শেহতীয়া খবৰ
১ লাখ ২ হাজাৰ ৪৬২ জন লোকৰ নাম অন্তৰ্ভূক্তিৰে প্ৰকাশ পালে এন আৰ চিৰ অতিৰিক্ত কৰ্তন তালিকা, সবিশেষ খবৰ...  •  মুজাফ্ফৰপুৰত একিউট এনকেফেলাইটিছ ছিণ্ড্ৰমত আক্ৰান্ত হৈ মৃত্যু হোৱা শিশুৰ সংখ্যা ১৩২ জনলৈ বৃদ্ধি  •  এছ ইউ ভি বাহনে মহতিয়াই নিলে পদপথত শুই থকা লোকক, নিহত ৩ শিশুসহ ৪জন  •  পথ দুৰ্ঘটনাত মন্ত্ৰী পুত্ৰসহ নিহত ৩  •  শিৱসাগৰ বাণিজ্য মহাবিদ্যালয়ৰ সোণালী জয়ন্তীৰ প্ৰস্তুতি তুংগত  •  কিছু সময়ৰ পিছতে প্ৰকাশ পাব এন আৰ চিৰ অতিৰিক্ত কৰ্তন তালিকা  •  মন্ত্ৰী নৱ দলেৰ গৃহ পঞ্চায়তত কৃষি বান্ধৰ দুৰ্নীতি, ২০ লাখৰ ঠাইত খৰচ নকৰিলে ১০ হাজাৰো, কাম নকৰাকৈয়ে সৰকালে ৮.৮০ লাখ টকা  •  ড° অনামিকা ৰায় সোঁৱৰণী ন্যাসৰ উদ্যােগত ৰোগীৰ অধিকাৰ দিৱস উদযাপন  •  ক্ৰিকেট বিশ্বকাপত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ সন্মুখত শিৰণত আয়োজক দেশ ইংলেণ্ড  •  পৰস্ত্ৰীৰ অশ্লীল ফটো ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল কৰি ৰঙাঘৰত সোমাল বদৰপুৰৰ সেনা জোৱান

ক্ৰিকেট বিশ্বকাপ-২০১৯ঃ অষ্ট্ৰেলিয়াৰ সন্মুখত ৩৫৩ ৰানৰ লক্ষ্য…

125
  • ক্ৰিকেট বিশ্বকাপত অষ্ট্ৰেলিয়াক ৩৫৩ ৰানৰ লক্ষ্য বান্ধি দিছে ভাৰতে।
  • ৫টা উইকেট হেৰুৱাই ভাৰতে সংগ্ৰহ কৰে এই ৰান।
  • আজিৰ মেচখনত ভাৰতৰ হৈ সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ ১১৭ ৰান সংগ্ৰহ কৰে শ্বেখাৰ ধৱনে।
  • বিৰাট কোহলিয়ে ৭৭ টা বলত ৮২ ৰান সংগ্ৰহ কৰে।
  • বৰ্তমান অষ্ট্ৰেলিয়াই ৫ অভাৰত সংগ্ৰহ কৰিছে ১৮ ৰান।
  • ক্ৰীজত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ হৈ অপেনিক কৰিছে ডি ৱাৰ্ণাৰ আৰু এ ফিন্সে।
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি