শেহতীয়া খবৰ
শাস্তিযোগ্য অপৰাধ হোৱাৰ দিশে তিনি তালাক, অধ্যেদেশত অনুমোদন কেবিনেটৰ  •  এন আৰ চিক লৈ উচ্চতম ন্যায়ালয়ত আজি গুৰুত্বপূৰ্ণ শুনানি  •  বিহালীত বিদ্যুৎস্পৃষ্ট হৈ যুৱকৰ মৃত্যু  •  নগাঁৱত অবৈধ মাৰণাস্ত্ৰৰ উজান! ধিঙত সুৰাৰ আড্ডাত গুলীচালনাত এজন আহত  •  বাক্সাৰ বগামাটিত বন্যহস্তীৰ আক্ৰমণত ২জন আহত  •  'এমাজন'ত অক্টোবৰৰ পৰা পাব আৰ এছ এছৰ গোমূত্ৰ-গোবৰৰ চাবোন, টুথপেষ্ট  •  'এমাজন'ত অক্টোবৰৰ পৰা পাব আৰ এছ এছৰ গোমূত্ৰ-গোবৰৰ চাবোন, টুথপেষ্ট  •  ঘৰলৈ ওভতাৰ পথত অন্ধ্ৰপ্ৰদেশৰ ৰেল ষ্টেশ্যনত অসমৰ যুৱকক হত্যা  •  গুৰুজনাৰ ৫৭০ সংখ্যাক আৱিৰ্ভাৱ তিথিত পুৱাৰে পৰা হৰিনামৰ ধ্বনিৰে মুখৰিত ৰাজ্যৰ চৌদিশ  •  দুৰ্বল হংকঙৰ বিৰুদ্ধে ২৬ ৰানত ভাৰতৰ কষ্টকৰ জয়, আজি সমুখত পাকিস্তান

ৰাজ্যত পুনৰ অভি-নীল সদৃশ কাণ্ড!

276

ডিজিটেল সংবাদ, উত্তৰ অসমঃ ৰাজ্যত পুনৰ সংঘটিত হৈছে অভি-নীলৰ দৰে অনুৰূপ ঘটনা। একাংশ উন্মাদ লোকে দা, লাঠি, লোৰ ৰ’ডৰে অমানুষিক অত্যাচাৰ চলাই ৪জন যুৱকৰ ওপৰত।

বিশ্বনাথৰ চতিয়াৰ ডিপলোঙা বাগিচাৰ ১৫ নম্বৰ লাইনত সংঘটিত হৈছে এই নৃশংস ঘটনা। আৰক্ষীয়ে বিশ্বনাথৰ এখন ব্যক্তিগত চিকিৎসালয়ত চিকিৎসাধীন কৰে আহত যুৱক কেইজনক।

কিছু সময় পূৰ্বে মৃত্যু হয় দেৱেন ৰাজবংশী (৫০) নামৰ লোকজনৰ। আহত চিকিৎসাধীন সকল ক্ৰমে ফুলচন চাহু, বিজয় নায়ক, পুজেন ৰাজবংশী।

গাহৰি ব্যৱসায় কৰা লোক কেইজনে পুৱতি নিশা গাহৰি ক্ৰয় কৰিবলৈ গৈছিল৷ কিন্তু তেওঁলোকক গৰুচোৰ বুলি অভিযোগ কৰি জপিয়াই পৰে উন্মাদ গঞাঁ ।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি