শেহতীয়া খবৰ
ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ সাহায্যৰে পশু চিকিৎসা বিভাগৰ প্ৰশিক্ষণঃ আত্মসহায়ক গোটৰ মাজত গৰু, গাহৰি বিতৰণ  •  পুনৰ উত্তপ্ত মৰিয়নিঃ নাগালেণ্ড সীমান্তৰ পৰা অসম আৰক্ষী প্ৰত্যাহাৰ কৰাৰ পাছতে নগাই আঁৰিলে ফলক  •  পুনৰ উত্তপ্ত মৰিয়নিঃ নাগালেণ্ড সীমান্তৰ পৰা অসম আৰক্ষী প্ৰত্যাহাৰ কৰাৰ পাছতে নগাই আঁৰিলে ফলক  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ৰবী কুমাৰলৈ পুৰস্কাৰৰ বৰষুণঃ চাকৰি, টকা, মাটি..  •  ঢকুৱাখনাত প্ৰয়াত সংবাদসেৱী অনিৰ্বাণ বৰগোঁহাইৰ স্মৃতিচাৰণ সভা...  •  মিজোৰাম ভ্ৰমণৰ পৰা বিৰত থাকিবলৈ জাৰি কৰা নিৰ্দেশনা প্ৰত্যাহাৰ অসম চৰকাৰৰ  •  মিজোৰাম ভ্ৰমণৰ পৰা বিৰত থাকিবলৈ জাৰি কৰা নিৰ্দেশনা প্ৰত্যাহাৰ অসম চৰকাৰৰ  •  ভাৰতীয় হকী দলটোত দলিত খেলুৱৈ থকাৰ বাবেই পৰাস্ত হ'লঃ হকী খেলুৱৈৰ ঘৰৰ সন্মুখত আতচবাজী ফুটাই উল্লাখ তথাকথিত উচ্চ বৰ্ণৰ

বলে’ৰ জীপত খুন্দা মাৰিলে বাছে, নিহত ৯জন, আহত ৩০…

ডিজিটেল ডেস্কঃ উত্তৰপ্ৰদেশৰ পলিভিতত সংঘটিত হৈছে ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনা। পলিভিত জিলাৰ পুৰণপুৰত শনিবাৰে এখন বলেৰ’ জীপত খুন্দা মাৰে বাছে। এই দুৰ্ঘটনাত ৯জনকৈ লোকে প্ৰাণ হেৰুৱাইছে। ইফালে, আহত হৈছে প্ৰায় ৩০জনকৈ লোক। ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হৈ আৰক্ষীয়ে আহত লোকসকলক স্থানীয় হাস্পতাললৈ লৈ যায়।

এই দুৰ্ঘটনাত শোক ব্যক্ত কৰিছে ৰাজ্যখনৰ মুখ্যমন্ত্ৰী যোগী আদিত্যনাথে। লগতে মৃত্যু হোৱা লোকসকলৰ পৰিয়াললৈ ৫ লাখ টকাকৈ সাহায্য প্ৰদানৰ ঘোষণা কৰে মুখ্যমন্ত্ৰীগৰাকীয়ে। ঘটনাস্থলীত আৰক্ষীয়ে অব্যাহত ৰাখিছে উদ্ধাৰ অভিযান। উল্লেখ্য যে, দুৰ্ঘটনাত থিতাতে ৭জন লোকৰ মৃত্যু হোৱাৰ বিপৰীতে দুজনৰ চিকিৎসালয়ত মৃত্যু হয়।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি