শেহতীয়া খবৰ
ধূপধৰাৰ ধানবৰীত বাঁহৰ সাঁকোৰ পৰা পৰি মৃত্যু এজনৰ  •  লালুকত অভিৰুচি শিল্পী সৈনিকৰ নাট কৰ্মশালা সম্পন্ন  •  ধূপধৰাত দ্বিতীয় বাৰ্ষিক বায়খো উৎসৱ উদযাপন, জলন্ত অঙঠাৰ ওপৰত নৃত্য প্ৰদৰ্শন  •  সুদুৰ ম্যানমাৰৰ পৰা আহি অসমৰ জোঁৱাই হ'ল অবৈধ ৰোহিংগা, আদালত চৌহদত বিষ্ফোৰক স্বীকাৰোক্তি, VIDEO  •  ধূপধৰাত কবৰ খান্দি আৰক্ষীয়ে উদ্ধাৰ কৰিলে শিশুৰ মৃতদেহ, পানীত পৰি মৃত্যু হোৱাৰ পিছত জনোৱা নাছিল আৰক্ষীক  •  কাৰ আশীৰ্বাদত বৰাকত চলিছে অবৈধ সাৰৰ চিণ্ডিকেট, আৰক্ষীৰ অভিযানত শুকুৰবাৰে নিশা জব্দ ২৮ খন সাৰভৰ্তি ট্ৰাক  •  বঙাইগাঁৱৰ সিদলসতীত ৰাইজে কৰায়ত্ত কৰিলে ডকাইত, VIDEO  •  গৰৈমাৰীত আছুৰ বন্যাৰ্তৰ মাজত খাদ্য সামগ্ৰী বিতৰণ  •  দক্ষিণ কামৰূপত হ্ৰাস পাইছে ব্ৰহ্মপুত্ৰ-কলহীৰ জলপৃষ্ঠঃ একাংশ উভতিছে নিজা ঘৰলৈ, অধিকাংশ দুৰ্গত এতিয়াও গৰু-ছাগলীৰ সৈতে আশ্ৰয় শিবিৰ, ওখ-ভেটিত  •  ওদালগুৰিত ২১৯ কৃৰ্তী শিক্ষাৰ্থীক আছুৰ অভিনন্দনঃ বানপানীক ৰাষ্ট্ৰীয় সমস্যাৰূপে ঘোষণাৰ দাবী, অসমত শিক্ষাৰ নামত ৰাজনীতি-ব্যৱসায় চলোৱাৰো অভিযোগ সংগঠনটোৰ

ৰজনীকান্তৰ দৰবাৰ…

222

ডিজিটেল ডেস্কঃ দক্ষিণৰ চুপৰাষ্টাৰ ৰজনীকান্তৰ ছবি মানেই এখন হিট ছবি। অভিনয় জীৱনত বয়সৰ ওচৰত হাৰ নমনা ৰজনীকান্তৰ শেহতীয়া ছবি ‘২.০’ কো দৰ্শকে আদৰি লৈছিল। মঙলবাৰে ৰজনীকান্তৰ আহিবলগীয়া আন এখন ছবিৰ পোষ্টাৰ মুকলি কৰা হয়। ছবিখনৰ নাম ‘দৰবাৰ’। খবৰ অনুসৰি ছবিখনৰ শ্বুটিঙৰ কাম ১০ এপ্ৰিলৰ পৰা মুম্বাইত আৰম্ভ হ’ব। ২০২০ চনত মুক্তি দিয়া হ’ব ছবিখন।

‘দৰবাৰ’ ছবিখনৰ পৰিচালক এ আৰ মুগুৰদাস, সংগীত পৰিচালনা কৰিছে অনিৰুদ্ধ ৰবিচন্দ্ৰনে। দক্ষিণৰ মোহময়ী অভিনেত্ৰী নয়নতৰাই ৰজনীকান্তৰ বিপৰীতে ছবিখনত অভিনয় কৰিব। উল্লেখ্য যে, ১১ বছৰে বিৰতিৰ মূৰত ৰজনীকান্ত আৰু নয়নতৰাক একেলগে দেখা যাব ছবিখনত।

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি