শেহতীয়া খবৰ
হিন্দু বাংলাদেশীক নাগৰিকত্ব প্ৰদানৰ বিৰোধিতাত কঁপিল শিৱসাগৰ  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  ২৭ জানুৱাৰীত ১২ ঘণ্টাৰ বাবে ৰাজ্য অচল কৰিব ৭০ সংগঠনে!  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিধানসভাত বিৰোধী আসনত বহিবলৈ অধ্যক্ষক পত্ৰ অগপৰ  •  বিশ্বনাথ জিলাৰ নতুন উপায়ুক্ত পৱিত্ৰ ৰাম খাউণ্ডৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  শিৱসাগৰ জিলাৰ উপায়ুক্ত হিচাপে ডঃএছ লক্ষ্মণৰ কাৰ্যভাৰ গ্ৰহণ  •  নুমলীগড়ৰ ৩৯নং ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাইপথত অচিনাক্ত গাড়ীৰ খুন্দাত নাহৰফুটুকীৰ মৃত্যু  •  বিজেপিৰ দল আৰু চৰকাৰৰ সুমতি কামনাৰে কংগ্ৰেছৰ ভাগৱত পাঠ  •  গোৱালপাৰাত ৰাভা হাছং স্বায়ত্ব শাসিত পৰিষদৰ নিৰ্বাচনত সৰ্বমুঠ ৬৫:৮১% ভোট গ্ৰহণ

চিনেমা নহয়, আহি আছে অক্ষয় কুমাৰৰ অভিনেত্ৰী পত্নী টুইংকলৰ নতুন গ্ৰন্থ

204

ডিজিটেল ডেস্কঃ প্ৰায়বোৰ অভিনেতা-অভিনেত্ৰীয়ে কিতাপ পঢ়ি খুবেই ভাল পায়। উপন্যাস, আলোচনীৰ পৰা আদি কৰি বিভিন্ন গঠনমূলক কিতাপ পঢ়াৰ লগতে কেইবাজনো অভিনেতা-অভিনেত্ৰীৰ বহুকেইখন গ্ৰন্থও প্ৰকাশ পাইছে। এসময়ত ৰূপালী পৰ্দাত দপদপাই থকা টুইংকল খান্নাই বিগত কেইটামান বছৰ অভিনয় জগতৰ পৰা আতৰি আছে।

মোহময়ী অভিনেত্ৰী টুইংকল খান্নাৰ ইতিমধ্যে দুখনকৈ গ্ৰন্থ প্ৰকাশ পাইছে। ‘মিছেছ ফানীব’নছ’ আৰু ‘লেজেণ্ড অফ লক্ষ্মীপ্ৰসাদ’ শীৰ্ষক খান্নাৰ গ্ৰন্থ দুখন পঢ়ুৱৈসকলে আদৰি লোৱাৰ পাছতে টুইংকল খান্নাৰ ‘পাইজামাছ আৰ ফ’ৰগিভিং’ নামৰ গ্ৰন্থখন অচিৰেই প্ৰকাশ কৰা হ’ব বুলি জানিব পৰা গৈছে। গ্ৰন্থখন প্ৰকাশ কৰিব ‘জাগ্গাৰনট বুকছে’।

কিছুদিনৰ পূৰ্বে ইষ্টগামত গ্ৰন্থখনৰ বেটুপাত শ্বেয়াৰ কৰিছিল টুইংকল খান্নাই। এগৰাকী মহিলাৰ জীৱনৰ ঘাট-প্ৰতিঘাটক কেন্দ্ৰ কৰি লিখা এই গ্ৰন্থখন উন্মোচন কৰিব বলিউডৰ অভিনেত্ৰী সুনম কাপুৰে।

উল্লেখযোগ্য যে, টুইংকল খান্নাৰ বাকী দুখন গ্ৰন্থ উন্মোচন কৰিছিল আমিৰ খান, ৰনবীৰ কাপুৰ আৰু আলিয়া ভট্টে। কিছুদিনৰ পূৰ্বে অক্ষয় কুমাৰৰ ‘পেডমেন’ ছবিখনো টুইংকলৰ এটা ছুটীগল্পৰ আধাৰতে নিৰ্মাণ কৰা হৈছিল। ছবিখনৰ প্ৰযোজক হিচাপেও আছিল টুইংকল খান্না।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি