শেহতীয়া খবৰ
জাগুনৰ অপহৰণ কাণ্ডৰ দায়িত্ব স্বীকাৰ আলফা স্বাধীনৰ  •  মধ্যপ্ৰদেশত ভয়াৱহ পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত শিশুসহ ৯জন  •  শ্ৰীশ্ৰী বদলা পদ্মআতা সত্ৰত ৰাসোৎসৱৰ হীৰক জয়ন্তী বৰ্ষ, খোল-তালৰ ধ্বনিত মুখৰিত চৌদিশ  •  মহানগৰীত ৰড চুৰি কৰিবলৈ আহি আৰক্ষীৰ জালত ৪ চোৰ  •  আক্ৰাছুৰ অসম বন্ধক লৈ বাক্সাৰ গুৱাবাৰীত উত্তেজনা  •  এন ই কে এছ চিৰ কোম্পানীৰ নামত ভুৱা ব্যৱসায় কৰি আৰক্ষীৰ জালত চৌকত আলী  •  মানকাচৰত নিৰ্বাচনী বতাহ, দলীয় বিসম্বাদ আৰু দল বাগৰা ৰাজনীতিৰ মাজতে শক্তিশালী নিৰ্দলীয় প্ৰাৰ্থী  •  নগাঁৱত হঠাৎ পোষ্টাৰৰ পৰা হেৰাইছে ৰাজেন গোঁহাইৰ ফটো!  •  ৰাজকুমাৰ আৰু যতীন য’ত, ১০ টকাতেই বিধে বিধে টেঙাৰ জুতি ত’ত...  •  ছিডনীত ভাৰতনাট্যম উপভোগ কৰিলে ৰাষ্ট্ৰপতি কোবিন্দে, চাওঁক VIDEO

বৰ্ণিহাটৰ গেৰেজৰ পৰা উদ্ধাৰ চুৰি ট্ৰাক, ৪জনক আটক

128

ডিজিটেল সংবাদ, শ্বিলংঃ বাগৰী আৰক্ষীৰ সফল অভিযান। বাগৰি আৰক্ষী চকীৰ ভাৰপ্ৰাপ্ত আৰক্ষী বিষয়া বিৰাজমোহন ডেকাৰ নেতৃত্বত বাগৰি আৰক্ষীয়ে উদ্ধাৰ কৰে বাৰচকীয়া এখন চুৰি ট্ৰাক।

ট্ৰাকখন বাগৰীৰ এখন লাইন হোটেলৰ সন্মুখৰ পৰা ১৭ জুলাইত চুৰি হৈছিল। আৰক্ষীয়ে অভিযান চলাই মেঘালয়ৰ বৰ্ণিহাটৰ এটা গেৰেজৰ পৰা উদ্ধাৰ কৰে ট্ৰাকখন।

এই ঘটনাৰ সৈতে জড়িত ধৃত চাৰিজন হ’ল অপিন্দৰ চাহানী,ৰজল কুমাৰ, বীৰেন্দৰ চাহানী আৰু ৰাকেশ কুমাৰ। চাৰিওৰে ঘৰ বিহাৰত।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি