শেহতীয়া খবৰ
শিলচৰত সংখ্যালঘু আৰু চাহ জনগোষ্ঠীয় ভোটাৰে নিৰূপণ কৰিব সুস্মিতা-ৰাজদ্বীপৰ ভাগ্য  •  গভীৰ ৰহস্যৰ আৱৰ্তত চাপৰৰ বিজেপি নেতা তথা চিকিৎসক হত্যাকাণ্ডৰ ঘটনা, VIDEO  •  সোণোৱাল-মোডী চৰকাৰৰ প্ৰশংসাত পঞ্চমুখ অতুল বৰা  •  নতুন দিল্লীত ভাৰত চৰকাৰৰে নগা বিদ্ৰোহী এনএছচিএন (আই এম)ৰ যুদ্ধ বিৰতি পৰ্যালোচনা বৈঠক  •  মথুৰাপুৰৰ শ্ৰীপুৰত আশীৰ্বাদ গ্ৰাম্য সংগঠনৰ কাৰ্যালয় নিৰ্মাণৰ শুভাৰম্ভ  •  প্ৰধানমন্ত্ৰীৰ ৫৬ ইঞ্চিৰ বুকুক উপহাস! মোডীক লৈ নিৰ্মাণ হ’ব লাগে কমেডী চিনেমা, কাৰ মন্তব্য এয়া...  •  ফ্লায়িং স্কোৱাডৰ দলক বাধাঃ হেলিকপ্টাৰত তালাচী চলাবলৈ নিদিলে কেন্দ্ৰীয় মন্ত্ৰী ধৰ্মেন্দ্ৰ প্ৰধানে, VIDEO  •  থানাৰ ভিতৰতে কোন কংগ্ৰেছ নেতাই কাক শোধালে চৰ... VIDEO  •  তামুলপুৰৰ ছলিকান্দাত ইউপিপিএলৰ নিৰ্বাচনী সভা  •  ৰৌমাৰী পাথাৰত অঘটন, ট্ৰেক্টৰৰ চেপাত এজনৰ মৃত্যু

টায়কোৱাণ্ডোৰ ৰাষ্ট্ৰীয় চেম্পিয়নশ্বীপৰ ছাব-জুনিয়মৰ শাখাত ২ অসম সন্তানৰ স্বৰ্ণ জয়

289

ডিজিটেল ডেস্কঃ যোৱা ২৭ জানুৱাৰীৰ পৰা হায়দৰাবাদত অনুষ্ঠিত এন চান্দ্ ৩৫ নেশ্যনেল ছাব-জুনিয়ৰ কিঅ’ৰুগী এণ্ড ৯ম নেশ্যনেল পুমছে প্ৰতিযোগিতা । এই প্ৰতিযোগিতাৰ প্ৰেয়াৰ শাখাত স্তুতি কিংকিনি মজুমদাৰ আৰু ভাবাৰ্ণৱ পৰাগ চান্দিল্যই সোণৰ পদক লাভ কৰাৰ লগতে ব্যক্তিগত শাখাত ভাবাৰ্ণৱে ৰূপৰ আৰু ছোৱালীৰ দলীয় শাখাত ক্ৰমে স্তুতি কিংকিনি, নিষ্ঠা অনন্যা পাটগিৰি আৰু হিয়া লুনিয়াই ব্ৰঞ্জৰ পদক লাভ কৰিছে।

উল্লেখযোগ্য যে, নীলমজ্যোতি কলিতাৰ ওচৰত প্ৰশিক্ষণৰত স্তুতি কিংকিনি, নিষ্ঠা অনন্যা পাটগিৰি আৰু ভাবাৰ্ণৱ কেওটা কিশোৰেই অসমৰ সন্তান। ইয়াৰ স্তুতি কিংকিনি অসম জাতীয় বিদ্যালয়ৰ ছাত্ৰী আৰু শ্বহীদ সাংবাদিক অনিল মজুমদাৰ তথা ৰাজগড় নিবাসী মল্লিকা কলিতা মজুমদাৰৰ কন্যা।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি