শেহতীয়া খবৰ
যোৰাবাটৰ ন মাইলত ৰাজপথত দাউদাউকৈ জ্বলিল দুখনকৈ ট্ৰাক  •  শোণিতপুৰত প্ৰথম পৰ্যায়ৰ পঞ্চায়ত নিৰ্বাচনৰ চূড়ান্ত প্রাৰ্থীৰ তালিকা প্ৰকাশ  •  জাগুনৰ অপহৰণ কাণ্ডৰ দায়িত্ব স্বীকাৰ আলফা স্বাধীনৰ  •  মধ্যপ্ৰদেশত ভয়াৱহ পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত শিশুসহ ৯জন  •  নলবাৰী হৰিমন্দিৰত ২৩ নৱেম্বৰৰ পৰা ১৩দিনীয়া ৰাস মহোৎসৱ  •  শ্ৰীশ্ৰী বদলা পদ্মআতা সত্ৰত ৰাসোৎসৱৰ হীৰক জয়ন্তী বৰ্ষ, খোল-তালৰ ধ্বনিত মুখৰিত চৌদিশ  •  মহানগৰীত ৰড চুৰি কৰিবলৈ আহি আৰক্ষীৰ জালত ৪ চোৰ  •  আক্ৰাছুৰ অসম বন্ধক লৈ বাক্সাৰ গুৱাবাৰীত উত্তেজনা  •  এন ই কে এছ চিৰ কোম্পানীৰ নামত ভুৱা ব্যৱসায় কৰি আৰক্ষীৰ জালত চৌকত আলী  •  মানকাচৰত নিৰ্বাচনী বতাহ, দলীয় বিসম্বাদ আৰু দল বাগৰা ৰাজনীতিৰ মাজতে শক্তিশালী নিৰ্দলীয় প্ৰাৰ্থী

ৰাজ্যত পুনৰ অভি-নীল সদৃশ কাণ্ড!

283

ডিজিটেল সংবাদ, উত্তৰ অসমঃ ৰাজ্যত পুনৰ সংঘটিত হৈছে অভি-নীলৰ দৰে অনুৰূপ ঘটনা। একাংশ উন্মাদ লোকে দা, লাঠি, লোৰ ৰ’ডৰে অমানুষিক অত্যাচাৰ চলাই ৪জন যুৱকৰ ওপৰত।

বিশ্বনাথৰ চতিয়াৰ ডিপলোঙা বাগিচাৰ ১৫ নম্বৰ লাইনত সংঘটিত হৈছে এই নৃশংস ঘটনা। আৰক্ষীয়ে বিশ্বনাথৰ এখন ব্যক্তিগত চিকিৎসালয়ত চিকিৎসাধীন কৰে আহত যুৱক কেইজনক।

কিছু সময় পূৰ্বে মৃত্যু হয় দেৱেন ৰাজবংশী (৫০) নামৰ লোকজনৰ। আহত চিকিৎসাধীন সকল ক্ৰমে ফুলচন চাহু, বিজয় নায়ক, পুজেন ৰাজবংশী।

গাহৰি ব্যৱসায় কৰা লোক কেইজনে পুৱতি নিশা গাহৰি ক্ৰয় কৰিবলৈ গৈছিল৷ কিন্তু তেওঁলোকক গৰুচোৰ বুলি অভিযোগ কৰি জপিয়াই পৰে উন্মাদ গঞাঁ ।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি