শেহতীয়া খবৰ
আৱাহন থিয়েটাৰৰ মঞ্চত ৰূপকোঁৱৰক স্মৰণ, গীতে-কবিতাৰে জীপাল হ'ল এটি সন্ধিয়া, VIDEO  •  শনিবাৰে পুনৰবাৰ ৰাজ্যিক বিজেপিৰ সভাপতিৰ দায়িত্ব গ্ৰহণ কৰিব ৰঞ্জিত দাসে  •  সোণোৱাল মন্ত্ৰীসভাত ২ নতুন মুখ, পুৱাই কৰিলে শপত গ্ৰহণ  •  পুৰণিগুদামত বিভিন্ন অনুষ্ঠান-প্ৰতিষ্ঠানৰ শিল্পী দিৱস উদযাপন  •  চৰাইদেউত উদঙীয়া ম’হৰ আক্ৰমণত আহত এজন যুৱক  •  ঢকুৱাখনাৰ "শংকৰ মাধৱ ক্ষেত্ৰ"ৰ শিশু ভাওনা সমাৰোহত দৰ্শকৰ ব্যাপক সমাগম, দ্বিতীয় দিনা যোৰহাটৰ "সীতা হৰণ বালি বধ" ভাওনা প্ৰদৰ্শন  •  নিউ গোৱালপাৰাৰ শিল্পী দিৱসত কবি-সাহিত্যিক সমীন্দ্ৰ হুজুৰি, 'মানুহক এন্ধাৰৰ পৰা পোহৰলৈ অনাত যিয়ে শিল্পী মাধ্যমক ব্যৱহাৰ কৰিব পাৰে সিয়েই জনতাৰ শিল্পী'  •  দ্বিতীয়খন এদিনীয়াত অষ্ট্ৰেলিয়াৰ বিৰুদ্ধে ভাৰতৰ ৩৬ ৰানৰ ব্যৱধানত জয়...  •  ওদালগুৰিত নিশা ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনা, নিহত-আহত ১  •  পৰ্যটন মহোৎসৱৰ দ্বিতীয় দিনটোত লোকে-লোকাৰণ্য ভৈৰৱকুণ্ড, দেশী-বিদেশী পৰ্যটকে সোৱাদ ল'লে বিভিন্ন জনগোষ্ঠীয় থলুৱা খাদ্য

পুনৰ ওদালগুৰিত অঘটন, বাংকাহোলা নদীত সন্ধানহীন ২ যুৱক…

167
  • পুনৰ ওদালগুৰিত অঘটন।
  • এইবাৰ ঘটনাৰ স্থান হৰিশিঙা।
  • হৰিশিঙা আৰক্ষী থানাৰ অন্তৰ্গত বাংকাহোলা নদীত অঘটন।
  • নদীত দুগৰাকী যুৱক ডুব যোৱাৰ খবৰ।
  • যুৱক দুজনৰ নাম ক্ৰমে ক্লিনিছ বসুমতাৰী আৰু ফুংগা বসুমতাৰী।
  • মঙলবাৰে বিয়লি সংঘটিত হয় এই অঘটন।
  • ইফালে সোমবাৰে ওদালগুৰিৰ ভৈৰৱকুণ্ডত নৈত উটি গৈছিল এগৰাকী শিক্ষাৰ্থী।
  • শিক্ষাৰ্থীগৰাকীৰ মৃতদেহ উদ্ধাৰ হৈছিল আজি।
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি