শেহতীয়া খবৰ
শাস্তিযোগ্য অপৰাধ হোৱাৰ দিশে তিনি তালাক, অধ্যেদেশত অনুমোদন কেবিনেটৰ  •  এন আৰ চিক লৈ উচ্চতম ন্যায়ালয়ত আজি গুৰুত্বপূৰ্ণ শুনানি  •  বিহালীত বিদ্যুৎস্পৃষ্ট হৈ যুৱকৰ মৃত্যু  •  নগাঁৱত অবৈধ মাৰণাস্ত্ৰৰ উজান! ধিঙত সুৰাৰ আড্ডাত গুলীচালনাত এজন আহত  •  বাক্সাৰ বগামাটিত বন্যহস্তীৰ আক্ৰমণত ২জন আহত  •  'এমাজন'ত অক্টোবৰৰ পৰা পাব আৰ এছ এছৰ গোমূত্ৰ-গোবৰৰ চাবোন, টুথপেষ্ট  •  'এমাজন'ত অক্টোবৰৰ পৰা পাব আৰ এছ এছৰ গোমূত্ৰ-গোবৰৰ চাবোন, টুথপেষ্ট  •  ঘৰলৈ ওভতাৰ পথত অন্ধ্ৰপ্ৰদেশৰ ৰেল ষ্টেশ্যনত অসমৰ যুৱকক হত্যা  •  গুৰুজনাৰ ৫৭০ সংখ্যাক আৱিৰ্ভাৱ তিথিত পুৱাৰে পৰা হৰিনামৰ ধ্বনিৰে মুখৰিত ৰাজ্যৰ চৌদিশ  •  দুৰ্বল হংকঙৰ বিৰুদ্ধে ২৬ ৰানত ভাৰতৰ কষ্টকৰ জয়, আজি সমুখত পাকিস্তান

ত্ৰিপুৰাৰ ৰবৰ খেতিত উদ্ধাৰ অচিনাক্ত মৃতদেহ, অসমৰ যুৱক বুলি সন্দেহ

432

ডিজিটেল সংবাদ, আগৰতলাঃ ত্ৰিপুৰাৰ দমদমাৰ হেলিপেড এলেকাত আজি ৰহস্যজনকভাৱে উদ্ধাৰ হ’ল এটি মৃতদেহ। অঞ্চলটোত থকা এখন ৰবৰ খেতিত এজন অচিনাকী ব্যক্তিৰ মৃতদেহ উদ্ধাৰ কৰা হয়।

মৃতদেহটো গছত ফাঁচী দিয়া অৱস্থাত উদ্ধাৰ কৰা হৈছে। সম্প্ৰতি অচিনাক্ত মৃতদেহটোৰ চিনাকীকৰণৰ বাবে এছ ডি হাস্পতালৰ মৰ্গলৈ পঠিওৱা হৈছে। এই লোকজন অসমৰ বুলি সন্দেহ কৰা হৈছে।

কোনো সদাশয় লোকে এই লোকজনক চিনি পালে ত্ৰিপুৰাৰ ছাবৰুম থানাৰ ভাৰপ্ৰাপ্ত বিষয়াৰ সৈতে যোগাযোগ কৰিব পাৰে। ভাৰপ্ৰাপ্ত বিষয়াগৰাকীৰ সৈতে যোগাযোগৰ নম্বৰ ৯০৫১৯-২১৫০১ আৰু ৭৯৮০১-৬৬৭৩৩ ।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি