শেহতীয়া খবৰ
মহানগৰীৰ লতাশিল আৰক্ষীৰ জালত ৩ মহিলা ড্ৰাগছ সৰবৰাহকাৰী  •  অৱশেষত আত্মসমৰ্পণ কৰিলে দীৰ্ঘদিনে পলাই ফুৰা এচিএছ বিষয়া নবাৰুন ভট্টাচাৰ্যই  •  বঙাইগাঁৱত খেদি খেদি দাৰে কাটি হত্যা এজনক  •  তৃতীয়খন টেষ্ট মেচত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ বিৰুদ্ধে ইংলেণ্ডৰ জয়  •  নলবাৰীত ৰমেশ চন্দ্ৰ শৰ্মাৰ স্মৃতিচাৰণ-গ্ৰন্থ উন্মোচনী সভা  •  অন্যায়ৰ বিৰুদ্ধে প্ৰতিবাদ কৰি নহয়! ধনদাবী কৰি ৰঙাঘৰত সোমাল জাতীয় সংগঠনৰ নেতা  •  সৰুপথাৰত প্ৰাণতোষ দাস সোঁৱৰণী বক্তৃতা প্ৰতিযোগিতা সম্পন্ন  •  ছেপ্টেম্বৰৰ পৰা ৯ বজাতে খুলিব বেংক...  •  মা, এয়া তোমাৰ জন্মদিনৰ উপহাৰ...  •  অভয়াপুৰীৰ কাকৈজানাত পথ দুৰ্ঘটনাত নিহত শিক্ষক

৩দিনীয়া কাৰ্যসূচীৰে গুৱাহাটীত ঊষা মংগেশকাৰ, শনিবাৰে ভাগ ল’লে উত্তৰ-পূব কৰ্কট হাস্পতালৰ অনুষ্ঠানত

88

ডিজিটেল ডেস্কঃ ৩ দিনীয়া কাৰ্যসূচীৰে গুৱাহাটীত ঊষা মংগেশকাৰ। শুকুৰবাৰে গুৱাহাটীলৈ অহা তাৰকা শিল্পী গৰাকীয়ে অংশগ্ৰহণ কৰিব কেইবাটাও বিশেষ কাৰ্যসূচীত। মুম্বাইৰ পৰা বিয়লি ২.২৫ বজাত বিমানযোগে গুৱাহাটীত আহি উপস্থিত হয়হি শিল্পীগৰাকী। শুকুৰবাৰে নিশাটো মহানগৰীৰ টাজ ভিভান্টাত কটাই ঊষা মংগেশকাৰে।

শনিবাৰে তেওঁ ভাগ লয় উত্তৰ-পূব কৰ্কট হাস্পতালে আয়োজন কৰা এক বিশেষ অনুষ্ঠানত। হাস্পতালখনৰ কৰ্কট ৰোগীৰ ৰেডিয়েচন শাখাটোৰ দ্বিতীয় গোটটোৰ শুভাৰম্ভ কৰে ঊষা মংগেশকাৰে। চিকিৎসালয়খনৰ অনুষ্ঠান সামৰি বিয়লি ভাগত শিল্পীগৰাকীয়ে ব্যতিক্ৰমৰ বঁটা প্ৰদান অনুষ্ঠানত ভাগ লয় বুলি জানিব পৰা গৈছে।

পুনৰ শনিবাৰে নিশাটো টাজ ভিভান্টাত কটাই উষা মংগেশকাৰে দেওবাৰে পুৱা ১১ বজাত ৰাজ্যখনৰ এটা ব্যক্তিগত বৈদ্যুতিন সংবাদ মাধ্যমৰ এক সাক্ষাৎকাৰত অংশ ল’ব। তাৰ পিছতে দেওবাৰে দুপৰীয়া ১২.১৫ বজাত বেলতলাৰ দ্য লিগেচি ষ্টুডিঅ’ত ৰাজ্যৰ সাংস্কৃতিক ক্ষেত্ৰৰে জড়িত বহুলোকে তেওঁক সম্বৰ্ধনা জনাব। উল্লেখ্য যে, বিয়লি ২.৫৫ বজাত গুৱাহাটীৰ পৰা তাৰকা শিল্পীগৰাকী উৰা মাৰিব মুম্বাইলৈ।

ইফালে অলকা য়াগনিকো আন কিছু কাৰ্যসূচীৰ সৈতে শুকুৰবাৰে উপস্থিত হয়হি গুৱাহাটীত। উল্লেখ্য যে, শুকুৰবাৰে অসমীয়া প্ৰতিদিনৰ ডিজিটেল সংস্কৰণত প্ৰকাশিত এক বাতৰিত জনপ্ৰিয় শিল্পীদুগৰাকী অহাৰ দিনাই মুম্বাইলৈ উভতিব বুলি ভুলবশত প্ৰকাশ কৰা হৈছিল।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি