শেহতীয়া খবৰ
পুলৱামা কাণ্ডক লৈ ছ’চিয়েল মিডিয়াত ৰাজ্যপালৰ বিতৰ্কিত মন্তব্য  •  সাংস্কৃতিক কৰ্মী ভাস্কৰ দত্তৰ মৃত্যুত শিৱসাগৰত গভীৰ শোক  •  ডাইনী সন্দেহত কোকৰাঝাৰত একে পৰিয়ালৰ ৩ সদস্যক আক্ৰমণ  •  কেবিনেটৰ অনুমোদন, অতীত হ’ব তিনি তালাক  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’ল খুন্দাত নিহত মাতৃ-কন্যা  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  ৰাণা গোস্বামীক এ আই চি চিৰ সম্পাদক নিযুক্তি  •  কেন্দ্ৰীয় চৰকাৰৰ কৰ্মচাৰী সকলৰ বাবে সুখবৰ...  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’লৰ খুন্দাত প্ৰাণ গ’ল পাঁচ বছৰীয়া কন্যাৰ লগতে মাতৃৰ...

নাগালেণ্ডত সেনাৰে সংঘৰ্ষত নিহত আলফা স্বাধীনৰ ৩ কেডাৰ

2,432

ডিজিটেল সংবাদ, গুৱাহাটীঃ আলফা স্বাধীন অধিক সক্ৰিয় হৈ পৰাৰ খবৰ প্ৰকাশিত হৈ অহাৰ সময়তে নাগালেণ্ডত বিদ্ৰোহী সংগঠনটোৱে সেনাৰ সৈতে সংঘৰ্ষত লিপ্ত হোৱাৰ খবৰ পোৱা গৈছে।

বিশেষ সূত্ৰই জনোৱা মতে, এই সংঘৰ্ষত নিহত হৈছে ৩জনকৈ আলফা স্বাধীনৰ কেডাৰ। ২জন সেনা আহত হোৱাৰ খবৰো জনাইছে সূত্ৰটোৱে। অৱশ্যে এতিয়ালৈকে সমগ্ৰ ঘটনা সন্দৰ্ভত কোনো নিশ্চিত তথ্য পোৱা হোৱা নাই।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি