শেহতীয়া খবৰ
পুলৱামা কাণ্ডক লৈ ছ’চিয়েল মিডিয়াত ৰাজ্যপালৰ বিতৰ্কিত মন্তব্য  •  সাংস্কৃতিক কৰ্মী ভাস্কৰ দত্তৰ মৃত্যুত শিৱসাগৰত গভীৰ শোক  •  ডাইনী সন্দেহত কোকৰাঝাৰত একে পৰিয়ালৰ ৩ সদস্যক আক্ৰমণ  •  কেবিনেটৰ অনুমোদন, অতীত হ’ব তিনি তালাক  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’ল খুন্দাত নিহত মাতৃ-কন্যা  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  পুলৱামা ঘটনাক লৈ কি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰীৰ  •  ৰাণা গোস্বামীক এ আই চি চিৰ সম্পাদক নিযুক্তি  •  কেন্দ্ৰীয় চৰকাৰৰ কৰ্মচাৰী সকলৰ বাবে সুখবৰ...  •  ডিব্ৰুগড়ৰ লক্ষীনগৰত ৰে’লৰ খুন্দাত প্ৰাণ গ’ল পাঁচ বছৰীয়া কন্যাৰ লগতে মাতৃৰ...

এনেকৈ হ’লে চোৰ ধৰিবলৈ পুলিচনো লাগে কিয়? চাওঁক VIDEO

3,223

ডিজিটেল ডেস্কঃ চুৰি কৰিবলৈ আহি তথ্য-প্ৰযুক্তিৰ সন্মখত হাৰ মানি চোৰে নিজ হাতেই ঘূৰাই দিলে চুৰি সামগ্ৰী। মাত্ৰ কেইটামান মুহূৰ্তৰ ভিতৰতে বশ্যতা স্বীকাৰ কৰিলে চোৰে। এই ঘটনা সংঘটিত হৈছে থাইলেণ্ডত।

থাইলেণ্ডৰ চ’নবুৰিত এখন জুৱেলাৰী দোকানত তথ্য-প্ৰযুক্তিৰ আগত হাৰ মানিলে চোৰে। চোৰটোৱে প্ৰথমে সাধাৰণভাৱেই সোমাইছিল দোকানখনত। দোকানত থকা মানুহজনক এডাল সোণৰ চেইন খোজে চোৰটোৱে। চেইনডাল হাতত লৈ চাই আৰু তাৰ পাছত ডিঙিত পিন্ধি লয়। তাৰপাছতেই চেষ্টা পলোৱাৰ। চেইনডাল ডিঙিত লৈ পলাবলৈ চেষ্টা কৰি দোকানখনৰ দুৱাৰখন মেলিবলৈ প্ৰয়াস কৰে। কিন্তু বিফল হয় চোৰটো। দোকানীজনে হাই টেকন’ল’জীৰ এই দুৱাৰখন আগতেই বন্ধ কৰি থয়।

তাৰপাছত চোৰটোৱে পলাবলৈ কোনো পথ নোহোৱা বুলি জানিব পাৰি নিজ হাতে ঘূৰাই দিয়ে সোণৰ চেইনডাল। ধৃত চোৰটোৰ নাম ছুফাচাই পানথং। অৱশেষত দোকানীজনে চোৰটোক আৰক্ষীক গতাই দিয়ে। চাওঁক ভিডিঅ’-

আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি