প্ৰতিষ্ঠিত চিকিৎসকৰ বিৰুদ্ধে মানসিক আৰু শাৰীৰিক নিৰ্যাতনৰ অভিযোগ

প্ৰতিষ্ঠিত চিকিৎসকৰ বিৰুদ্ধে মানসিক আৰু শাৰীৰিক নিৰ্যাতনৰ অভিযোগ

ডিজিটেল ডেস্কঃ এগৰাকী যুৱতীক মানসিক আৰু শাৰীৰিক নিৰ্যাতনৰ অভিযোগ এজন চিকিৎসকৰ বিৰুদ্ধে ৷ জানিব পৰা মতে যোৱা ৮ মাৰ্চত যুৱতীগৰাকী চিকিৎসাৰ বাবে ডিব্ৰুগড়ৰ জ্যেষ্ঠ চিকিৎসক নাৰায়ন উপাধ্যায়ৰ ব্যক্তিগত চেম্বাৰলৈ গৈছিল ৷ যুৱতীগৰাকীয়ে নিজ পিতৃৰ সৈতে চিকিৎসকগৰাকীৰ চেম্বাৰত সোমাইছিল যদিও চিকিৎসকগৰাকীয়ে যুৱতীগৰাকীৰ পিতৃক চেম্বাৰৰ পৰা ওলাই যাবলৈ কয় ৷

তাৰ পিছতেই যুৱতীগৰাকীয়ে দিয়া অভিযোগ অনুসৰি চিকিৎসকগৰাকীয়ে যুৱতীগৰাকীক অসৎ মানসিকতাৰে শাৰীৰিক নিৰ্যাতন চলায় ৷ যুৱতীগৰাকীয়ে চিকিৎসকগৰাকীৰ এই দৃশ্য গোপন কেমেৰাত বন্দী কৰাত চিকিৎসকগৰাকীয়ে ক্ষমা খোজে ৷ তাৰ পিছতেই ভুক্তভোগী যুৱতীগৰাকীয়ে ৮ মাৰ্চত ডিব্ৰুগড় আৰক্ষী থানাত চিকিৎসকগৰাকীৰ বিৰুদ্ধে এখন এজাহাৰ দাখিল কৰে ৷

এই অভিযোগৰ পিছত বহু লোকৰ মাজত প্ৰতিক্ৰিয়াৰ সৃষ্টি হৈছে। ন্যায় বিচাৰিছে যুৱতীগৰাকীয়ে। এই সন্দৰ্ভত আৰক্ষীয়ে কি ব্যৱস্থা লয় সেয়া লক্ষণীয় হ'ব।

প্ৰতিষ্ঠিত চিকিৎসকৰ বিৰুদ্ধে মানসিক আৰু শাৰীৰিক নিৰ্যাতনৰ অভিযোগ
লাভ নকৰিলে টিকট! পদত্যাগ প্ৰদেশ কংগ্ৰেছৰ উপ-সভাপতিৰ

Related Stories

No stories found.
Code:
logo
Asomiya Pratidin
www.asomiyapratidin.in