰানগৰ চেক্টৰত যুদ্ধ বিৰতি উলংঘন পাক সেনাৰ  •  মৃত্যু নহয়! বন বিভাগে হত্যা কৰিলে কৃষ্ণক...  •  ৫ কোটি টকীয়া ঢকুৱাখনা নগৰ পানীযোগান আঁচনিৰ আধাৰশিলা স্থাপন মন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ  •  চাবোনৰ কেচত ভৰাই ৰাখিছিল ৩০ লাখ টকাৰ হেৰোইন, কাছাৰত ৱাইন শ্বপৰ গৰাকীক আটক  •  ৮ জানুৱাৰীৰ পৰা অষ্টম বাৰ্ষিক ভৈৰৱকুণ্ড পৰ্যটন মহোৎসৱ

কেৰালাত বানৰ বাবে মৃত্যু হোৱা লোকৰ সংখ্যা ৭২জনলৈ বৃদ্ধি

95
  • কেৰালাত বানৰ বাবে মৃত্যু হোৱা লোকৰ সংখ্যা বৃদ্ধি।
  • এতিয়ালৈকে ৭২ জনকৈ লোকে প্ৰাণ হেৰুৱাইছে।
  • ৰাজ্যখনত ৮০টাতকৈ অধিক সংঘটিত হৈছে ভূমিস্খলনৰ ঘটনা।
  • ইফালে সন্ধানহীন হৈ আছে ৫৮ জন লোক।
  • কেৰালাত বন্যাৰ্তক উদ্ধাৰৰ বাবে উদ্ধাৰকাৰী দলে চেষ্টা অব্যাহত ৰাখিছে।
  • বানাক্ৰান্ত অঞ্চলসমূহত সাহায্য আৰু উদ্ধাৰকাৰী দল উপস্থিত হৈ উদ্ধাৰ অভিযান অব্যাহত ৰাখিছে।
  • এছডিআৰএফ বাহিনী আৰু আৰক্ষীয়ে বান প্ৰভাৱিত অঞ্চলসমূহৰ পৰা হেলিকপ্টাৰ, নাও আদিৰে লোকসকলক সুৰক্ষিত স্থানলৈ স্থানান্তৰিত কৰাৰ প্ৰয়াস চলাই আছে।
  • অন্যহাতে ৰাজ্যখনৰ কন্নৌৰ, মছুৱাৰ আদি জিলাত বানৰ ফলত বহু লোক গৃহহাৰা হৈ পৰাৰ খবৰ লাভ হৈছে।
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি