শেহতীয়া খবৰ
পুলৱামা কাণ্ডক লৈ ছ’চিয়েল মিডিয়াত ৰাজ্যপালৰ বিতৰ্কিত মন্তব্য  •  সাংস্কৃতিক কৰ্মী ভাস্কৰ দত্তৰ মৃত্যুত শিৱসাগৰত গভীৰ শোক  •  ডাইনী সন্দেহত কোকৰাঝাৰত একে পৰিয়ালৰ ৩ সদস্যক আক্ৰমণ  •  কেবিনেটৰ অনুমোদন, অতীত হ’ব তিনি তালাক  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’ল খুন্দাত নিহত মাতৃ-কন্যা  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  ৰাণা গোস্বামীক এ আই চি চিৰ সম্পাদক নিযুক্তি  •  কেন্দ্ৰীয় চৰকাৰৰ কৰ্মচাৰী সকলৰ বাবে সুখবৰ...  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’লৰ খুন্দাত প্ৰাণ গ’ল পাঁচ বছৰীয়া কন্যাৰ লগতে মাতৃৰ...

ত্ৰিপুৰাৰ ৰবৰ খেতিত উদ্ধাৰ অচিনাক্ত মৃতদেহ, অসমৰ যুৱক বুলি সন্দেহ

452

ডিজিটেল সংবাদ, আগৰতলাঃ ত্ৰিপুৰাৰ দমদমাৰ হেলিপেড এলেকাত আজি ৰহস্যজনকভাৱে উদ্ধাৰ হ’ল এটি মৃতদেহ। অঞ্চলটোত থকা এখন ৰবৰ খেতিত এজন অচিনাকী ব্যক্তিৰ মৃতদেহ উদ্ধাৰ কৰা হয়।

মৃতদেহটো গছত ফাঁচী দিয়া অৱস্থাত উদ্ধাৰ কৰা হৈছে। সম্প্ৰতি অচিনাক্ত মৃতদেহটোৰ চিনাকীকৰণৰ বাবে এছ ডি হাস্পতালৰ মৰ্গলৈ পঠিওৱা হৈছে। এই লোকজন অসমৰ বুলি সন্দেহ কৰা হৈছে।

কোনো সদাশয় লোকে এই লোকজনক চিনি পালে ত্ৰিপুৰাৰ ছাবৰুম থানাৰ ভাৰপ্ৰাপ্ত বিষয়াৰ সৈতে যোগাযোগ কৰিব পাৰে। ভাৰপ্ৰাপ্ত বিষয়াগৰাকীৰ সৈতে যোগাযোগৰ নম্বৰ ৯০৫১৯-২১৫০১ আৰু ৭৯৮০১-৬৬৭৩৩ ।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি