শেহতীয়া খবৰ
হিন্দু বাংলাদেশীক নাগৰিকত্ব প্ৰদানৰ বিৰোধিতাত কঁপিল শিৱসাগৰ  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিশ্বনাথ জিলাৰ নতুন উপায়ুক্ত পৱিত্ৰ ৰাম খাউণ্ডৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  শিৱসাগৰ জিলাৰ উপায়ুক্ত হিচাপে ডঃএছ লক্ষ্মণৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  নুমলীগড়ৰ ৩৯নং ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথত অচিনাক্ত গাড়ীৰ খুন্দাত নাহৰফুটুকীৰ মৃত্যু  •  বিজেপিৰ দল আৰু চৰকাৰৰ সুমতি কামনাৰে কংগ্ৰেছৰ ভাগৱত পাঠ  •  গোৱালপাৰাত ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ নিৰ্বাচনত সৰ্বমুঠ ৬৫:৮১% ভোট গ্ৰহণ

ওদালগুৰিত প্ৰাক্তন প্ৰধানমন্ত্ৰীক স্মৰণ দল-সংগঠনৰ

61

ডিজিটেল সংবাদ, ওদালগুৰিঃ  প্ৰাক্তন প্ৰধানমন্ত্ৰী অটল বিহাৰী বাজপেয়ীৰ মহাপ্ৰয়াণত সমগ্ৰ দেশৰ লগতে শোকস্তব্ধ হৈ পৰিছে ওদালগুৰি। ওদালগুৰিৰ ভিন্ন প্ৰান্তত দল-সংগঠনে প্ৰাক্তন প্ৰধানমন্ত্ৰীগৰাকীৰ স্মৃতিত শোকসভা অনুষ্ঠিত কৰে।

ওদালগুৰি চহৰৰ মাজমজিয়াৰ বিষ্ণুৰাভা কৃষ্টিসংঘ প্ৰাঙ্গণত জিলা এবছুৱে এক শ্ৰদ্ধাঞ্জলি অনুষ্ঠানৰ আয়োজন কৰে। এই অনুষ্ঠানত বাজপেয়ীৰ প্ৰতিচ্ছবিত মাল্যাৰ্পণ কৰাৰ লগতে উপস্থিত প্ৰতিগৰাকীয়ে এগচিকৈ বন্তি প্ৰজ্বলন কৰে।

ওদালগুৰি জিলা বিজেপিৰ নেতৃত্বই জিলা কাৰ্যালয়ত সদ্যপ্ৰয়াত মহীৰূহগৰাকীক শ্ৰদ্ধাঞ্জলি জ্ঞাপন কৰে। আনহাতে এবিভিপিৰ ওদালগুৰি শাখাই বাজপেয়ীৰ আত্মাৰ চিৰশান্তিৰ বাবে গভীৰ শ্ৰদ্ধাঞ্জলি জ্ঞাপন কৰে।

ওদালগুৰিৰ কাৰ্গিল বিজয় ৰেষ্টুৰেণ্টত আয়োজন কৰা শ্ৰদ্ধাঞ্জলি অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ কৰে জিলা উপায়ুক্ত দিলীপ কুমাৰ দাসে। এনেদৰে ওদালগুৰিৰ বিভিন্ন প্ৰান্তত দল-সংগঠনসমূহে সদ্যপ্ৰয়াত মহীৰূহগৰাকীৰ স্মৃতিত শ্ৰদ্ধাঞ্জলি জ্ঞাপন কৰে।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি