শেহতীয়া খবৰ
জৈৱিক পদ্ধতিৰে নাৰায়ণপুৰত কৃষি বিপ্লৱৰ সূচনা বে-চৰকাৰী সংস্থা সালোক্য সেৱা কাননৰ  •  জৈৱিক পদ্ধতিৰে নাৰায়ণপুৰত কৃষি বিপ্লৱৰ সূচনা বে-চৰকাৰী সংস্থা সালোক্য সেৱা কাননৰ  •  নগাঁৱত ৰহস্যজনক ঘটনা, চিকিৎসালয়ৰ পৰাই সন্ধানহীন হ’ল ৰোগী  •  লাহৰীঘাটত চোৰাং গঁড় চিকাৰীক আটক  •  কালাতলীত ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত বাইক আৰোহী  •  জম্মু-কাশ্মীৰত নিৰাপত্তাবাহিনী-সন্ত্ৰাসবাদীৰ সংঘৰ্ষত নিহত ৭ নাগৰিক  •  মানিকগঞ্জত চিবিএছই পাঠ্যক্ৰমৰ বিদ্যালয় নৰ্থ ইষ্ট নেচনেল একাডেমী শুভ উদ্ধোধন  •  মানিকগঞ্জত চিবিএছই পাঠ্যক্ৰমৰ বিদ্যালয় নৰ্থ ইষ্ট নেচনেল একাডেমী শুভ উদ্ধোধন  •  হাইলাকান্দিত অন্ত পৰিল পঞ্চায়ত নিৰ্বাচনৰ ভোটগণনা, কোনে পালে কিমান আসন?  •  অৰুণাচলত ভূপেন হাজৰিকাৰ পূৰ্ণাৱয়ব প্ৰতিমূৰ্তি অনাবৰণ

মৃত্যুৰ পাছত বাদশ্বাহৰ সৈতে আকৌ আহি আছে শ্ৰী দেৱী

487

ডিজিটেল ডেস্কঃ যাদুকৰী হাঁহি আৰু মনোমোহা অভিনয়েৰে কোটি কোটি দশকৰ হৃদয়ত খোপনি পুতিবলৈ সক্ষম হৈছিল বলিউদৰ অভিনেত্ৰী শ্ৰী দেৱী। চলিত বৰ্ষৰে ফেব্ৰুৱাৰী মাহত ডুবাইত আকস্মিকভাৱে মৃত্যু হৈছিল অভিনেত্ৰী গৰাকীৰ।

কিন্তু মৃত্যু হলেও পুনৰ ডিচেম্বৰত আহি আছে শ্ৰী দেৱী। ২১ ডিচেম্বৰত শ্ৰীদেৱী আহিব দেশৰ ছবিঘৰ সমূহলৈ। লগত আহিব শ্বাহৰুখ,অনুষ্কা আৰু কেটৰিণাও। আচলতে মৃত্যুৰ পূৰ্বে শ্ৰীদেৱীৰ অভিনীত শেষৰখন ছবি ‘জিৰ’ দেশৰ চিনেমাগৃহলৈ আহিব ২১ ডিচেম্বৰত। আগষ্ট মাহতে মুকলি কৰা হৈছিল ছবিখনৰ পষ্টাৰ।

আনন্দ এল ৰায়ে পৰিছালনা কৰা ছবিখনৰ বাজেট প্ৰায় ২০০ কোটি। অজয় অটুলে সংগীত পৰিছালনা কৰা ছবিখনক লৈ এতিয়া সবৰ্ত্ৰে চৰ্চা। নহবনো কিয়, মৃত্যুৰ পাছত আকৌ এবাৰ জীৱন্ত ৰূপত দেখা যাব মোহময়ী অভিনেত্ৰী শ্ৰী দেৱীক ।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি