শেহতীয়া খবৰ
অভয়াপুৰীৰ সু-চিকিৎসক ডাঃ উমেশ চন্দ্ৰ দাসৰ দেহাৱসান  •  পুলৱামা বিস্ফোৰণঃ এটা মেছেজৰ বাবেই ৰক্ষা পৰিল এগৰাকী জোৱানৰ প্ৰাণ...  •  ইম্ফলত আই ই ডি বিস্ফোৰণত জড়িত ৪ উগ্ৰপন্থীক গ্ৰেপ্তাৰ  •  পুলৱামাৰ শ্বহীদ জোৱানৰ পৰিয়াললৈ পশ্চিম বংগ চৰকাৰৰ ৫ লাখ টকাৰ সাহায্য  •  'বৰ্তমানৰ ভ্ৰাম্যমাণ থিয়েটাৰ জালমুৰি আৰু ফাষ্টফুডৰ নিচিনা'  •  পাক সেনাৰ যুদ্ধ বিৰতি উলংঘন, জম্মু-কাশ্মীৰৰ নৌচেৰা চেক্টৰত ধাৰাসাৰ গুলিবৰ্ষণ  •  হঠাৎ ওদালগুৰিত কিয় কোব্ৰা-সেনাক নিয়োগ কৰিব আৰক্ষীয়ে?  •  মুম্বাইৰ এন আই এ টীমৰ জালত ৱাণ্টেড কালিয়া...  •  পথ কেনি  •  বিশ্বকাপত পাকিস্তানৰ বিৰুদ্ধে বেট-বলৰ যুঁজত নামিবনে ভাৰত?

মৃত্যুৰ পাছত বাদশ্বাহৰ সৈতে আকৌ আহি আছে শ্ৰী দেৱী

492

ডিজিটেল ডেস্কঃ যাদুকৰী হাঁহি আৰু মনোমোহা অভিনয়েৰে কোটি কোটি দশকৰ হৃদয়ত খোপনি পুতিবলৈ সক্ষম হৈছিল বলিউদৰ অভিনেত্ৰী শ্ৰী দেৱী। চলিত বৰ্ষৰে ফেব্ৰুৱাৰী মাহত ডুবাইত আকস্মিকভাৱে মৃত্যু হৈছিল অভিনেত্ৰী গৰাকীৰ।

কিন্তু মৃত্যু হলেও পুনৰ ডিচেম্বৰত আহি আছে শ্ৰী দেৱী। ২১ ডিচেম্বৰত শ্ৰীদেৱী আহিব দেশৰ ছবিঘৰ সমূহলৈ। লগত আহিব শ্বাহৰুখ,অনুষ্কা আৰু কেটৰিণাও। আচলতে মৃত্যুৰ পূৰ্বে শ্ৰীদেৱীৰ অভিনীত শেষৰখন ছবি ‘জিৰ’ দেশৰ চিনেমাগৃহলৈ আহিব ২১ ডিচেম্বৰত। আগষ্ট মাহতে মুকলি কৰা হৈছিল ছবিখনৰ পষ্টাৰ।

আনন্দ এল ৰায়ে পৰিছালনা কৰা ছবিখনৰ বাজেট প্ৰায় ২০০ কোটি। অজয় অটুলে সংগীত পৰিছালনা কৰা ছবিখনক লৈ এতিয়া সবৰ্ত্ৰে চৰ্চা। নহবনো কিয়, মৃত্যুৰ পাছত আকৌ এবাৰ জীৱন্ত ৰূপত দেখা যাব মোহময়ী অভিনেত্ৰী শ্ৰী দেৱীক ।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি