শেহতীয়া খবৰ
আজি ঘোষণা ছত্তীশগড়ৰ পৰৱৰ্তী মুখ্যমন্ত্ৰীৰ নাম  •  জৈৱিক পদ্ধতিৰে নাৰায়ণপুৰত কৃষি বিপ্লৱৰ সূচনা বে-চৰকাৰী সংস্থা সালোক্য সেৱা কাননৰ  •  জৈৱিক পদ্ধতিৰে নাৰায়ণপুৰত কৃষি বিপ্লৱৰ সূচনা বে-চৰকাৰী সংস্থা সালোক্য সেৱা কাননৰ  •  নগাঁৱত ৰহস্যজনক ঘটনা, চিকিৎসালয়ৰ পৰাই সন্ধানহীন হ’ল ৰোগী  •  লাহৰীঘাটত চোৰাং গঁড় চিকাৰীক আটক  •  কালাতলীত ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত বাইক আৰোহী  •  জম্মু-কাশ্মীৰত নিৰাপত্তাবাহিনী-সন্ত্ৰাসবাদীৰ সংঘৰ্ষত নিহত ৭ নাগৰিক  •  মানিকগঞ্জত চিবিএছই পাঠ্যক্ৰমৰ বিদ্যালয় নৰ্থ ইষ্ট নেচনেল একাডেমী শুভ উদ্ধোধন  •  মানিকগঞ্জত চিবিএছই পাঠ্যক্ৰমৰ বিদ্যালয় নৰ্থ ইষ্ট নেচনেল একাডেমী শুভ উদ্ধোধন  •  হাইলাকান্দিত অন্ত পৰিল পঞ্চায়ত নিৰ্বাচনৰ ভোটগণনা, কোনে পালে কিমান আসন?

ওখ ছোৱালীৰ বাবে বিপদত বিৰাট কোহলিঃ VIDEO ভাইৰেল

1,288

ডিজিটেল ডেস্কঃ ৱেষ্ট ইণ্ডিজৰ বিৰুদ্ধে প্ৰথমখন খেল তিনিদিনতে বিজয় সাব্যস্ত কৰাৰ পাছত ভাৰতীয় ক্ৰিকেট দল অধিনায়ক এতিয়া পত্নীৰ সৈতে সময় কটাইছে মুম্বাইত।

যোৱা ১০ অক্টোবৰত অধিনায়কজন ব্যস্ত আছিল এটা ঘড়ী নিৰ্মাণকাৰী প্ৰতিষ্ঠানৰ বিশেষ অনুষ্ঠানত। অনুষ্ঠানটোত উপস্থিত থকা বিৰাটৰ সকলো অনুৰাগীয়ে বিৰাটৰ সৈতে ফটো তুলিলে।

সেইসময়তে মঞ্চলৈ আহিল ভাৰতৰ উদীয়মান মহিলা টেনিছ খেলুৱৈ কৰমন কৌৰ থাণ্ডী। কৰমনৰ সৈতে ফটো তোলাৰ সময়তে অধিনায়কগৰাকী পৰিল বিমোৰত।

৫.১১ ফুট কৰমনৰ কাষত থিয় হৈ ৫.৯ ফুটৰ বিৰাটে ফটো তুলিবলৈ গৈ লাজত পৰিল। লগে লগে অধিনায়ক গৰাকীয়ে ওচৰততে থকা ৰেম্পত থিয় হৈ কৰমনক তলত থিয় কৰাই ফটো তুলিলে।

 

অনুষ্ঠানটোত নিজৰ উচ্চতাক লৈ বিমোৰত পৰা কোহলিৰ ভিডিঅ’টো বৰ্তমান ভাইৰেল হৈ পৰিছে ছ’চিয়েল মিডিয়াত। ভাইৰেল ভিডিঅ’টো প্ৰত্যক্ষ কৰি বহুতে কোহলিক ‘কমপ্লেন’ খাবলৈ পৰামৰ্শ আগবঢ়োৱা দেখা গৈছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি