শেহতীয়া খবৰ
অভয়াপুৰীৰ সু-চিকিৎসক ডাঃ উমেশ চন্দ্ৰ দাসৰ দেহাৱসান  •  পুলৱামা বিস্ফোৰণঃ এটা মেছেজৰ বাবেই ৰক্ষা পৰিল এগৰাকী জোৱানৰ প্ৰাণ...  •  ইম্ফলত আই ই ডি বিস্ফোৰণত জড়িত ৪ উগ্ৰপন্থীক গ্ৰেপ্তাৰ  •  পুলৱামাৰ শ্বহীদ জোৱানৰ পৰিয়াললৈ পশ্চিম বংগ চৰকাৰৰ ৫ লাখ টকাৰ সাহায্য  •  'বৰ্তমানৰ ভ্ৰাম্যমাণ থিয়েটাৰ জালমুৰি আৰু ফাষ্টফুডৰ নিচিনা'  •  পাক সেনাৰ যুদ্ধ বিৰতি উলংঘন, জম্মু-কাশ্মীৰৰ নৌচেৰা চেক্টৰত ধাৰাসাৰ গুলিবৰ্ষণ  •  হঠাৎ ওদালগুৰিত কিয় কোব্ৰা-সেনাক নিয়োগ কৰিব আৰক্ষীয়ে?  •  মুম্বাইৰ এন আই এ টীমৰ জালত ৱাণ্টেড কালিয়া...  •  পথ কেনি  •  বিশ্বকাপত পাকিস্তানৰ বিৰুদ্ধে বেট-বলৰ যুঁজত নামিবনে ভাৰত?

ওখ ছোৱালীৰ বাবে বিপদত বিৰাট কোহলিঃ VIDEO ভাইৰেল

1,295

ডিজিটেল ডেস্কঃ ৱেষ্ট ইণ্ডিজৰ বিৰুদ্ধে প্ৰথমখন খেল তিনিদিনতে বিজয় সাব্যস্ত কৰাৰ পাছত ভাৰতীয় ক্ৰিকেট দল অধিনায়ক এতিয়া পত্নীৰ সৈতে সময় কটাইছে মুম্বাইত।

যোৱা ১০ অক্টোবৰত অধিনায়কজন ব্যস্ত আছিল এটা ঘড়ী নিৰ্মাণকাৰী প্ৰতিষ্ঠানৰ বিশেষ অনুষ্ঠানত। অনুষ্ঠানটোত উপস্থিত থকা বিৰাটৰ সকলো অনুৰাগীয়ে বিৰাটৰ সৈতে ফটো তুলিলে।

সেইসময়তে মঞ্চলৈ আহিল ভাৰতৰ উদীয়মান মহিলা টেনিছ খেলুৱৈ কৰমন কৌৰ থাণ্ডী। কৰমনৰ সৈতে ফটো তোলাৰ সময়তে অধিনায়কগৰাকী পৰিল বিমোৰত।

৫.১১ ফুট কৰমনৰ কাষত থিয় হৈ ৫.৯ ফুটৰ বিৰাটে ফটো তুলিবলৈ গৈ লাজত পৰিল। লগে লগে অধিনায়ক গৰাকীয়ে ওচৰততে থকা ৰেম্পত থিয় হৈ কৰমনক তলত থিয় কৰাই ফটো তুলিলে।

 

অনুষ্ঠানটোত নিজৰ উচ্চতাক লৈ বিমোৰত পৰা কোহলিৰ ভিডিঅ’টো বৰ্তমান ভাইৰেল হৈ পৰিছে ছ’চিয়েল মিডিয়াত। ভাইৰেল ভিডিঅ’টো প্ৰত্যক্ষ কৰি বহুতে কোহলিক ‘কমপ্লেন’ খাবলৈ পৰামৰ্শ আগবঢ়োৱা দেখা গৈছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি