শেহতীয়া খবৰ
শ্ৰীশ্ৰী শঙ্কৰদেৱ মহাবিদ্যালয়ত অনুষ্ঠিত হ'ব ৰূপালী জয়ন্তী সমাৰোহ  •  কংগ্ৰেছী বাহিনীৰ হাতত প্ৰহৃত প্ৰাক্তন সৈনিক, বিজেপিৰ প্ৰশ্ন- সাধাৰণ মানুহৰ সুৰক্ষা ক’ত  •  এইবাৰ প্ৰৱাসী ভাৰতীয়ৰ বাবে মোডীৰ তীৰ্থ যাত্ৰা যোজনা  •  সাম্প্ৰদায়িক মন্তব্য দিয়াৰ অভিযোগত হিমন্তৰ বিৰুদ্ধে এজাহাৰ  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়ক বাতিলৰ দাবীত পুৰণিগুদামত জোঁৰ সমদল  •  জম্মু-কাশ্মীৰত সেনা-আৰক্ষীৰে সংঘৰ্ষত নিহত অসমৰ যুৱক  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে মত ৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়ৰ ৰাজনৈতিক নেতাৰ  •  নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে মত ৰাষ্ট্ৰীয় পৰ্যায়ৰ ৰাজনৈতিক নেতাৰ  •  ডিমা হাছাও স্বায়ত্ত শাসিত পৰিষদৰ নিৰ্বাচনৰ ফলাফল… UPDATES  •  পদূলিত গামোচা আঁৰি নাগৰিকত্ব সংশোধনী বিধেয়কৰ বিৰুদ্ধে প্ৰতিবাদ ১০ খন গাঁৱৰ

টীয়কত আছুৰ ক’লা দিৱস পালন

36
  • টীয়ক আঞ্চলিক ছাত্ৰ সন্থাৰ ক’লা দিৱস পালন।
  • ৮ জানুৱাৰীত অসম তথা উত্তৰ-পূৰ্বাঞ্চল বন্ধ সময়ত ত্ৰিপুৰাত বন্ধ সমৰ্থকৰ ওপৰত আৰক্ষী জঁপিয়াই পৰাৰ বিৰোধিতা।
  • আৰক্ষীয়ে গুলীচালনা আৰু লাঠীচার্জ কৰাৰ বিৰুদ্ধে প্ৰতিবাদ।
  • গুলীচালনা আৰু লাঠীচার্জ কৰাৰ বাবে আহতসকলৰ খবৰ লবলৈ যোৱাৰ সময়ত নেছ’ প্ৰতিনিধিক বাধা প্ৰদান কৰাৰ অভিযোগ।

  • আছুৰ সভাপতি দীপাংক কুমাৰ নাথ আৰু মুখ্য উপদেষ্টা ড০ সমুজ্জল কুমাৰ ভট্টাচাৰ্যকো ত্ৰিপুৰা প্ৰশাসনে চিকিৎসালয়লৈ যাওঁতে বাধা প্ৰদান কৰাৰ প্ৰতিবাদ।
আপুনি পঢ়ি ভাল পাব পৰা বাতৰি