শেহতীয়া খবৰ
ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ সাহায্যৰে পশু চিকিৎসা বিভাগৰ প্ৰশিক্ষণঃ আত্মসহায়ক গোটৰ মাজত গৰু, গাহৰি বিতৰণ  •  পুনৰ উত্তপ্ত মৰিয়নিঃ নাগালেণ্ড সীমান্তৰ পৰা অসম আৰক্ষী প্ৰত্যাহাৰ কৰাৰ পাছতে নগাই আঁৰিলে ফলক  •  পুনৰ উত্তপ্ত মৰিয়নিঃ নাগালেণ্ড সীমান্তৰ পৰা অসম আৰক্ষী প্ৰত্যাহাৰ কৰাৰ পাছতে নগাই আঁৰিলে ফলক  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ঢকুৱাখনাত প্ৰয়াত সংবাদসেৱী অনিৰ্বাণ বৰগোঁহাইৰ স্মৃতিচাৰণ সভা...  •  মিজোৰাম ভ্ৰমণৰ পৰা বিৰত থাকিবলৈ জাৰি কৰা নিৰ্দেশনা প্ৰত্যাহাৰ অসম চৰকাৰৰ  •  মিজোৰাম ভ্ৰমণৰ পৰা বিৰত থাকিবলৈ জাৰি কৰা নিৰ্দেশনা প্ৰত্যাহাৰ অসম চৰকাৰৰ  •  ভাৰতীয় হকী দলটোত দলিত খেলুৱৈ থকাৰ বাবেই পৰাস্ত হ'লঃ হকী খেলুৱৈৰ ঘৰৰ সন্মুখত আতচবাজী ফুটাই উল্লাখ তথাকথিত উচ্চ বৰ্ণৰ

অসম বিজ্ঞান আৰু প্ৰযুক্তি বিশ্ববিদ্যালয়ৰ উপাচাৰ্যৰ দায়িত্ব প্ৰতাপ জ্যোতি সন্দিকৈক…

অসম বিজ্ঞান আৰু প্ৰযুক্তি বিশ্ববিদ্যালয়ৰ উপাচাৰ্যৰ দায়িত্ব প্ৰতাপ জ্যোতি সন্দিকৈক..

  • অসম বিজ্ঞান আৰু প্ৰযুক্তি বিশ্ববিদ্যালয়ৰ উপাচাৰ্যৰ কাৰ্যালয়ৰ দায়িত্ব পালনৰ বাবে গুৱাহাটী বিশ্ববিদ্যালয়ৰ উপাচাৰ্য অধ্যাপক প্ৰতাপ জ্যোতি সন্দিকৈক দায়িত্ব প্ৰদান।
  • বিশ্ববিদ্যালয়খনৰ আচাৰ্যই এক নিৰ্দেশনাৰ জড়িয়তে উপাচাৰ্য অধ্যাপক প্ৰতাপ জ্যোতি সন্দিকৈক এই দায়িত্ব প্ৰদান কৰিছে।
  • ৰাজহুৱা স্বাৰ্থত আৰু অসম বিজ্ঞান আৰু প্ৰযুক্তি বিশ্ববিদ্যালয় আইন, ২০০৯ ৰ ধাৰা ১০ৰ উপ-ধাৰা ৫ ৰ ক্ষমতা অনুসৰি আচাৰ্যগৰাকীয়ে এই নিৰ্দেশনা প্ৰদান কৰিছে।

ক্লিক কৰি পঢ়কঃ কোভিডত মৃত্যু হোৱা ব্যক্তিৰ পৰিয়াললৈ চাকৰি আৰু ৫০ হাজাৰ টকাৰ সাহায্য..

  • পৰৱৰ্তী নিৰ্দেশ নিদিয়া পৰ্যন্ত এই দায়িত্ব অস্থায়ীভাৱে পালন কৰিব উপাচাৰ্য অধ্যাপক প্ৰতাপ জ্যোতি সন্দিকৈয়ে।
  • পূৰ্বে বিশ্ববিদ্যালয়খনৰ এই দায়িত্ব পালন কৰিছিল উপাচাৰ্য অধ্যাপক ধীৰাজ বৰাই।
  • বিগত ২১ জুনত উপাচাৰ্য অধ্যাপক ধীৰাজ বৰাৰ মৃত্যু হৈছিল।
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি