শেহতীয়া খবৰ
এন আৰ চিক লৈ উচ্চতম ন্যায়ালয়ত আজি গুৰুত্বপূৰ্ণ শুনানি  •  বিহালীত বিদ্যুৎস্পৃষ্ট হৈ যুৱকৰ মৃত্যু  •  নগাঁৱত অবৈধ মাৰণাস্ত্ৰৰ উজান! ধিঙত সুৰাৰ আড্ডাত গুলীচালনাত এজন আহত  •  বাক্সাৰ বগামাটিত বন্যহস্তীৰ আক্ৰমণত ২জন আহত  •  'এমাজন'ত অক্টোবৰৰ পৰা পাব আৰ এছ এছৰ গোমূত্ৰ-গোবৰৰ চাবোন, টুথপেষ্ট  •  'এমাজন'ত অক্টোবৰৰ পৰা পাব আৰ এছ এছৰ গোমূত্ৰ-গোবৰৰ চাবোন, টুথপেষ্ট  •  ঘৰলৈ ওভতাৰ পথত অন্ধ্ৰপ্ৰদেশৰ ৰেল ষ্টেশ্যনত অসমৰ যুৱকক হত্যা  •  গুৰুজনাৰ ৫৭০ সংখ্যাক আৱিৰ্ভাৱ তিথিত পুৱাৰে পৰা হৰিনামৰ ধ্বনিৰে মুখৰিত ৰাজ্যৰ চৌদিশ  •  দুৰ্বল হংকঙৰ বিৰুদ্ধে ২৬ ৰানত ভাৰতৰ কষ্টকৰ জয়, আজি সমুখত পাকিস্তান  •  ভৰলুত ছুইফট ডিজায়াৰে মহতিয়ালে শিশুসহ ৮জনক

বৰ্ণিহাটৰ গেৰেজৰ পৰা উদ্ধাৰ চুৰি ট্ৰাক, ৪জনক আটক

120

ডিজিটেল সংবাদ, শ্বিলংঃ বাগৰী আৰক্ষীৰ সফল অভিযান। বাগৰি আৰক্ষী চকীৰ ভাৰপ্ৰাপ্ত আৰক্ষী বিষয়া বিৰাজমোহন ডেকাৰ নেতৃত্বত বাগৰি আৰক্ষীয়ে উদ্ধাৰ কৰে বাৰচকীয়া এখন চুৰি ট্ৰাক।

ট্ৰাকখন বাগৰীৰ এখন লাইন হোটেলৰ সন্মুখৰ পৰা ১৭ জুলাইত চুৰি হৈছিল। আৰক্ষীয়ে অভিযান চলাই মেঘালয়ৰ বৰ্ণিহাটৰ এটা গেৰেজৰ পৰা উদ্ধাৰ কৰে ট্ৰাকখন।

এই ঘটনাৰ সৈতে জড়িত ধৃত চাৰিজন হ’ল অপিন্দৰ চাহানী,ৰজল কুমাৰ, বীৰেন্দৰ চাহানী আৰু ৰাকেশ কুমাৰ। চাৰিওৰে ঘৰ বিহাৰত।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি