শেহতীয়া খবৰ
ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ সাহায্যৰে পশু চিকিৎসা বিভাগৰ প্ৰশিক্ষণঃ আত্মসহায়ক গোটৰ মাজত গৰু, গাহৰি বিতৰণ  •  পুনৰ উত্তপ্ত মৰিয়নিঃ নাগালেণ্ড সীমান্তৰ পৰা অসম আৰক্ষী প্ৰত্যাহাৰ কৰাৰ পাছতে নগাই আঁৰিলে ফলক  •  পুনৰ উত্তপ্ত মৰিয়নিঃ নাগালেণ্ড সীমান্তৰ পৰা অসম আৰক্ষী প্ৰত্যাহাৰ কৰাৰ পাছতে নগাই আঁৰিলে ফলক  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ঢকুৱাখনাত প্ৰয়াত সংবাদসেৱী অনিৰ্বাণ বৰগোঁহাইৰ স্মৃতিচাৰণ সভা...  •  মিজোৰাম ভ্ৰমণৰ পৰা বিৰত থাকিবলৈ জাৰি কৰা নিৰ্দেশনা প্ৰত্যাহাৰ অসম চৰকাৰৰ  •  মিজোৰাম ভ্ৰমণৰ পৰা বিৰত থাকিবলৈ জাৰি কৰা নিৰ্দেশনা প্ৰত্যাহাৰ অসম চৰকাৰৰ  •  ভাৰতীয় হকী দলটোত দলিত খেলুৱৈ থকাৰ বাবেই পৰাস্ত হ'লঃ হকী খেলুৱৈৰ ঘৰৰ সন্মুখত আতচবাজী ফুটাই উল্লাখ তথাকথিত উচ্চ বৰ্ণৰ

মটৰ পাম্প চুৰি কৰাৰ সন্দেহত ৩কিশোৰক নিৰ্যাতন চি আৰ পি এফ জোৱানৰ, লাচিত সেনাৰ সহায়ৰ হাত…

ডিজিটেল সংবাদ, উৰিয়ামঘাটঃ ধনশিৰি মহকুমাৰ উৰিয়ামঘাটস্থ ১৪২ নং চি. আৰ.পি. এফ জোৱানে উৰিয়ামঘাটৰ তিনিজন কিশোৰক পানী উঠোৱা মটৰ পাম্প চুৰি কৰাৰ সন্দেহত অমানুষিক নিৰ্যাতন চলোৱাত শৰ্যাগত হৈ আছিল।তিনিজনৰ ভিতৰত জান গগৈ নামৰ কিশোৰজনৰ অৱস্থা অতি গুৰুতৰ।কিশোৰজন দৰিদ্ৰ পৰিয়ালৰ হোৱা বাবে উন্নত চিকিৎসাৰ পৰা বঞ্চিত হৈছে ।

ধনশিৰি মহকুমাৰ বীৰ লাচিত সেনাই আজি ঘটনাৰ সন্দৰ্ভত গুৰুত্বৰ ভাৱে আহত কিশোৰ জনৰ ঘৰলৈ গৈ স্বাস্থ্যৰ খবৰ লয় আৰু চিকিৎসাৰ বাবে কিছু আৰ্থিক সাহাৰ্য প্ৰদান কৰে।উল্লেখ্যযে ঘটনাৰ সন্দৰ্ভত ধনশিৰি মহকুমাৰ আৰক্ষী বিষয়া এিনয়ণ ভূঁঞাআৰু উৰিয়ামঘাট থানাৰ ভাৰপ্ৰাপ্ত আৰক্ষী বিষয়া নৰেন্দ্ৰ নাথ বাৰিকে চি.আৰ.পি. এফৰ কেম্পলৈ গৈ ঘটনাৰ বুজ লৈ তদন্ত অব্যাহত ৰখাৰ লগতে ২৪/২১ নংত গোছৰ পঞ্জীয়ন কৰিছে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি