শেহতীয়া খবৰ
শিলচৰত সংখ্যালঘু আৰু চাহ জনগোষ্ঠীয় ভোটাৰে নিৰূপণ কৰিব সুস্মিতা-ৰাজদ্বীপৰ ভাগ্য  •  গভীৰ ৰহস্যৰ আৱৰ্তত চাপৰৰ বিজেপি নেতা তথা চিকিৎসক হত্যাকাণ্ডৰ ঘটনা, VIDEO  •  সোণোৱাল-মোডী চৰকাৰৰ প্ৰশংসাত পঞ্চমুখ অতুল বৰা  •  নতুন দিল্লীত ভাৰত চৰকাৰৰে নগা বিদ্ৰোহী এনএছচিএন (আই এম)ৰ যুদ্ধ বিৰতি পৰ্যালোচনা বৈঠক  •  মথুৰাপুৰৰ শ্ৰীপুৰত আশীৰ্বাদ গ্ৰাম্য সংগঠনৰ কাৰ্যালয় নিৰ্মাণৰ শুভাৰম্ভ  •  প্ৰধানমন্ত্ৰীৰ ৫৬ ইঞ্চিৰ বুকুক উপহাস! মোডীক লৈ নিৰ্মাণ হ’ব লাগে কমেডী চিনেমা, কাৰ মন্তব্য এয়া...  •  ফ্লায়িং স্কোৱাডৰ দলক বাধাঃ হেলিকপ্টাৰত তালাচী চলাবলৈ নিদিলে কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী ধৰ্মেন্দ্ৰ প্ৰধানে, VIDEO  •  থানাৰ ভিতৰতে কোন কংগ্ৰেছ নেতাই কাক শোধালে চৰ... VIDEO  •  তামুলপুৰৰ ছলিকান্দাত ইউপিপিএলৰ নিৰ্বাচনী সভা  •  ৰৌমাৰী পাথাৰত অঘটন, ট্ৰেক্টৰৰ চেপাত এজনৰ মৃত্যু

প্ৰধানমন্ত্ৰীক ক’লা পতাকা প্ৰদৰ্শন কৰাৰ বাবে গ্ৰেপ্তাৰ এজেৱাইচিপিৰ কেইবাজনো সদস্যক, চাওঁক VIDEO

585
  • প্ৰধানমন্ত্ৰীক অসম ভ্ৰমণসূচীৰ সময়ত ক’লা পতাকা প্ৰদৰ্শন এ জে ৱাই চি পিৰ।
  • মহানগৰীত প্ৰধানমন্ত্ৰীৰ কনভয়ক ক’লা প্ৰদৰ্শন দেখুৱালে এ জে ৱাই চি পিৰ বহু কেইজন সদস্যই।
  • এ জে ৱাই চি পিৰ চবিৰ আহমেদ,তথ্য আৰু যোগাযোগৰ সম্পাদকক ক’লা পতাকা প্ৰদৰ্শনৰ বাবে গ্ৰেপ্তাৰ।
  • লগতে এ জে ৱাই চি পিৰ গুৱাহাটী মহানগৰ সমিতিৰ সভাপতি প্ৰদীপ কলিতাক ,সম্পাদক কৃষ্ণ ৰয় মধ্য গুৱাহাটী আঞ্চলিক সমিতিৰ সভাপতি ইনামুল হককো গ্ৰেপ্তাৰ।
  • প্ৰধানমন্ত্ৰীক ক’লা পতাকা দেখুৱাই গ্ৰেপ্তাৰ হয় আটাইকেইজন।
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি