শেহতীয়া খবৰ
বঙাইগাঁৱত সৰ্বভাৰতীয় পৰ্যায়ৰ শৰীৰচৰ্চা প্ৰতিযোগিতা  •  এজাক বৰষুণতে বুৰ গ'ল স্মাৰ্ট চিটি গুৱাহাটী  •  দেৰগাঁৱৰ আফাজুৰ ৰহমানৰ প্ৰযুক্তিবিদ্যাৰে চমকঃ ঘন্টাত ৩৫ কিলোমিটাৰ বেগী সৌৰশক্তিত চালিত বাহন উদ্ভাৱন  •  দেৰগাঁৱৰ আফাজুৰ ৰহমানৰ প্ৰযুক্তিবিদ্যাৰে চমকঃ ঘন্টাত ৩৫ কিলোমিটাৰ বেগী সৌৰশক্তিত চালিত বাহন উদ্ভাৱন  •  অসমৰ আন এটা সশস্ত্ৰ সংগঠনৰ যুদ্ধবিৰতি ঘোষণা, ওদালগুৰিত ইউজিপিঅ'ই জমা দিলে অস্ত্ৰ-শস্ত্ৰ  •  চন্দ্ৰযান-২ সন্দৰ্ভত ইছৰ’ই কৰিলে টুইট...  •  কৃষি বিজ্ঞান কেন্দ্ৰ নগাঁৱৰ উদ্যোগত 'বৃহৎ পৰিসৰত গছ পুলি ৰোপণ' কাৰ্যসূচী  •  মডেল বিটিচিত জৰাজীৰ্ণ পথ, ক্ষুব্ধ এবিএমছুৰ কোকৰাঝাৰ-ফুটকিবাৰী পথ অৱৰোধ, ক্ষুৰধাৰ সমালোচনা হাগ্ৰামা-প্ৰমিলাক  •  বলিউডৰ আটাইতকৈ বিগ বাজেট ছবি, ‘ৰাৱণ’ৰ চৰিত্ৰত দেখা পাব পাৰে বাহুবলীক!  •  আমেথিবাসীলৈ কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী স্মৃতি ইৰাণীৰ উপহাৰ...

অৰুণাচল প্ৰদেশৰ ক’ল’ৰিয়াঙত বৃহত্‍ পৰিমাণৰ বিস্ফোৰক উদ্ধাৰ

171
  • অৰুণাচল প্ৰদেশৰ ক’ল’ৰিয়াঙত বৃহত্‍ পৰিমাণৰ বিস্ফোৰক উদ্ধাৰ।
  • হেলিপেডত উদ্ধাৰ ৩৭ ডাল জিলেটিনৰ এটা বাণ্ডিল।
  • ই ভি এম কঢ়িয়াবলগীয়া হেলিকপ্টাৰত বিস্ফোৰণৰ পৰিকল্পনাৰে বিস্ফোৰকখিনি ৰখাৰ সন্দেহ।
  • অৰুণাচলত শনিবাৰে ১৭টা কেন্দ্ৰত অনুষ্ঠিত হোৱা পুনৰ ভোটগ্ৰহণৰ ই ভি এম সমূহ ধ্বংস কৰাৰ অভিসন্ধিৰ সন্দেহ।
  • অঞ্চলটোত বিস্ফোৰক উদ্ধাৰৰ পিছতে উত্তেজিত হৈ পৰে স্থানীয় ৰাইজ।
  • ক্ষোভিত ৰাইজে ঘেৰাও কৰে আৰক্ষী অধীক্ষকৰ কাৰ্যালয়।
  • শীঘ্ৰে আৰক্ষী অধীক্ষকক ঘটনাৰ সঠিক তদন্তৰ দাবী ৰাইজৰ ।
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি